Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

26 perce, zotya975 írta:

Ellenőriztem a guminyomást a nyári kerekekben, gondoltam nem árt néha megnézni a pótkerékben is. ha már ott jártam kivettem megnéztem milyen állapotban van a pótkerék tartály. Rozsdás állapotban:

2238890-20160529-I3tCEu.jpg

Ez már itt konkrétan átlyukadt, csak itt dupla lemez van:

2238891-20160529-EZxc19.jpg

Most csak drótkorongos, rozsdamarós, alapozós játék volt.

Fú, nem tudom hogy én ide be merjek-e nézni... :D

Link to comment
Megosztás:

2 perce, szabolala írta:

Fú, nem tudom hogy én ide be merjek-e nézni... :D

Hát néha muszáj...az a baj hogy ahol a dupla lemez van ott nem férek hozzá kívülről, csak pacsmagolom oda a rozsdamarót és reménykedem hogy lassítja a folyamatot. Belülről hozzáférek a belsőhöz kívülről a külsőhöz de a kettő között esélytelen. Ez az a rész:

2238904-20160529-CBPR3p.jpg

 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hátsó lökhárító esetében változott valami azon kívül, hogy szögletes, vagy kerek a rendszámtábla világítás? Oda kell figyeljek valamire, ha a Classic (2002-es) 5 ajtós Fa Astra-mra szeretnék hátsó lököst keríteni (évjárat, alak, forma stb...)

 

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

Kombi astrám van és az a problémám, hogy beázik. Felül ahol a kapaszkodó és a belső világítás van jobb hátul előtte van egy "vakablak" vagy nem tudom hogy írjam :) ott csöpög be a víz. (magasnyomású mosásánál is). Hol jöhet be a víz? Szerintem a műanyag sín alatt ami a karosszéria két oldalán van. Azt hogy lehet levenni?

Van ebben valakinek tapasztalata?

Köszönüm

Link to comment
Megosztás:

3 perce, ftomi28 írta:

Sziasztok!

 

Kombi astrám van és az a problémám, hogy beázik. Felül ahol a kapaszkodó és a belső világítás van jobb hátul előtte van egy "vakablak" vagy nem tudom hogy írjam :) ott csöpög be a víz. (magasnyomású mosásánál is). Hol jöhet be a víz? Szerintem a műanyag sín alatt ami a karosszéria két oldalán van. Azt hogy lehet levenni?

Van ebben valakinek tapasztalata?

Köszönüm

Nekem is beázik bal hátul. A müa. sín az nem müa amúgy, de le lehet óvatosan feszegetni csavarhúzóval, alá persze rongy. Kis müa. patentok fogják, törnek mint a veszedelem. De sztem nem ott ázik be, bár van ott egy tömítés végig ami el lehet öregedve. Én végignyomtam szilóval, de nem szűnt meg a problem... Mindenesetre nem árt néha levenni és kitakarítani, mert összegyűlik ott a sok falevél, tűlevél, stb és szépen humuszosodik. :D Ettől persze nem tud elfolyni a víz, és nagyobb eséllyel ázik be.

Én viszont inkább a tetősín csavarjainál a tömítésekre gyanakszom, csak ahhoz hogy azt levedd, belülről le kell bontani az egész borítást, és úgy lehet hozzáférni, nekem még nem volt hozzá energiám... :D Viszont ha azt leveszed, egyszerűbb utána a takaróléceket is levenni.

Link to comment
Megosztás:

5 perce, ftomi28 írta:

Köszi,

A takaróléceket már levettem :) Szóval a tetősínre gondoltam én is arra gondolok, hogy annak a csavarjainál ázik be csak nem tudtam, hogy lehet levenni.

Na majd ezt elhalasztom most én is :)

Köszi a választ

Nem kell levenni, leveszed a belső világítást, a mögötte található műanyag takarót, az oldalablak takarót, és el lehet emelni annyira a tetőtől hogy fölé láss. Ha rozsda nyomokat látsz a csavarnál akkor ott ázik be. Ha csak a hátsó 2 csavart veszed le akkor el lehet annyira emelni felfelé, hogy alatta gumitömítést cserélsz ami lehet például csőszerelési anyag is. Arra kell vigyázni hogy a csatornát ne zárja el teljesen mert akkor nem tud hátrafelé lejutni a víz. Ilyesmit keress, csak ez pont az első 3 csavaros felfogatás:

2264448-20160702-78alQ5.jpg

 

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
18 órája, manias írta:

Sziasztok! F astra első szélvédőcseréhez mi kell hogy itthon meglehessen csinálni?  Esetleg csinált már itt olyat valaki?

Én inkább szélvédős cégnél csináltatnám, mert kb mire megveszed a ragasztót, meg az üveget, annyiból megcsinálja a szakember is.  Nekem 18000 forintba került a csere, egy ismerősömnek kijött 11000ből.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 08. 04. at 21:09, manias írta:

Sziasztok! F astra első szélvédőcseréhez mi kell hogy itthon meglehessen csinálni?  Esetleg csinált már itt olyat valaki?

Szerintem is vidd el szélvédőshöz!

Ha ezt a kérdést feltetted (és nem bántani, vagy megsérteni akarlak), akkor a legfontosabb dolog biztos, hogy hiányzik, a szélvédős tudás/tapasztalat.

Biztos vagyok benne, hogy a szükséges szerszámokkal (flex, acélhuzal, ragasztó, vákumos tappancs, ...) ki tudod cserélni, de hidd el nem lesz sem olcsóbb, sem jobb a végén, és ha tapasztalat hiányában valami nem jól sül el, sokkal nagyobb szenvedés lesz újrázni, mint kicsengetni egy kis pénzt, és még garanciát is adnak a munkára.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Nem írtam még itt sosem,de most itt a pillanat. :)

Sikerült végre egy GSI hátsó lökhárítót ráfaragnom a cabriómra,2 db fotót találtam összesen a neten erről a sufni tuningról,de igazán nem volt beszédes egyik sem,úgyhogy nekiálltam saját kútfőből,mit mondjak,nem volt egyszerű a mutatvány és most felteszem ide az élményt,hátha valaki kedvet kap.

Első lépés:Vásárolj 2 db GSI lököst,na ezzel meg is van úgy 1 évre az elfoglaltság,nekem ennyi idő volt,3 hete sikerült szereznem 20.000.- egy tökéletes elsőt és hátsót,ködlámpával, koptatóval, vonószem takarókkal,hibátlan fülekkel.

Itt jegyzem meg, a donor ami szét lett va>ágva az 15.000.- és egy mocsok,csak a hátsó.

Én felhasználtam egy sedan hátsó belső rögzítő konzolját is.

Hőlégfúvó volt itthon,egy szűkítőt vettem 1.800.- hozzá,meg PP pálcát egy rakattal.

A hosszában 19,5 cm toldás szükséges,a szélessége pedig,én 6 cm vágtam ki belőle.( de javaslom ha valaki nekiáll először 4 cm kezdjen és próba szerelés).

Gyakorlatilag egy erős 3 napos meló volt amire készen lett de a fotók magukért beszélnek,illetve kinek mi,nekem tetszik.

Fényezve még nincsen,mert keresem a megfelelő szakembert a munkára, aki szépet csinál majd belőle,meg a vasból 

czQH161334521.jpg

19,5 cm-es toldat

>Így néz ki a sufni tunning :)

161343581.jpg

Ezt a távolságot kell középről kivágni,hogy kétoldalt felfeküdjön. 

161343582.jpg

161343583.jpg

Érdemes 4 cm-el kezdeni, nekem 6 cm jött ki mire jó lett oldalt.

161343584.jpg

161343585.jpg

Valahogy így ... :)

161343596.jpg

Jobb oldalt látszik,hogy a vonószem-takaró is be lett hegesztve,mert 20 éves kabrióval nem vontatunk :)

161358471.jpg

Itt már majdnem kész,de kitaláltam,hogy kis rendszámot szeretnék,így átalakítjuk a rendszám-világítás helyét is....

A tojástartó üres... :)

161358482.jpg

Így lett a két lyukból egy

161358483.jpg

Így néz ki felszerelve a küszöbbel együtt,az még csak csipeszelve van és az ajtó borítás is rákerül.

A belső rögzítés egy külön fejezetet igényel,sajnos arról kevesebb fotó készült.

 

Mehetünk a fényezdébe , előtte meg a "kőműveshez" vakoltatni :)

A képsorozat a teljesség igénye nélkül került föl,ha valakit részletesebben érdekel,írjon nyugodtan. 

 

 

 

Módosítva : Petya9
  • Like 5
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.