Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Nah bazz!!! :evil: :evil: :evil:

Nemrég értem haza,és megint rakoncátlankodik az a rohadt kis sárga lámpicsek :) :) Pedig most allig 40nel mentem..nem pörgettem.. nem nyomtam neki...

Már elöre félek,hogy mi a csöcs lesz megint :D

Aszem muszáj lesz bevinnem mostmár egy szervizbe, hogy olvassák ki, mi a fene rakoncátlankodik.

Egy helyen,ahol sajna nem volt csak a régi csatis tech, azt mondták, állitólag csak bizonyos inditásszámig marad benne(20at saccoltak) ez igy igaz? :shock:

Link to comment
Megosztás:

Egy helyen,ahol sajna nem volt csak a régi csatis tech, azt mondták, állitólag csak bizonyos inditásszámig marad benne(20at saccoltak) ez igy igaz? :shock:

Nem sacc, hanem pont annyi. Idézet:

"...automatikusan törlődnek a tárolt hibakódok, ha 20-szor az egymást követő indítás során (fordulatszám min. 450/perc) a hiba többé már nem jelentkezik. Az azonnali törléshez elegendő az akkusarut kb. 10 másodpercre levennünk"

Link to comment
Megosztás:

Hűtővízből Nekem anno a Shell fajta nagyon bejött, 3 évig volt benne,

úgy megérte megvenni. Most hogy már nincs benne 1 évig sem a víz,

jó a noname fajta is... :)

ING!

Nem túl sűrű olaj került a gépbe? Mennyi km van az olajban?

Laci!

Lambda a gyanús, szerintem arra készülj...

Link to comment
Megosztás:

Tök poén!! Megmérettem egy kútnál a hütövizem.. asszondta a csákó,h -20fokos.. ehh.. jó tömény lehetett anno.. mer vagy 1.5lityi sima desztviz bele ment már... söt lehet több is..

Tech1 el nincs vkinek 5lete? Benéztem a váci úton lévö schilerhez, és aszondták 4.5-7-8 ronygy.. hmm.. kicsit nagyon sokallom!!

Link to comment
Megosztás:

Nem sacc, hanem pont annyi. Idézet:

"...automatikusan törlődnek a tárolt hibakódok, ha 20-szor az egymást követő indítás során (fordulatszám min. 450/perc) a hiba többé már nem jelentkezik. Az azonnali törléshez elegendő az akkusarut kb. 10 másodpercre levennünk"

Idézet a........

:?:

Link to comment
Megosztás:

Laci !

Schillet azonnal felejtsd el !!!! Nem értenek hozzá és nagyon lehúznak pénzzel..........

Nekem a B.C.-mel nem csináltak semmit és 4500Ft-al akartak lehúzni.

Balhéztam de kikellett fizetni.........

Mondja a ######i.......tankoljam tele ,menjek kb. 20km-t és akkor megjön a reichweite. (tudtam,hogy kalibrálni kell és ennek ellenére hülyének nézett) :) Szóval Schiller az SUXXX

Tech-1 műszert keresek és 120ohm-os ellenállást a Reichweite kalibrálásához

Link to comment
Megosztás:

Tök poén!! Megmérettem egy kútnál a hütövizem.. asszondta a csákó,h -20fokos.. ehh.. jó tömény lehetett anno.. mer vagy 1.5lityi sima desztviz bele ment már... söt lehet több is..

Tech1 el nincs vkinek 5lete? Benéztem a váci úton lévö schilerhez, és aszondták 4.5-7-8 ronygy.. hmm.. kicsit nagyon sokallom!!

Utánakérdezek egy olyan kereskedésnél, amelyek itt senki nem dícsér viszont van PRO teksön :wink: :)

Link to comment
Megosztás:

Laci !

Schillet azonnal felejtsd el !!!! Nem értenek hozzá és nagyon lehúznak pénzzel..........

Nekem a B.C.-mel nem csináltak semmit és 4500Ft-al akartak lehúzni.

Balhéztam de kikellett fizetni.........

Mondja a ######i.......tankoljam tele ,menjek kb. 20km-t és akkor megjön a reichweite. (tudtam,hogy kalibrálni kell és ennek ellenére hülyének nézett) :) Szóval Schiller az SUXXX

Tech-1 műszert keresek és 120ohm-os ellenállást a Reichweite kalibrálásához

hivd fel

menj el hozza neki van tech1 e és nem fog sokat elkérni

http://www.vectraclub.hu/eszgab/

120ohm os ellenallast meg kapsz a konrad -ban vagy a lomex ben.....

Link to comment
Megosztás:

ING!

Annak jónak kellene lennie. Ne tegyél bele 5-öst, mert azt zabálni fogja. Nézd meg, van-e elég olaj benne. Ha igen, és nem csattognak folyamatosan a hidrotőkék, akkor olajnyomásod van rendesen, nem kell aggódni. Max. kicsit szar ez az Opel olaj, és nehezen "kapja el" reggel a viszkozitási adatait... :)

Link to comment
Megosztás:

Miért baj az ha nagy mínuszt bír a folyadék? Nekem már mutatott a kocsi hőmérője -22-t így a -25-öt én egy kicsit kevésnek tartom. Szerintem inkább egy kicsit rá kell hagyni és akkor bele van kalkulálva a mérőműszer pontatlansága is, és nem kell x helyre elmenni méregetni.

A mostani vizemről még nem tudom mennyi, de szerintem ez is erősen mínuszos lesz. Pár nap múlva megméretem. (most keveredik :) )

A -25 éppen elég, és mivel zárt a rendszer így még 5 fokkal meg lehet toldani, és akkor már -30 is elmegy. OFF a wartburgomba tiszta víz volt és minusz 10 foknál kezdett kásásodni a kiegyenlítőben, de semmi problémát nem okozott,(pedig paráztam rendesen)ON Ha rá is hagysz akkor is érdemes több helyen megméretni, már csak azért is mert biztos, hogy nem lesz egyforma két különböző helyen az eredmény.

Link to comment
Megosztás:

jó hogy előjött a fagyálló téma...

Az egynégyes elfogóba mit rakjak? A tartályban elég kevés a folyadék tehát mindenképpek pótolni kell mielott bejön a fagyos idő. Az enyémben simán lehet, hogy még a gyári van. Le kell ezt engedni? Vagy mi a gyikot csináljak? Vagy megveszem a hütőfolyadékot vmi köcsögben és beleborítom oszt' kalács? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.