Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

Nekem meg itt helyben vannak ismerőseim, akik MS-el foglalkoznak és mindkettő pozitív véleménnyel volt, az egyiknek még ráadásul C20XE-n is volt.

Gond nélkül hozzá tudták hangolni az ECU-t az összes gyári jeladóhoz, csak a pillangószeleppotit kellett cserélniük, mert a C20XE-é nem poti, hanem csak egy 3 állású kapcsoló. De passzol oda a DIS-es XE-é, és a LET-é is.

Mindegy, ez akkor is már más téma. :lol:

Eddig 80km-t mentem 50% E85-el, és semmi negatív jelenség. Az autó szépen húz.

Szerintem kipróbálom majd az E85-öt a fűnyírótraktorban és a Simsonban is. :lol:

Nagyobb fúvókát bele, azt hajrá!

Mondjuk a 2T érdekes lesz, nemtudom hogyan oldódik az olaj az etanolban...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ma érdekes tapasztalatom volt E-85-el kapcsolatban...ilyet még nem láttam! :lol:

Távindítással kb. 3 perce járt a motor, mire kimentem a kipufogónál 7-8 méhecske próbált berepülni a csőbe! Sajnos fényképező, kamera nem volt nálam pedig kiváló reklám lenne a bioetanolnak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma érdekes tapasztalatom volt E-85-el kapcsolatban...ilyet még nem láttam! :lol:

Távindítással kb. 3 perce járt a motor, mire kimentem a kipufogónál 7-8 méhecske próbált berepülni a csőbe! Sajnos fényképező, kamera nem volt nálam pedig kiváló reklám lenne a bioetanolnak. :lol:

Azok biztos a kocsmai méhek voltak. Mentek a cefrére :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg itt helyben vannak ismerőseim, akik MS-el foglalkoznak és mindkettő pozitív véleménnyel volt, az egyiknek még ráadásul C20XE-n is volt.

Azé' csak kíváncsi lennék onnan egy nyomatékgörbére MS-el tunyerolva :D

Ha már olyan szépen sikerült beállítania, biztos van egy-két nyomatékgörbéje is elmentve :D

Ma érdekes tapasztalatom volt E-85-el kapcsolatban...ilyet még nem láttam! :lol:

Távindítással kb. 3 perce járt a motor, mire kimentem a kipufogónál 7-8 méhecske próbált berepülni a csőbe! Sajnos fényképező, kamera nem volt nálam pedig kiváló reklám lenne a bioetanolnak. :D

:lol:

Egyszer csak azt veszed észre, hogy micimackó a kipufogódat szopogatja... :lol: :lol:

Veszélyes dolog ez a bioetanol, ki tudja még milyen állatokat vonz oda :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Felmerült, hogy Flextek helyett lehet inkább megérné egy Greddy fuel controller, ami 20-30e között már található.

Az lehet még jobban meg is érné, mint mondjuk egy tisztán E85-re írt ECU. :lol:

Hasonló működésű kütyüt tervezek csinálni év végéig, viszont a mostani fuel managerek inkább 300-800$ árban mennek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hasonló működésű kütyüt tervezek csinálni év végéig, viszont a mostani fuel managerek inkább 300-800$ árban mennek :lol:

Már kicsit türelmetlenül várjuk, de addig is (gondolom, mások is) nagyon örülnék, ha egy pár mondattal leírnád, hogy mit fog tudni (főleg azt, hogy mivel fog tudni többet pl. a flextek vagy a hunflex adapterekhez képest), és lesz-e beépítő kit (csatlakozós kábelekkel együtt).

Link to comment
Megosztás:

most fullon vagyok még munkával, de remélhetőleg októberben nekiállok, és év végére lesz már belőle valami végleges :lol:

a tudását kb leírtam, nem sokkal ezelőtt, olvass vissza :lol:

még jó is hogy télen lesz kész, lehet tesztelni a hidegindításokat :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Program marad, én simán nagyobb injektorokat rakok bele, a többit meg majd megoldja a lambdaszonda.

Nem biztos hogy tolerálja a lambdaszabályzós dolgot az ecu, lehet hogy határon kívül fog

csúszni, ha annyival nagyobb injektorokat raksz bele, benzinnél. Csak kis tartományon belül

képes szabályozni a lambdaérték a végleges befecskendezési rátát, utána hibának veszi.

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.