Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Megsúgom, nekem még tetszik is. Node ez olyan, hogyha valakinek narancs, akkor az KPM sárga, ha sötétzöld, akkor honvédzöld, és már én is megkaptam az okkerre a sütőtök sárgát. Szóval valamire mindennek hasonlítania kelll. Ez a kék spec. velencei strandkorlátkék. :unsure:

Nekem is KPM sárga(narancssárga) volt a dízel kombim, kaptam is az ívet miatta. Azért a kis 1.6-os elhúzta 230 km-re a nagy Omegát. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Johnny. nekem azt meséld el lécci, mit kell egy Caravanban lebontani ahhoz, hogy kijöjjön a tetőkárpit? Az nyilvánvaló, hogy ki kell szedni elöl a lámpát, a kapaszkodót, a napellenzőket, aztán a tetőn vannak ilyen bepattintható műanyag tartók, azokat is, de hátul a csomagtérnél le kell bontani az egész oldalát?

Hátul le kell szedni az övet és az üveg körüli müanyag kárpitot.Csak a felsőt kell,az alsót nem.

Lassan nekem is le kell szednem mindkettön....Csak lusta vagyok neki állni :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Jó ez a kis "Kárpitos cikk" amit öszeállitottatok, nekem is lassan eléri a fejemet a tetökárpit.

Tavasszal még csak az elsö ülések felett logott, de ma néztem már a kalaptartóhoz közelit a levált vászon vagy mi az.

Ez a ragasztó gondolom szagtalan, és nem lesz szipós szag a kocsiban. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Lakók!

Kérdésem a következő lenne, nekem egy 2002-es classic 1.4-esem van és mostanában igen intenzív a benzinszag a hátsó ülés környékén, lehetséges, hogy a tankom megadta magát? Fogyiban nem vettem észre, hogy folyna és a tócsában sem, csak egy kicsit aggaszt a dolog, mert nem túl kellemes. :unsure:

A végső dolog a tank csere lenne, de hol? és mennyiért lehet tankot kapni (5 ajtós)?

Ha valakinek ötlete lenne a témával kapcsolatban azt megköszönném.

Üdv:BB

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.