Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Igen. A magyar mentalitás inkább az hogyha nem viszik akkor árat emelnek, hogy a kevesebben több legyen a haszon. :lol:

vagy ami még jobb: megszüntetik a forglamazást, mert nem éri meg vele foglalkozni...

remélem ez nem itt debrecen környékén fog bekövetkezni, de attól tartok, hogy újabb etanolt forgalmazó kutakra nem lehet számítani...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ez lehet, hogy OFF ebben a topicban, de augusztus 28.-óta ismét benzint tankolok és bekapcsolva hagytam Gábor átalakítóját. Meglepően (legalábbis számomra meglepően) javítja a benzines fogyasztást! 6,5-et eszik most a Z14XEP (1100 km átlaga a szokásos használat mellett). Soha nem fogyasztott ilyen keveset benzinből az Astra.

Most forintosítva több a megtakarításom, mint az E85 használatakor, amikor 9 körül evett :lol:

Köszi Gábor!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ez lehet, hogy OFF ebben a topicban, de augusztus 28.-óta ismét benzint tankolok és bekapcsolva hagytam Gábor átalakítóját. Meglepően (legalábbis számomra meglepően) javítja a benzines fogyasztást! 6,5-et eszik most a Z14XEP (1100 km átlaga a szokásos használat mellett). Soha nem fogyasztott ilyen keveset benzinből az Astra.

Most forintosítva több a megtakarításom, mint az E85 használatakor, amikor 9 körül evett :lol:

Köszi Gábor!

Nekem 60e km-re vetítve a Z14XEP 6l-t evett, de ez is annak tudható be, hogy kb 10e km-t etanlozoztam (kb 30%-os etanol keverékkel mentem), az majd egy tizeddel megemelte az átlagomat. :D

Az LPG nagyobb megtérülést hoz. Abból az átlagom 7l alatt van. :D (persze fogy mellé majd egy liter benzin is :lol: , de aki hosszú távon használja, annak még hamarabb visszahozza az árát )

Link to comment
Megosztás:

Nekem 60e km-re vetítve a Z14XEP 6l-t evett, de ez is annak tudható be, hogy kb 10e km-t etanlozoztam (kb 30%-os etanol keverékkel mentem), az majd egy tizeddel megemelte az átlagomat. :D

Az LPG nagyobb megtérülést hoz. Abból az átlagom 7l alatt van. :D (persze fogy mellé majd egy liter benzin is :lol: , de aki hosszú távon használja, annak még hamarabb visszahozza az árát )

Ez most hogy jön ide? :lol:

Nekem 7,5 körül volt az átlagom hosszútávon, nehéz cipővel.Kb ott vagyok, mintha préium benzin tankolnék a verdába...szerintem.

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.