Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 2016. 10. 25. at 10:09, kbazsi97 írta:

Sziasztok!

Van egy olyan problémám hogy a vezetoi ulésem mozog, megnéztem hogy az ajto felöli sinben mozog az egész ulés elöre hátra, nem tudjátok gogy tudnám orvosolni mert nagyon zavaro. 

Elöre is köszi

Sziasztok!

Meg kellene nézned,hogy az előre hátra csúsztatásnál a kis pöcök be akad-e a helyére és nincs  véletlenül letörve lekopva,illetve,hogy az ülés rögzítő csavarok meg lettek húzva rendesen,a műanyag burkolat alatt 13-s villással.Erre gondolnék én elsőre.

 

 

Link to comment
Megosztás:

4 perce, zotya975 írta:

Ez pontosan hogy néz ki? Képet tudsz róla mutatni? 

A keresőbe írd be astra f 200 ts és kidobja a lehetőségeket gsi küszöbös és optikás a vas,ezt elvileg dél Afrikába gyártották c20let motorral,a sedán spoiler érdekelne ami a csomitarton van.

Link to comment
Megosztás:

11 perce, Petya9 írta:

A keresőbe írd be astra f 200 ts és kidobja a lehetőségeket gsi küszöbös és optikás a vas,ezt elvileg dél Afrikába gyártották c20let motorral,a sedán spoiler érdekelne ami a csomitarton van.

Aha látom,tényleg ritka szerintem sose láttam még ilyet.

Link to comment
Megosztás:

Üdv.!

4 és 5 ajtós javítóív közt lehet számottevő különbség? CSak mert most találtam egy párt, ami még eredeti klokkerholmnak néz ki, nem az a gagy taiwani amit ma kapni, viszont 4 ajtóshoz írja. Amennyire ismereteim szerteágazóak f astra terén, tudtommal a hátsó tengelyig egyformák, illetve nyilván a lökös mögötti terület már más. De ez ugye nem is ér addig. 

Link to comment
Megosztás:

8 órája, wookie írta:

Üdv.!

4 és 5 ajtós javítóív közt lehet számottevő különbség? CSak mert most találtam egy párt, ami még eredeti klokkerholmnak néz ki, nem az a gagy taiwani amit ma kapni, viszont 4 ajtóshoz írja. Amennyire ismereteim szerteágazóak f astra terén, tudtommal a hátsó tengelyig egyformák, illetve nyilván a lökös mögötti terület már más. De ez ugye nem is ér addig. 

Passz, de a képek alapján tök egyforma mind a 3. Dobbetét között sincs különbség, ugyanazt adják hozzájuk.

Link to comment
Megosztás:

7 órája, daykiller írta:

De van különbség. Caravanhoz például direkt hozzávalót kell venni, mert az ötajtósé ocsmány lesz és hőlégfúvós.

Asszem a cromaxban vettem, alapból hölégfúvós móka volt. Megkérdezem, bár nem sok esélyt látok rá, nem létezik sárfogó gumi 6ezer/ darab alatt igaz? 

Link to comment
Megosztás:

8 órája, wookie írta:

Háhá, nekem intézett Spzoli gyári szarpozókat előre hátra a vecire. :D

 

Más.

Csótányseggűre létezik gyári pótféklányka? 

Mintha lenne oda is egy pici szárny lámpával, mint a caravanra.

7 órája, fatadaniel94 írta:

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami módszert amivel házilag el tudom távolítani az alvázvédőt? Sajnos van egy szép nagy lyuk a hátsó hídnál a kasztnin. Meg az egész alját át kell néznem. 

Köszi!

Hőlégfúvó, és kaparás spaklival De a rozsda úgyis szétnyammogja alatta a lemezt, meg átsárgállik egy idő után, elég ha átkopogtatod, finoman böködöd ahol gyanús. Ahol ránézésre ép, szépen kopog, nyomásra nem mozog-roszog ott jó. 

Link to comment
Megosztás:

6 órája, zotya975 írta:

 

Hőlégfúvó, és kaparás spaklival De a rozsda úgyis szétnyammogja alatta a lemezt, meg átsárgállik egy idő után, elég ha átkopogtatod, finoman böködöd ahol gyanús. Ahol ránézésre ép, szépen kopog, nyomásra nem mozog-roszog ott jó. 

Rendben, Köszi!

Módosítva : fatadaniel94
Link to comment
Megosztás:

20 órája, fatadaniel94 írta:

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami módszert amivel házilag el tudom távolítani az alvázvédőt? Sajnos van egy szép nagy lyuk a hátsó hídnál a kasztnin. Meg az egész alját át kell néznem. 

Köszi!

Szia! 

Esetleg hőlégfúvóval lazítsd  meg egy picit és spaklival kapard le,de a kezedre figyelj,mert ha ráesik abban a pillanatban beleég a bőrödbe,(vastag védő kesztyű) :)

Módosítva : Petya9
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Elkészült a befarikcsa,ilyen lett lehet vinni a kipufogósokhoz ,hogy felhegesszék.

6zq6uon91c1unynn3zs9.jpgz5wrgdf87og74b0drslg.jpg

A gyári kipufogó vég helyét oldalanként 6 cm-el kifelé át kellett hegeszteni,mert nagyon közel volt úgy a két vég egymáshoz.

Mélységben még nem a végleges,de nem is az volt most a cél,hanem,hogy szimmetrikusan be legyen taknyolva a helyére. :)fxn5m7d4vsibh9qjib3m.jpg

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Petya9 írta:

Sziasztok!

Elkészült a befarikcsa,ilyen lett lehet vinni a kipufogósokhoz ,hogy felhegesszék.

 

A gyári kipufogó vég helyét oldalanként 6 cm-el kifelé át kellett hegeszteni,mert nagyon közel volt úgy a két vég egymáshoz.

Mélységben még nem a végleges,de nem is az volt most a cél,hanem,hogy szimmetrikusan be legyen taknyolva a helyére. :)

Jól néz ki, de nem nagyon passzentos? Azért szokott mozogni rendesen a vége...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.