Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

"2008.08.22.-én a pénteki nap nem vásárolható napijegy. Így a kempingbe nem lehet bejönni, csak a szállással rendelkezőknek"

Ez azt jelenti, hogy ha csak sátrazni szándékozok, akkor nem mehetek péntekre, csak szombaton? Vagy én értelmeztem valamit rosszul?

Vagy ez csak a nem klubtagokra érvényes?

Én Péntektől szeretnék menni vasárnapig, de sátorban.

Link to comment
Megosztás:

"2008.08.22.-én a pénteki nap nem vásárolható napijegy. Így a kempingbe nem lehet bejönni, csak a szállással rendelkezőknek"

Ez azt jelenti, hogy ha csak sátrazni szándékozok, akkor nem mehetek péntekre, csak szombaton? Vagy én értelmeztem valamit rosszul?

Vagy ez csak a nem klubtagokra érvényes?

Én Péntektől szeretnék menni vasárnapig, de sátorban.

Pénteken odajössz : helló, 3 napra jöttem, klubtag vagyok, sátorozni szeretnék.

Neked miért kellne külön napijegyet venned ? :lol:

Napijegy azoknak 1 lehetőség, aki szombaton szeretnének körbenézni kicsit.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tehát ha péntek este néznék be ökörködni az ismerősökkel (aztán hazapályáznék a szállásra), akkor az nem megoldható?

válaszotok előre is köszönöm

Semmi akadálya, de pénteken mint ahogy mindenhol szerepel, nincsen napijegy, viszont sátras jeggyel, ami a belépőt is magába foglalja, szombat "műsorzárásig" maradhatsz.

Link to comment
Megosztás:

A szerbeknél, és a horvátoknál nagyon finom a Pelinkovac (Fehér ürömből készített savanyúlikőr 28-35 százalékos alkoholtartalommal. Íze a Jagermeisterre emlékeztet.)

Amúgy mindenkinek (főleg Futó mesternek) ajánlom figyelmébe Meli oldalán a 11460-as hozzászólás elolvasását, és a user nevére történő rápillantást. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kérdés a következő....A faház regisztrációs email-ben az van hogy 15órakkor lehet elfoglalni a szálást......Ez azt jellenti hogy akkkor lehet bemmeni a kempingbe?Azért kérdezem mert rengetegen szervezkednek péntek reggel 9es indulást konvojban,és nem lenne jó ha meglepetés érné őket vagy a szervezőket mikor ötvenen megérkeznek 12órára :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kérdés a következő....A faház regisztrációs email-ben az van hogy 15órakkor lehet elfoglalni a szálást......Ez azt jellenti hogy akkkor lehet bemmeni a kempingbe?Azért kérdezem mert rengetegen szervezkednek péntek reggel 9es indulást konvojban,és nem lenne jó ha meglepetés érné őket vagy a szervezőket mikor ötvenen megérkeznek 12órára :lol:

Be lehet menni a kempingbe, de a faházakat takarítják.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.