Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

Na a nullázott állás első tapasztalatai:

-A reggeli indítás nehézkes volt 20 °C-nál. Alig volt először alapjárat és nehezen tudta 1100-ig felküzdeni magát.

-Elindulás után elmaradt a dinamizmusa. Nagyobb gázra torpant. Felpörög 4000 fölé is, de kicsi gondolkodás után és nem pörgősen, hanem

lustán.

-Aztán bemelegedés után is megmaradt a gázadásra "torpanás és gondolkodás".

Lehet h a kettő közötti állapot lesz a jó? Nem tudni...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hidegindítást majd akkor tudod pontosan beállítani amikor tartósan 16 fok alatt lesz a kinti hőmérséklet. Dúsítást próbáld meg kisebb lépésenként állítani utána menni kell vele jó sokat, hogy az ecu is hozzászokjon. C14SE-ben hétvégén fogom kipróbálni a Hunflexet (Flextek-et addig kiszedem).

Ha valaki elakarja adni a Hunflexet Tomi023-at érdekelné, pü-t kell küldeni neki.

Link to comment
Megosztás:

Hidegindítást majd akkor tudod pontosan beállítani amikor tartósan 16 fok alatt lesz a kinti hőmérséklet. Dúsítást próbáld meg kisebb lépésenként állítani utána menni kell vele jó sokat, hogy az ecu is hozzászokjon. C14SE-ben hétvégén fogom kipróbálni a Hunflexet (Flextek-et addig kiszedem).

Ha valaki elakarja adni a Hunflexet Tomi023-at érdekelné, pü-t kell küldeni neki.

Már beszéltem is vele.

Ám ha Őt nem érdekli, úgy döntöttem, hogy eladom. Központishoz nem vált be.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.

Ha jól spekulálok, akkor ha kevesebb szeszt adok a motornak, azzal nem fogom a fogyasztást lentebb nyomni, igaz?

Mert ugye akkor jobban kell neki nyomni, rosszabb a motor hatásfoka...stb.

Mert vissza emlékezve a negyedre tekert állapotra, mindig az volt h hosszú úton felgyorsítottam mondjuk kilencvenre, és ugyanannál a gázpedál állásnál azt vettem észre h vissza lassul a kocsi, valamennyit. Ez lehet attól h az alapdúsítás kevesebb a kívántnál?

Mert ha így hagyom, akkor állandóan gyorsítgatni kell, ami ugye plusz fogyasztással jár.

Mit gondoltok eme teóriáról?

Link to comment
Megosztás:

hihi... végre Debrecentől 5 km-re, egy avia vagy milyen kúton (H.sámson mellett) lehet kapni E85-öt.

Kapott a K10B-s motorral szerelt OFF verda egyből egy 50-50 arányú tankolást. 210-ért adják itt a löttyöt.

Én drukkolok az avia hálózatnak,pesten is náluk tankolok.

Link to comment
Megosztás:

hihi... végre Debrecentől 5 km-re, egy avia vagy milyen kúton (H.sámson mellett) lehet kapni E85-öt.

Kapott a K10B-s motorral szerelt OFF verda egyből egy 50-50 arányú tankolást. 210-ért adják itt a löttyöt.

Az enyémből már lassan ki is fogy az aviás 100% E85... :) :(

Már jó ideje, kb 2-3 hónapja kivan írva ott....régebben 199 volt...

Link to comment
Megosztás:

Az enyémből már lassan ki is fogy az aviás 100% E85... :) :(

Már jó ideje, kb 2-3 hónapja kivan írva ott....régebben 199 volt...

Jah, hogy már olyan rég? Bocs, akkor nem figyeltem eléggé, bár manapság ritkán járok arra, pláne, mióta muterék elköltöztek.

Oda most gyalog is 2 perc alatt érek.

Régebben valami agip másolat volt ez a kút. Vagy mifene

Link to comment
Megosztás:

Az a gyakorlatban mit jelent ?

Mikor tud vajh nekiállni a kocsijának ?

Nyomom az ipart rendesen, ha minden jól alakul akkor talán reggel 6-ra végzünk és mindenki mehet haza.

Hulla fáradt leszek szerintem alszom vagy 8-9 órát és ha lesz hangulatom hozzá akkor talán megcsinálom. :huh:

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.