Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Meg nem tudom nem rég vettem az astra 1.6-os kombimat (x16szr) és olyan érzésem, hogy az előírtnál többet eszik.

Légszűrőt kicseréltem, esetleg van ötletetek mit nézzek még meg ? Kipufogó csere egyértelmű mármint a középső.

Mennyi az a több,és milyen körűlmények között?
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, mi kell ahozz, hogy átalakítsam a vezérlésemet láncossá? (motorkód: C18NZ)...

köszi.... Tomi

Új motor, vagy autó. ;) (ami olyan) :icon1:

Komolyan, a lánc olajban szokott futni és annak kialakítása nem egyszerű. Utána lánckerekek, lánc, feszítő. Az fogja hajtani a vízpumpát is? Ha igen akkor olyan vízpumpa is kell, de azt hol veszed meg, hogyan fogod cserélni? Ha nem akkor az elhelyezéssel lesz gond, stb.

Nincs is értelme, a szíj sem rossz megoldás, csak időben kell cserélni és nem engedni olajosodni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, mi kell ahozz, hogy átalakítsam a vezérlésemet láncossá? (motorkód: C18NZ)...

köszi.... Tomi

A lánc sem életbiztosítás... Kezdjük ott, hogy a Fabia 1.2 12V 120ezer km-re tervezett láncát kb 80 körül cserélik, mert addigra már túlvilági hangokat ad... Nem ritka, hogy ugrik a lánc, és csere esetén a fogaskerék is megy a levesbe... Nem túl olcsó!!! Lendkerék főleg nem. De itt van még egy cikk, hogy a legjobbak is hibázhatnak:

http://totalcar.hu/m...lios_csattanas/

Szerintem maradj meg a bevált szíjnál, mert azt mérnökök tervezték, és egyébként is nehezen tudnál megfelelő feszítést biztosítani, mert az olajhidraulikus rendszert nem fogod tudni megoldani...

Ja és a zajról jobb lemondani! :)

Link to comment
Megosztás:

Urak! mit lehet azzal kezdeni, hogy a ventillátorom főleg hidegben (illetve csak akkor hallom), ha bekapcsol klíma, akkor eléggé zörgő, nyöszörgő hangokat ad. Aztán ha "bemelegszik" ?? akkor elhallgat. De jó eséllyel ezekben a hideg időkben, elindulás után szinte mindeig csinálja. Mondjuk azt nem tudom, hogy ha csak simán bekapcsol akkor csinálja e. Igaz ebben az időjárásban, csak ritkán esik meg (gondolom én...). Ahogy nézem megy a ventillátorra 2 vezetés, 1 középre a motorra, egy meg alulra??. Hogy lehet kivenni,? Lehet e vele vmit kezdeni? WD40, olaj, zsír..??

Link to comment
Megosztás:

Urak! mit lehet azzal kezdeni, hogy a ventillátorom főleg hidegben (illetve csak akkor hallom), ha bekapcsol klíma, akkor eléggé zörgő, nyöszörgő hangokat ad. Aztán ha "bemelegszik" ?? akkor elhallgat. De jó eséllyel ezekben a hideg időkben, elindulás után szinte mindeig csinálja. Mondjuk azt nem tudom, hogy ha csak simán bekapcsol akkor csinálja e. Igaz ebben az időjárásban, csak ritkán esik meg (gondolom én...). Ahogy nézem megy a ventillátorra 2 vezetés, 1 középre a motorra, egy meg alulra??. Hogy lehet kivenni,? Lehet e vele vmit kezdeni? WD40, olaj, zsír..??

WD40 et megpróbálhatod, de ha csapágyas akkor csak ideig óráig jó! egy ventinél mást nagyon nem tudok elképzelni, mint csapágy, de még az is lehet hogy valamelyik felfogatásod, meglazult és kicsit elmozdult a venti és beleérhet valamibe...(csak kicsit)...hallani kéne...

Link to comment
Megosztás:

WD40 et megpróbálhatod, de ha csapágyas akkor csak ideig óráig jó! egy ventinél mást nagyon nem tudok elképzelni, mint csapágy, de még az is lehet hogy valamelyik felfogatásod, meglazult és kicsit elmozdult a venti és beleérhet valamibe...(csak kicsit)...hallani kéne...

Majd megsasolom. Az normális, hogy vmi kis fém kapcsokat (4-5mm) láttam a ventillátor lapátjaira nyomva...

Link to comment
Megosztás:

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Sziasztok.

Van egy 1.7d 93-as Astrám. Azt szeretném kérdezni, hogy ha a vízpumpát cserélem akkor annak fix helyen kell lennie vagy körbe forgatható. Ugye ha beteszem egyféleképpen akkor laza a szíjam hiába feszítem meg. Ha fordítok a vízpumpán akkor meg tudom feszíteni a szíjat rendesen.

Köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Sziasztok.

Van egy 1.7d 93-as Astrám. Azt szeretném kérdezni, hogy ha a vízpumpát cserélem akkor annak fix helyen kell lennie vagy körbe forgatható. Ugye ha beteszem egyféleképpen akkor laza a szíjam hiába feszítem meg. Ha fordítok a vízpumpán akkor meg tudom feszíteni a szíjat rendesen.

Köszi a segítséget.

dízelnél nem tudom hogy működik, de a benzinesnél a vízpumpával kell jelre állítani a feszítőt. valami excenteres okosság a vízpumpa

Link to comment
Megosztás:

dízelnél nem tudom hogy működik, de a benzinesnél a vízpumpával kell jelre állítani a feszítőt. valami excenteres okosság a vízpumpa

Én is így gondolom, csak valahol olvastam, hogy a vízpumpán lévő "háromszög" jelet-kiszögelést?! a blokkon lévő jelhez kell tenni. Jelet nem találtam a blokkon csak a vezérmű takaró alsó műanyagon van egy mélyedés?! ahova ez a kiszögelés beillik. De ha így rakom össze akkor a vesztővel nem tudom megfeszíteni a szíjat. Most úgy raktam össze hogy a vízpumpával előfeszítettem a szíjat. Működik is rendesen, legalább is így gondolom. Mentem vele azóta kb 1000km-t. Csak azért lenne fontos tudnom mert sajna hengerfejes a kocsi. Sajna kopott a veztengely is. Megvan hozzá minden csak idő kellene.

Köszi a választ és a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Tökéletesen passzol.

Viszont azt majd írd meg légyszi, hogy érzésre változott-e valamit a teljesítmény pozitív-negatív irányban.

Hát remélem, hogy a teljesítmény nem változik. Lambda szonda miatt akarom kicserélni, mert a régi bele van gyógyulva, szóval arra számítok, hogy tönkre megy a menet, és ez miatt kell kicserélnem a csonkot. De csak NZ kipufogócsonkot találok....

Link to comment
Megosztás:

Hát remélem, hogy a teljesítmény nem változik. Lambda szonda miatt akarom kicserélni, mert a régi bele van gyógyulva, szóval arra számítok, hogy tönkre megy a menet, és ez miatt kell kicserélnem a csonkot. De csak NZ kipufogócsonkot találok....

Nem mszáj rögtön temetni a csonkot. Ha tudod 2 napig nélkülözni az autót akkor naponta kétszer kenegesd fékolajjal és ez után jó eséllyel ki tudod hajtani

Link to comment
Megosztás:

Hát remélem, hogy a teljesítmény nem változik. Lambda szonda miatt akarom kicserélni, mert a régi bele van gyógyulva, szóval arra számítok, hogy tönkre megy a menet, és ez miatt kell kicserélnem a csonkot. De csak NZ kipufogócsonkot találok....

Az sem árt, ha melegen próbálod kivenni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

Valahogy mindig elsiklottam a hiba felett, nem izgatott a dolog, de most már bosszantóan idegesítő.Az olajbeöntő sapka.(x16xel) Annyira lazán, gyengén van fent, hogy attól félek, egyszer menet közben leesik.Mi a véleményetek, csere? Vagy lehet az új is így (lötyögne). Valami házi megoldás?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.