Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

emberek, én mindezt elhiszem, meg minden nagyon szép és jó, de egyetemistaként azért nem mind1, hogy egy 1.6ost, vagy egy 2.0-est tankol az ember... nekem bőven elég lenne az a 100 Le gyárilag, úgy is tuningolom továb...

Légyszíves, ennek az anyagi vonzatáról regéljetek nekem pls!!!(a szívósorcsere)

Nagyon megköszönném..

Link to comment
Megosztás:

szép nem mind1, hogy egy 1.6ost, vagy egy 2.0-est tankol az ember...

Nem fogod elhinni ifjú egyetimsta, de alig van különbség!Akár városban, akár országúton használod.A szívósornak pedig utána kell járni, de nem márkaszervízben.Mindenesetre attól még nem kapsz + 25LE-t.Legfeljebb ha csipszel kombizod, meg kipuff, meg direktszűrő, és más egyébb okosságok! :wink:

Link to comment
Megosztás:

emberek, én mindezt elhiszem, meg minden nagyon szép és jó, de egyetemistaként azért nem mind1, hogy egy 1.6ost, vagy egy 2.0-est tankol az ember... nekem bőven elég lenne az a 100 Le gyárilag, úgy is tuningolom továb...

Légyszíves, ennek az anyagi vonzatáról regéljetek nekem pls!!!(a szívósorcsere)

Nagyon megköszönném..

cartárs!

most beszélsz 1 picit butaságot.

nem akarlak meggyőzni az 1.4 vs 2.0 témában de mielött mondasz vmit nézz utána

a fogyasztás hidd el a legkevesebb

tudom 1etemista vagy ezért kérdezel hogy miért?

hát mert van b 1-2L különbség a fogyasztásban...

(SRY a többiektől) 8-9Lel beállsz a városba és mint szürke egér húzod magad a sorok között vagy rosszabb esetben csatlakozol a kisblokkos titánokhoz akik mindenkit bekóstolnak

ezzel szemben alap 2l-el aladsz, büntetsz, élményautózol és motortuningal nem is kell foglalkoznod...

Link to comment
Megosztás:

jah már megvan?

szarügy

dobki vagy add el és vegyél 2lest :(

amúgy nem kis móka ajánlott felkeresni valamelyik szakit vele aki vágja

csak elötte kérdezd meg Antit ő már tudja minden mester kontaktját, meg ki mikor hova megy

ők meg tönkre a drága barátomtól

utána be kell szerezned a cuccokat és összepakolják neked...

Link to comment
Megosztás:

Huhh, emberek, utána néztem itt a dolgoknak, akkor tényleg kijön negyedmillából egy motor csere papírral, kuplunggal, váltóval, kipuffrendszerrel????

c20xe 100

f20 20

kuplung új 50

kipuff 50

bc,kábelköteg,szerelés nem hozod ki 30ból...

Link to comment
Megosztás:

Van haver szerelő, szerencsére....

na mind1 ez így teljesen kb 300-400ból kijön???

ja nekem sport rendszer kellene 60-as sportkatalizátorral, meg ilyenek...

1.3-1.4 körül már elég jó kis GSi-ket kapni, csak megjegyzem.

Én legalábbis erre jutottam tuning ügyben. És akkor a GSi az arra van méretezve, mert itt csak a mociról beszélsz, de meg is kellene valahogy állni, ezért nem ártana nagyobb fék, rendesebb papucsok, és mellesleg egy komolyabb futómű is kellene alá. Akkor már belementél a 6-800e pénzbe, és még mindíg nem annyira jó a verdád, mint egy GSi. :(

Link to comment
Megosztás:

én is erre a döntésre jutottam, úgyhogy marad az c16nz-ből c16si átalakítás, ami anyagilag megéri..

te tudod

az nz -> si konvertálásról találsz egy alapos listát a "tuning -> corsa b 1.4" topikban

de ezt nem szabad ugy felfogni, hogy lesz plusz 25 lovad mert ez nem ilyen eccerü sztem

az hogy egy 2.0 8szelepes tobbet fogyaszt mint egy 1.6os imho butus dolog :(

max ha nagyon pihepuhán kezeled a gázpedált....ezt meg mondani könnyu csinálni nem

én kb olyan 10 litiyvel karcolok a városban, rövid távokat járok főként...ha azt nézem hogy egy kisebb verdával max 1-3 lityit tudnék sporolni azt mondanám nem éri meg....mert amikor a 2000 16v elszabadul akkor van ám vidámság :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

én is erre a döntésre jutottam, úgyhogy marad az c16nz-ből c16si átalakítás, ami anyagilag megéri..

Most nagyon okosan fog hangzani, de keress Külföldön egy ilyen 1.6SI mocival szerelt villámot, és hozd be alkatrésznek.Sztem olcsóbbra jön ki a manőver, mint ha itthon a bontósok csillagászati alkatrészárait nézzük.Ilyen 1.6SI mocis villámot sztem fillérekért lehet már kapni.

pl. www.mobile.de meg ilyen helyeken édemes nézelődni.Én nem beszélni nyelv, szóval nem tudok segíteni, hogy mitholmennyiért, de így lehet motort, váltót, féltengelyt cserélni olcsóért.Szerintem.Ha megtehetném, én így csinálnám. :(

Link to comment
Megosztás:

Na látom miben mesterkedtek... :roll:

Szóval én még amondó is vagyok, higyjétek el nekem, hogy nem szabad generáloztatni!!!! Jó az a motor, ha csak 140 pacit tud akkor is...

..nem olcsó dolog a generál...úgy hogy utánajártam mindennek és nem kis kedvezményekkel szereztem be mindent...350-ben állt meg az első generál...a többit már nem tom... :roll:

Most éppen lenne egy full 0 km-es c20let a kocsiban, ha az asszony annó nem akadékoskodik... :roll:, de így most lett egy übersüti c20xe...végre... :wink:

Link to comment
Megosztás:

megtaláltam...azt hiszem maradok én is az SE-re való átalakításnál, mert ennyire tellik... :lol:

Árakra, tapasztalatokra kivácsiak vagyunk!

Ha sok pénzem lesz, ennyit még én is meg szándékozok lépni, nem mindegy, h 60, vagy 82 paci van a vasban. Bár bika egyiktől sem lesz. :(

Link to comment
Megosztás:

Ha megtehetném, én is így csinálnám, hidd el.. ha megtehettem volna 16 szelepes GSI-t vettem volna, ha egy kicsivel több pénzem lett volna egy 1.6SI-t, de mivel csak ennyim volt, vettem egy c16nz motoros "villámot"

Hali

Én is Astra vétel elött vagyok, megkérdezném hogy milyen gépekkel futottál össze amikor keresgéltél autot.

Nekem 1.6 SI, vagy 1.6 16V az amit szeretnék de lehet hogy 1.6 I lesz belöle.

Mik a tapasztalataid igy elsöre?

Mennyiért vesztegetik öket.

Piacon vagy kereskedésben vetted a kocsid?

Hali

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.