Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

kérdés:c16nz hengerfej jó-e c16se-re?Mert van most egy bontott hidrotökével mindennel,és az lenne nekem a lényeg a töke.elöre is köszi!

az nz 75 lovas az se meg 100

asszem a kipuf csonk nem fog passzolni.

mert egyik szögltes, másik kör alakú a lyuk.

Link to comment
Megosztás:

kérdés:c16nz hengerfej jó-e c16se-re?Mert van most egy bontott hidrotökével mindennel,és az lenne nekem a lényeg a töke.elöre is köszi!

Miért erőlteted ezt a bontott tőke dolgot? Lutri, az is lehet szar. Az új darabja meg 2000ft :)

Valaki tudna-e ajánlani egy jó szerelőt a Tiszától keletre. (motor felújítás, 1,4 ekotec)

Esetleges segítséget elűre is köszönöm.

Szerelőt arrafelé nem tudok, de arra készülj hogy drága móka lesz. Barátilag is 200 fölött van, ha

tényleg jól meg van csinálva. a csak gyűrűcserét meg az ilyen sárral kenegetéseket el lehet felejteni :)

Link to comment
Megosztás:

De csak az ócsótőke annyi nem? A gyárinak horror ár van. Lehet jobban jár a bontott de gyárival. Szerintem. :)

nekem a 8 évesben is kotyorászik egyik hidegen.

akkor egy 14éves bontottban nem fog mi?

day nak is csak azért feküdt ki az az egy, mert ott vmi probléma van a Hf el és vagy vizet kap, vagy olajat keveset.

Link to comment
Megosztás:

nekem a 8 évesben is kotyorászik egyik hidegen.

akkor egy 14éves bontottban nem fog mi?

day nak is csak azért feküdt ki az az egy, mert ott vmi probléma van a Hf el és vagy vizet kap, vagy olajat keveset.

Na jó, nálad igen, de nálam meg a 14éveset cserélném le fiatalabbra mondjuk. Amikor vezszíjszakadásom volt szemre is fiatalabb , jobb álapotu HF-et vettem. Csak azt bánom, hogy én hülye álat elajándékoztam a régi tőkéket, pedig egyik sem volt kopogós. Hiába no, a szívem visz sírba. :)

Link to comment
Megosztás:

Na jó, nálad igen, de nálam meg a 14éveset cserélném le fiatalabbra mondjuk. Amikor vezszíjszakadásom volt szemre is fiatalabb , jobb álapotu HF-et vettem. Csak azt bánom, hogy én hülye álat elajándékoztam a régi tőkéket, pedig egyik sem volt kopogós. Hiába no, a szívem visz sírba. :)

de fent említett emberkénél semmi se garantálja, hogy fiatalabból kerülne az övéi helyére.

Link to comment
Megosztás:

:)

Inkább az uj.

naaa mért javítottad ki??

előző sokkal jobb volt :)

a kiemelt rész :lol:

tipikus mondatok egyike:

Én nem tudom, de...

vagy

Én nem értek hozzá, de...

és jön a kioktatás egy olyan dologról, amit sokkal jobban tudunk, mint az illető :D

pl Tiv nek akarnának mesélni a tedy henger görgetéséről :lol:

Link to comment
Megosztás:

naaa mért javítottad ki??

előző sokkal jobb volt :)

a kiemelt rész :lol:

tipikus mondatok egyike:

Én nem tudom, de...

vagy

Én nem értek hozzá, de...

és jön a kioktatás egy olyan dologról, amit sokkal jobban tudunk, mint az illető :D

pl Tiv nek akarnának mesélni a tedy henger görgetéséről :lol:

Valami ilyesmire gondoltam. :)

Link to comment
Megosztás:

:) :) :D

Akkor a magam példájánál maradva, amikor beadta a kulcsot az AC, három választásom volt.: veszek eredeti Bosch-t 40 ropiért, veszek egy bontott Bosch-t 10-ért, vagy egy nevenincset 8-14-ért. Vettem egyet 8400-ért, és tök jó, mondhatni nagyon halk a c14nz, mert 2000-alatt még az AC-pumpa zümmögését is hallani. :lol: :lol: Aztán persze utánna olvastam különböző fórumokon, hogy ebből a márkából 10-ből 7-8-at visszavisznek. A gyertyakábel cserénél már vettem egy bontott gyárit amit kimértem, mint egy 5 ezres akármilyet. Szerintem nagy általánosságban a gyári alkatrészek többet bírnak mint a nevenincsek. És mivel a gyáriak nagyon drágák, maradt a bontó. Szerintem. :P

Teddy henger? Az a teddy maci unokaöccse? B) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor a magam példájánál maradva, amikor beadta a kulcsot az AC, három választásom volt.: veszek eredeti Bosch-t 40 ropiért, veszek egy bontott Bosch-t 10-ért, vagy egy nevenincset 8-14-ért. Vettem egyet 8400-ért, és tök jó, mondhatni nagyon halk a c14nz, mert 2000-alatt még az AC-pumpa zümmögését is hallani. B) :) Aztán persze utánna olvastam különböző fórumokon, hogy ebből a márkából 10-ből 7-8-at visszavisznek. A gyertyakábel cserénél már vettem egy bontott gyárit amit kimértem, mint egy 5 ezres akármilyet. Szerintem nagy általánosságban a gyári alkatrészek többet bírnak mint a nevenincsek. És mivel a gyáriak nagyon drágák, maradt a bontó. Szerintem. :lol:

Teddy henger? Az a teddy maci unokaöccse? :D :lol: :)

Csakhogy vannak kopó alkatrészek, amik gyáriból is már szarok. Az AC pumpa is 10 év után már hiába gyári, nem fog addig tartani

valszeg, mint egy jobb minőségű utángyári ;) persze abból is vannak nagyon rosszak olcsón :P

Link to comment
Megosztás:

Akkor a magam példájánál maradva, amikor beadta a kulcsot az AC, három választásom volt.: veszek eredeti Bosch-t 40 ropiért, veszek egy bontott Bosch-t 10-ért, vagy egy nevenincset 8-14-ért. Vettem egyet 8400-ért, és tök jó, mondhatni nagyon halk a c14nz, mert 2000-alatt még az AC-pumpa zümmögését is hallani. B) :) Aztán persze utánna olvastam különböző fórumokon, hogy ebből a márkából 10-ből 7-8-at visszavisznek. A gyertyakábel cserénél már vettem egy bontott gyárit amit kimértem, mint egy 5 ezres akármilyet. Szerintem nagy általánosságban a gyári alkatrészek többet bírnak mint a nevenincsek. És mivel a gyáriak nagyon drágák, maradt a bontó. Szerintem. :lol:

Teddy henger? Az a teddy maci unokaöccse? :D :lol: :)

Igen. De nem mindegy mi az az alkatrész, amiből gyári , vagy uj utángyártott, vagy használt.

Én azon csodálkoztam, hogy egy olyan valakivel kötözködtél, aki több motort, hengerfejet haszált el, szedett szét, mint amennyit te a bontóban láttál.

Link to comment
Megosztás:

Igen. De nem mindegy mi az az alkatrész, amiből gyári , vagy uj utángyártott, vagy használt.

Én azon csodálkoztam, hogy egy olyan valakivel kötözködtél, aki több motort, hengerfejet haszált el, szedett szét, mint amennyit te a bontóban láttál.

Dehogy kötözködtem, nem szokásom, csak a véleményem mondtam el, és még ha tuti neki is van igaza, nekem attól még lehet más a meglátásom. :) Oda is írtam a végére, hogy szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Igen. De nem mindegy mi az az alkatrész, amiből gyári , vagy uj utángyártott, vagy használt.

Én azon csodálkoztam, hogy egy olyan valakivel kötözködtél, aki több motort, hengerfejet haszált el, szedett szét, mint amennyit te a bontóban láttál.

:)

most jön a kötözködős nemértek egyet korszak megint :)

de tény és való, egy gyertyakábelt kimérsz, nincs kirepedve akkor az jó

de egy tőke nem így működik, és bizony sajna még az is előfordul, hogy hiába nehéz összenyomni akkor is szar.

ha összlehet akkor tuti, de ha nem lehet összenyomni, még akkor is lehet szar

van egy ürge nyíregyen asszem, aki ilyen 15ezrett futott autókból származó mocikkal foglakozik

azt érdemes megvenni, mert himbasor tőkesor vez tengely egybe 15ezerre mondta.

de egy 100-200 ezrett futott autóból...

Link to comment
Megosztás:

:)

most jön a kötözködős nemértek egyet korszak megint :D

de tény és való, egy gyertyakábelt kimérsz, nincs kirepedve akkor az jó

de egy tőke nem így működik, és bizony sajna még az is előfordul, hogy hiába nehéz összenyomni akkor is szar.

ha összlehet akkor tuti, de ha nem lehet összenyomni, még akkor is lehet szar

Nemá, én lettem a fekete bárány? Olvasd el az előző hsz-emet. :)

Link to comment
Megosztás:

elolvastam, de az a te meglátásod, ami meglátásunk meg az hogy kötekszel B)

Figyelj már, egyrészt, én szoktam? :) :lol: Másrészt két eset van, vagy egyetértek valakivel valamiben, és úgy csinálom ahoyg mindketten gondoljuk, vagy nem értek vele egyet, és úgy csinálom ahogy én gondolom. Nehogy azt mond, hogy nem vagyok rugalmas! :) :D Nade fejezzük be, mert OFF. Azt az leszögezem, hogy igen ritkán kötekedek, mégha annak is látszik, akkor félreértés van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.