Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Valakinek ötlet hogy mi lelte az xe-t?

 

Tünet, menetközben mint ha ki-ki hagyna a gyújtás, mmajd aztán mma hazafelé 3000 fölött,meg nagyobb gázállásnál ledadog,rángat,nem húz.Ha kicsit visszábbveszek a gázból, akkor kb jó, de inkább nem.

Sopron-Szeged m1-m5 útvonalon megállás után csak gázzal indul. Hibakód semmi, gyertyát kivéve szegény keverékes üzemre utaló fakó, szín, ám felfedezni véltem benne némi sárgásságot. (a gyertyák kb 20.000km-el ezelőtt lettek cserélve)

Vagy szutykos az előszűrő a tankban vagy ha kivetted mostanában a penzinpumpát, akkor az a rövid tömlő, ami a fedél és a pumpa között van, az van megtörve.

 

Link to comment
Megosztás:

 

Egy próbára cseréld fel az injektorház hátuljánál a Map szenzor és a vékonyabbik kartergázcsővet...egymás felett van becsatlakozva a két cső nagyjából a pillangószelep magasságában.

Megnéztem, csak az a baj, hogy fizikailag lehetetlen felcserélni, mert mindegyiknek pontosan megvan a hosszúsága, hajlata, nem lehet csak úgy felcserélni őket. Jó helyre van itt bedugva minden.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az 1,7D F Astrára szeretnénk új vezérműszíjat rakni. 17DR kód (előző elszakadt)

Az adagoló , és a főtengely jelek megvannak , de a vezérműtengely fogaskeréken nincs jel.  Ehhez kérnék segítséget. Az Így csináld kézikönyvben indikátor óráról is beszélnek, szükséges ez hozzá?

A fogaskerék képtalálatoknál láttam , hogy ez a jel , ami nekem hiányzik , az sugár irányban egyezik azzal a furattal ,ami rögzíti elfordulás ellen. Ez persze nem biztos hogy nekem is jó lehet.

Itt látható az első képen:     https://www.google.hu/search?q=opel+vezérműtengely+fogaskerék&biw=1806&bih=1039&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CB4QsARqFQoTCPPEh8-F4McCFQGW

 Köszönöm

 

Link to comment
Megosztás:

Ápdét:

 

Ezt találtam ma a kettes hengerben:

 

11953056_656791897791372_796824136445538

 

A többinek nincs baja,ellenben hófehérre vannak kiégve:

 

11947519_656791904458038_454152242113733

 

Na most a kérdés az, hogy mi volt előbb, a tyúk, vagy a tojás? Vajon a rendellenes szegénykeverékes üzem okozta túlhevülés miatt esett szét a gyertya, vagy valami egyéb (esetleg szimplán sz@r volt) okból kifolyólag, a behulló gyertya által el nem égetett többlet benzin miatt kezdte el visszahúzni a nyálat a gép,és azért fehér a többi.

 

bónusz kérdés, hol a behullott porcelán darab, mit vert szét,és miért nem hallottam egy deka csörömpölést sem?

Link to comment
Megosztás:

Ápdét:

 

Ezt találtam ma a kettes hengerben:

 

11953056_656791897791372_796824136445538

 

A többinek nincs baja,ellenben hófehérre vannak kiégve:

 

11947519_656791904458038_454152242113733

 

Na most a kérdés az, hogy mi volt előbb, a tyúk, vagy a tojás? Vajon a rendellenes szegénykeverékes üzem okozta túlhevülés miatt esett szét a gyertya, vagy valami egyéb (esetleg szimplán sz@r volt) okból kifolyólag, a behulló gyertya által el nem égetett többlet benzin miatt kezdte el visszahúzni a nyálat a gép,és azért fehér a többi.

 

bónusz kérdés, hol a behullott porcelán darab, mit vert szét,és miért nem hallottam egy deka csörömpölést sem?

 

Szerintem simán csak elporlott az extrém hőhatástól, amit a szegény keverék okozott. Remélhetőleg nem nagy darabokban vált le.

 

Link to comment
Megosztás:

Én megcsináltatnám még ha nem is használod akkor is. Manapság sokat ér egy autóban a jól működő klíma és ha kiszereled lehet, hogy eladhatatlanná válik az autód mert látni fogják, hogy klímás, de nincs benne. Ha netán később eladod az autót sokkal könnyebben találsz rá vevőt mint klíma nélkül és talán árban is feljebb lehet menni az átlagostól. Viszonylag kevesebb f Astrába van klíma így ez kelendőbb. Ma már sokan csak klímás autót vesznek meg. Csak azért írom le, hogy mérlegeld ezt is mert lehet, hogy eladáskor megbánod majd, hogy kiszerelted javítás helyett.

 

Igazad van!!!! Csak meg csináltatom!!!!! Nem tudod mipénzbe kerülhet kb?

Link to comment
Megosztás:

Ápdét:

 

Ezt találtam ma a kettes hengerben:

 

 

 

A többinek nincs baja,ellenben hófehérre vannak kiégve:

 

 

 

Na most a kérdés az, hogy mi volt előbb, a tyúk, vagy a tojás? Vajon a rendellenes szegénykeverékes üzem okozta túlhevülés miatt esett szét a gyertya, vagy valami egyéb (esetleg szimplán sz@r volt) okból kifolyólag, a behulló gyertya által el nem égetett többlet benzin miatt kezdte el visszahúzni a nyálat a gép,és azért fehér a többi.

 

bónusz kérdés, hol a behullott porcelán darab, mit vert szét,és miért nem hallottam egy deka csörömpölést sem?

 

Cseréld ki a gyertyát, aztán megtudjuk az is elfogy-e vagy már jó lesz. Anyuéknak a corsán összekaristolta a hengert bellülről és kifele menet deformálta a szeleptányért az egyik henger nem járt normálisan. A szelep ki lett cserélve a henger maradt olyan= olajevés miatt fekete zöld kártya.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem simán csak elporlott az extrém hőhatástól, amit a szegény keverék okozott. Remélhetőleg nem nagy darabokban vált le.

 

Na jha, de mi okozta az extrém hőhatást? :)

 

Cseréld ki a gyertyát, aztán megtudjuk az is elfogy-e vagy már jó lesz. Anyuéknak a corsán összekaristolta a hengert bellülről és kifele menet deformálta a szeleptányért az egyik henger nem járt normálisan. A szelep ki lett cserélve a henger maradt olyan= olajevés miatt fekete zöld kártya.

 

Az lesz,mert így mnémileg használhatatlan.

Itt szelep biztos nem sérült, mert ha olyanja van akkor megy mint a disznó. Amúgy meg úgyis szét lesz szedve a motor, csak a kövi két hetet még ki kéne hogy bírja.

Link to comment
Megosztás:

Na jha, de mi okozta az extrém hőhatást? :)

 

 

Az lesz,mert így mnémileg használhatatlan.

Itt szelep biztos nem sérült, mert ha olyanja van akkor megy mint a disznó. Amúgy meg úgyis szét lesz szedve a motor, csak a kövi két hetet még ki kéne hogy bírja.

 

Jó hőértékű gyertya volt benne? Meg aztán egy gyertya is lehet selejtes vagy gyártási hibás nem?

Link to comment
Megosztás:

Az volt benne amit a könyv hozzá ír. Mondjuk hogy miért két pólusú azt a mai napig nem értem.

 

Én is ebben reménykedek,hogy kifogtam valami selejtes darabot.

 

Meg aztán most néztem vissza a gázelemzést,és a lambda nagyon messze van a szegény keveréktől. Pont most lettek megszűntetve a fals levegős dolgok, szóval másra nem tudok gondolni mint hogy a gyertya volt a kiváltó ok.

Link to comment
Megosztás:

Az volt benne amit a könyv hozzá ír. Mondjuk hogy miért két pólusú azt a mai napig nem értem.

 

Én is ebben reménykedek,hogy kifogtam valami selejtes darabot.

 

Meg aztán most néztem vissza a gázelemzést,és a lambda nagyon messze van a szegény keveréktől. Pont most lettek megszűntetve a fals levegős dolgok, szóval másra nem tudok gondolni mint hogy a gyertya volt a kiváltó ok.

 

Én sosem gondoltam volna hogy  a gyertyának olyan nagy jelentősége lenne, szikra és kész. De aztán elkezdett egyre nehezebben indulni, a végén kitekertem őket, az egyikből letört egy porcelán, szerencsére kitekerés után vált le róla, vettem bele egy másik szettet és megint jó lett.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni. Igazából még gépjármű vásárlás előtt állok, és nagyon hajlok az F széria mellé. Tudnátok nekem segíteni abban, hogy egy megközelítőleg 15x15x6,5 cm-es "doboz" elhelyezhető az első lökhárító, hűtőrács mögé? befér? Igazából fontos lenne, a megfelelő hűtése, azért is szeretném ide helyezni.

 

Köszönöm segítségeteket!

 

 

FeroMon

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni. Igazából még gépjármű vásárlás előtt állok, és nagyon hajlok az F széria mellé. Tudnátok nekem segíteni abban, hogy egy megközelítőleg 15x15x6,5 cm-es "doboz" elhelyezhető az első lökhárító, hűtőrács mögé? befér? Igazából fontos lenne, a megfelelő hűtése, azért is szeretném ide helyezni.

 

Köszönöm segítségeteket!

 

 

FeroMon

 

Üdv....fizikailag szerintem befér, de ott lesz mögötte a 100fokos hűtő, dugóban állva kapni fogja a meleget. Mi ez amúgy?

Link to comment
Megosztás:

C14 se dugattyúk milyenségéről van valakinek infója? Más mint a többi 1.4-é?

 

Pont ez az egy más mint a többi. Volt róla egy aránylag jó pdf, de megújították.

Ha van türelmed, akkor itt a link, utána keress rá, hogy opel és a 727. oldalon van. :D

http://mam.kspg.com/mc/common/epaper/html5/index.html?guid=14c0a4301462282c&ePaperId=51666&customlogo=&passphrase=14f1872556906c2c&page=0&language=en

Amúgy C14SE-nél a bemélyedés 2,6mm a többinél 3,4mm.

 

Szerk.: Persze még mindig nem javították és ebben a modernizált katalógusban is egyforma dugó kell az X16SZ-be és X16SZR-be, pedig nem. No, de nem ez volt a kérdés.

Link to comment
Megosztás:

Na hát úgy néz ki meglett a hiba.

 

Vettem 4 új bosch gyertyát, kemény 22 euróért, beraktam, mentem egy 5-6 km-es kört, aztán gyertyák ki.

 

1-3-4 szép, mint ha nem is lettek volna motorban,a kettes meg korom fekete. Szóval becsöpög az injektor.
Viszagondolva már az első alkalommal, mikor benéztem endoszkóppal is látni véltem a dugón detonálási nyomokat, de nem tűnt vészesnek, illetve ha jól emléxem a gyertyaképek is egyformák voltak akkor.

Link to comment
Megosztás:

Na hát úgy néz ki meglett a hiba.

 

Vettem 4 új bosch gyertyát, kemény 22 euróért, beraktam, mentem egy 5-6 km-es kört, aztán gyertyák ki.

 

1-3-4 szép, mint ha nem is lettek volna motorban,a kettes meg korom fekete. Szóval becsöpög az injektor.

Viszagondolva már az első alkalommal, mikor benéztem endoszkóppal is látni véltem a dugón detonálási nyomokat, de nem tűnt vészesnek, illetve ha jól emléxem a gyertyaképek is egyformák voltak akkor.

 

Milyen szakszerű vagy. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítség kellene.

Tegnap az autó olajnyomás visszajelzője menet közben be-be villant, időnként  nagyon halványan világított egy kis ideig. Olaj van benne, a motor nem melegedett jobban mint kellene. Lehet, hogy az olajgomba kezdi megadni magát? (x14xe,... bár ebben az esetben nem hiszem, hogy ez lényeg)

A segítséget előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítség kellene.

Tegnap az autó olajnyomás visszajelzője menet közben be-be villant, időnként  nagyon halványan világított egy kis ideig. Olaj van benne, a motor nem melegedett jobban mint kellene. Lehet, hogy az olajgomba kezdi megadni magát? (x14xe,... bár ebben az esetben nem hiszem, hogy ez lényeg)

A segítséget előre is köszönöm!

 

Szerintem érdemes megnézetni egy szakemberrel. Vagy ha nem olyan drága, akkor venni egy olajgombát, próbából.

Mert ez akár lehet haldokló olajszivattyú jele is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.