Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Úgy látszik, most ilyen időszak van, reggel én is majdnem keresztbefordultam egy kanyarban, szerencsére a téligumi azért meg tudott kapaszkodni.

Sztem a sárvédőket nem érdemes egyengetni, ahogy Johnny mondja, bontóból gyárit. Igazából nem lesz drága az alkatrészköltség, csak a fényezés... arra kell egy olcsó, de azért igényesen dolgozó embert találni. Tetőnek keresni kell valami ilyesmit. :huh:

Lehet rosszul gondolkodom, de az autó megmentett Téged, most rajtad a sor... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet rosszul gondolkodom, de az autó megmentett Téged, most rajtad a sor... :)

Köszi :)

Bennem is abszolút megvan ez az érzés, s szeretném megmenteni de azért próbálom nem elkapkodni a dolgot. Találni kellene egy olyan lakatost aki egyrészt jól dolgozik, másrészt lehetőleg csinált már hasonlót - aki tud ilyenről pls. ossza meg velem akár pü-ben is - (hab lenne a tortán ha esetleg még meg is lehetne nézni a munkáját...bár ez valszeg nem fog menni).

Szóval azt szeretném elkerülni, hogy valaki bevállalja, hogy szép lesz, jó lesz aztán meg a végén mégsem.

Bonyolítja a dolgot, hogy ráadásul szerintem a jobb hátsó sárvédő és a bal első ajtó horpadása javítható lenne fényezés nélkül valamilyen horpadásjavítós technológiával, ezek ugyanis egyáltalán nem mély és nem éles benyomódások.

Jelenleg amúgy még nem is intézem túl aktívan a dolgot, mivel a doki szerint most pihennem kell, s tény, hogy nem is esik jól hosszan még ülnöm sem... elég nagyot fogott azért az öv... bele sem merek gondolni mi lett volna ha nem vagyok bekötve.

Link to comment
Megosztás:

Találni kellene egy olyan lakatost aki egyrészt jól dolgozik, másrészt lehetőleg csinált már hasonlót - aki tud ilyenről pls. ossza meg velem akár pü-ben is - (hab lenne a tortán ha esetleg még meg is lehetne nézni a munkáját...bár ez valszeg nem fog menni).

Nyárlőrincen tudok egy megbízható,jókezű lakatost!Nekem is ő csinálta,nagyon rendben van!!!

Írj,ha kell a kontakt!

A festő kb 2 utcára van tőle,megnézheted az enyém,hogy milyen lett!

Link to comment
Megosztás:

ksznicserét bejátszani esetleg???

bár az se jön ki olsobban.. azt is át kell festeni, kitudja milyen....

tul sok helyen tört..

Mostanában hivatalosan kasznit cserélni nem éri meg...

Ha meg nem hivatalosan csinálja az ember, azzal meg túl nagyot lehet bukni, ilyen értékű autónál nem érdemes...

Mostanában játszottuk mi is ezt végig, mert tesóm meg január elején karambolozott, oldalról találtak bele 80-90 el.

Ott sérült az alvázszám is, azt mondták venni kell egy teljesen új, szűz alvázat, akkor kaphat csak AF es számot. Nemrég szigorítottak ezen, mert túl sok volt a külföldről behozott "alvázszám cserével" legalizált autó.

Knight, részvétem.

Így képekről annyira nem vészes, tető csere, +2 első sárvédő, a többivel egy normális karoszériás megbirkózik.

Link to comment
Megosztás:

Köszi :)

Bennem is abszolút megvan ez az érzés, s szeretném megmenteni de azért próbálom nem elkapkodni a dolgot. Találni kellene egy olyan lakatost aki egyrészt jól dolgozik, másrészt lehetőleg csinált már hasonlót - aki tud ilyenről pls. ossza meg velem akár pü-ben is - (hab lenne a tortán ha esetleg még meg is lehetne nézni a munkáját...bár ez valszeg nem fog menni).

Szóval azt szeretném elkerülni, hogy valaki bevállalja, hogy szép lesz, jó lesz aztán meg a végén mégsem.

Bonyolítja a dolgot, hogy ráadásul szerintem a jobb hátsó sárvédő és a bal első ajtó horpadása javítható lenne fényezés nélkül valamilyen horpadásjavítós technológiával, ezek ugyanis egyáltalán nem mély és nem éles benyomódások.

Jelenleg amúgy még nem is intézem túl aktívan a dolgot, mivel a doki szerint most pihennem kell, s tény, hogy nem is esik jól hosszan még ülnöm sem... elég nagyot fogott azért az öv... bele sem merek gondolni mi lett volna ha nem vagyok bekötve.

Hali.

Ha érdekel egy isaszegi lakatos, tudok tel számot adni, és megbeszélitek a részleteket.

Ügyes srác.

Link to comment
Megosztás:

no, ma megvágtak mert rossz helyen álltam meg (10e-re!!). Mint megtudtam az önkormányzatnak is vannak már piócái aki azokat nézik akik hol állnak meg. Mielőtt szidnátok mint az audisokat, hogy város közepén bárhol megállnak, ez a 2.kerület teteje, és ott is egy bevásárlóközpont melletti utca. a bevásárlóközpont misztikusan mindig tele van kocsikkal, de mindemellett az épületben max 20an vannak, pedig 4szintes a parkoló. Szóval megálltam ott ahol mindenki megáll ha tele van, oldalt, ami egyáltalán nem akadályoz semmiben senkit, sehol nincs útban ott egy kocsi se, sőt csak 40m-re van kirakva a tábla értetlen számomra miben külömbözik ez a 40m a többi részétől az utcának, ahol pedig már úgy állnak hogy a 2irányú úton egy irányba se férnek el. mind1.

a lényeg az, hogy önkormányzat büntetett meg, de mivel akkor értem oda amikor már irta a cetlit láttam hogy nem csinált fotót, fényképezője se volt. Na, akkor ilyen esetben ugye nincs bizonyitéskuk szóval akkor bemehetek önkormányzathoz hogy muti a fotót vagy nem fizetek?:) ha jól tudom törvény úgy irja elő, hogy a képeket a készülék memóriakártyájáról is lehet kérni, ha azon nincs akkor szintén nincs bizonyiték. ugye igy van?:) csak hogy fölöslegesen ne álljak heteket az irodájukban...

Link to comment
Megosztás:

és ha neki nincs gyári központija??

am nekem meg nem nyilik, csak ha végig nyomvatartom a gombot az ajtón, ez miért van??

megnyomoma gombot, akkor meg tudom huzni, ugy mint a mocitetőt, és aztán nyomva kell tartani, amig a zár el nem hagyja a fület.

Link to comment
Megosztás:

han incs központija, hogyan akar kinyitni egy lefalazott ajtót?

pont eza kérdésének a lényege :)

egyébként vagy beszerel egy központit, és akkor már lesz, vagy pedig bovdenes megoldás.

meg kell nézni egy zárat, hogy is működik, mi húz mit, és ugy kiokoskodható.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.