Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Helló Mindenki!

Vasárnap este sajnos megtörtem (ill. törték) hőn szeretett Astramat. Belémjött valaki hátulról egy pirosnál.

A lényeg az, hogy azt szeretném megkérdezni, kinek milyen tapasztalata van Budapesten az Autoapalace Kft.-vel? (18. ker. Sallai út 15.)

Rendes volt az ürge, beadtam a kocsit, állítólag mindent intéznek.

Nagyon kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

Üdv:Imi

Link to comment
Megosztás:

Az egy külön műanyag idom lenne alulra? Gyárilag nem szereltek mindegyikre?

Az egy gumi vagy műanyag csík alul amivel ha neki mész valakinek nem törik le ezért az a neve, hogy koptató azt koptasd inkább mint a lököst. Gyárilag mindre szerelték csak ugye ezeket letörik vagy leszedik általában. :lol: Ára horror.

6575_2_big.jpg

ott van alul

Link to comment
Megosztás:

Az egy gumi vagy műanyag csík alul amivel ha neki mész valakinek nem törik le ezért az a neve, hogy koptató azt koptasd inkább mint a lököst. Gyárilag mindre szerelték csak ugye ezeket letörik vagy leszedik általában. :lol: Ára horror.

ott van alul

Jó lenne végre, ha nem beszélnél bolondságokat. Igen kötekszem.

A koptató egybe van öntve a lökhárítóval. Amit kérdez a srác, oda négy stift való, amik az alsó lemezhez rögzítik a lökit.

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne végre, ha nem beszélnél bolondságokat. Igen kötekszem.

A koptató egybe van öntve a lökhárítóval. Amit kérdez a srác, oda négy stift való, amik az alsó lemezhez rögzítik a lökit.

Aha az érdekes nekem külön van és gumiból van és sok opel modellen ugyan így le lehet szedni. Én úgy tudtam, hogy csak annál van egybe öntve ami utángyári akkor úgy néz ki F astránál nem ilyen :lol: Kötekedhetsz továbbra se izgat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aha az érdekes nekem külön van és gumiból van és sok opel modellen ugyan így le lehet szedni. Én úgy tudtam, hogy csak annál van egybe öntve ami utángyári akkor úgy néz ki F astránál nem ilyen :lol:

Ez az ef######tra részleg. Ha nem ismered a típust kérlek ne adj tanácsot, mert félrevezető.....

Link to comment
Megosztás:

Ez az ef######tra részleg. Ha nem ismered a típust kérlek ne adj tanácsot, mert félrevezető.....

Semmi nem volt ebben félrevezető még képet is tettem be, ha összehasonlítja látja, hogy van koptatója vagy nincs szóval. :lol: Amúgy ő maga is kérdezte, hogy hiányzik e valami ebből meg tudja állapítani és más is írta, hogy koptató szóval ne folyunk ebbe bele. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Semmi nem volt ebben félrevezető még képet is tettem be, ha összehasonlítja látja, hogy van koptatója vagy nincs szóval. :lol: Amúgy ő maga is kérdezte, hogy hiányzik e valami ebből meg tudja állapítani és más is írta, hogy koptató szóval ne folyunk ebbe bele. :lol:

Akkor most megint menjé' aludni...

Link to comment
Megosztás:

Semmi nem volt ebben félrevezető még képet is tettem be, ha összehasonlítja látja, hogy van koptatója vagy nincs szóval. :lol: Amúgy ő maga is kérdezte, hogy hiányzik e valami ebből meg tudja állapítani és más is írta, hogy koptató szóval ne folyunk ebbe bele. :lol:

Elmondtam a modiknak is, hogy nem kötekszem veled, de ha baromságot írsz, igenis szóváteszem.

Furatokról kérdezett, day is rosszul válaszolt, de te még rátettél egy lapáttal. Ha valami egybe van öntve a lökhárítóval, akkor az nem csavaros, nem cserélhető, nem horror az ára. Azok a lukak a lökhárító alsó rögzítési pontjai, szó sincs koptatóról.

Az meg hogy az ember látja vagy nem látja édes mindegy, mivel simán letörik a lökhárítóról, de attól még az a pár furat a lökhárítót tartja, nem a koptatót.

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenki!

Vasárnap este sajnos megtörtem (ill. törték) hőn szeretett Astramat. Belémjött valaki hátulról egy pirosnál.

A lényeg az, hogy azt szeretném megkérdezni, kinek milyen tapasztalata van Budapesten az Autoapalace Kft.-vel? (18. ker. Sallai út 15.)

Rendes volt az ürge, beadtam a kocsit, állítólag mindent intéznek.

Nagyon kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

Üdv:Imi

Átérzem a helyzeted. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elmondtam a modiknak is, hogy nem kötekszem veled, de ha baromságot írsz, igenis szóváteszem.

Furatokról kérdezett, day is rosszul válaszolt, de te még rátettél egy lapáttal. Ha valami egybe van öntve a lökhárítóval, akkor az nem csavaros, nem cserélhető, nem horror az ára. Azok a lukak a lökhárító alsó rögzítési pontjai, szó sincs koptatóról.

Az meg hogy az ember látja vagy nem látja édes mindegy, mivel simán letörik a lökhárítóról, de attól még az a pár furat a lökhárítót tartja, nem a koptatót.

Nekem csavaros. :lol: A két nyúlvány végén ott a csavarok lyukai, menettel.

Link to comment
Megosztás:

Nekem csavaros. :lol: A két nyúlvány végén ott a csavarok lyukai, menettel.

A két középsőre gondolsz, kb. a rendszám sarkai alatt? Ott nekem is patent rémlik (legalább is nálam)

Mikor raktam fel a lököst tudom, hogy próbáltam bele valami lemezcsavart, de beesett mindegyik, patent meg nem volt itthon, így beütöttem 8-as hernyót..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.