Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Lehet látni valahonnan a belső lemezt? Mondjuk a kerékjárat felől, vagy ha kiveszem a tanknyílás körüli a gumisz*rt? A külső lemezt már javíttattam de a belsőt még nem láttam soha...

Amúgy ha van valakinek eladó abból a gumiból, ami nem lyukas, akkor érdekelne. :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet látni valahonnan a belső lemezt? Mondjuk a kerékjárat felől, vagy ha kiveszem a tanknyílás körüli a gumisz*rt? A külső lemezt már javíttattam de a belsőt még nem láttam soha...

Amúgy ha van valakinek eladó abból a gumiból, ami nem lyukas, akkor érdekelne. :)

Caravannal egész jól belátni a csomagtér műanyag ajtó mögött és a lámpa helyén.

Link to comment
Megosztás:

Lehet látni valahonnan a belső lemezt? Mondjuk a kerékjárat felől, vagy ha kiveszem a tanknyílás körüli a gumisz*rt? A külső lemezt már javíttattam de a belsőt még nem láttam soha...

Amúgy ha van valakinek eladó abból a gumiból, ami nem lyukas, akkor érdekelne. :)

Most mondjak vmit megint? :D

Link to comment
Megosztás:

Még tavaly elcsaptam az egyik Bambit

Néhány kép egy két éves sztori emlékei közül:

Thalia

én szoktam ott (régebben) vásárolni, nem rosszak (néha olcsóbbak a un*x-nál, csak ugye +posta és akkor már nem)

12.000 felett állítólag ingyen kiszállítják. A 4 dob meg épp fölötte van pár százassal.

Link to comment
Megosztás:

Lehet látni valahonnan a belső lemezt? Mondjuk a kerékjárat felől, vagy ha kiveszem a tanknyílás körüli a gumisz*rt? A külső lemezt már javíttattam de a belsőt még nem láttam soha...

Amúgy ha van valakinek eladó abból a gumiból, ami nem lyukas, akkor érdekelne. :)

én is nézegetem, most vagy elrohadt nekem (is) teljesen vagy ebben nincs :D

mondjuk én tavaly sz@rrá fujtam purhabbal

vkinek van tapasztalat itt?

http://www.karosszeria-lakatos.hu/fooldal.html

Link to comment
Megosztás:

én szoktam ott (régebben) vásárolni, nem rosszak (néha olcsóbbak a un*x-nál, csak ugye +posta és akkor már nem)

és most rakom be én is a hátsó mü.dobokat, szintén Klokkerholm (de un*x-nál vettem, kicsit drágábban)

eredeti hátra sztem nincs

Klokkerholm nagyjábol passszol, de olló,szike,hőlégfúvó azé kellet hozzá

a crom*x-nál elnézve a képet (ami ugye csak tájékoztató jellegű) az valszeg az EU import mert a Klokkerholm-nak több karma van a külső íven (talán4) meg az kihajlik a ív elé/alá is

http://taylor.hu/astra/dobbetet/

Hello! Én is most akarok venni hátsó dobot. Arra lennék kíváncsi hogy felfogatást hogy oldottad meg? furtál lyukat a dobra meg a lemezre? vagy van ott gyárilag? és azt a műanyag pöcköt amivel te felfogattad hogy hivják. látszik az egyik képeden.

Link to comment
Megosztás:

Hello! Én is most akarok venni hátsó dobot. Arra lennék kíváncsi hogy felfogatást hogy oldottad meg? furtál lyukat a dobra meg a lemezre? vagy van ott gyárilag? és azt a műanyag pöcköt amivel te felfogattad hogy hivják. látszik az egyik képeden.

Nekem is van, klekkerizé. Nem fúrtam lyukat, hanem ilyen fém patentsterűséggel oldottam meg, abba csavarozta, be. Leírni nehéz. :) de a lényeg, én meg nem fúrnám a gyári alvázvédős kasztnit:)

Link to comment
Megosztás:

Hello! Én is most akarok venni hátsó dobot. Arra lennék kíváncsi hogy felfogatást hogy oldottad meg? furtál lyukat a dobra meg a lemezre? vagy van ott gyárilag? és azt a műanyag pöcköt amivel te felfogattad hogy hivják. látszik az egyik képeden.

a müanyag dobon vot ott lik

a karosszérián van ott egy kb 1,5cm perem amibe lehet átmenö furatot nyomni, és ami benne van az direk ilyen rögzíto innét:

http://patentdepo.hu/01-patent.htm

hátul ugye a lökösbe fogja 3csavar(ami a leffencset is fogja) szóval elöre kell még 1, bár szépen áll a helyén

a lökösnél kicsit vágtam meg melegitettem hogy jól felfeküdjön

Nekem is van, klekkerizé. Nem fúrtam lyukat, hanem ilyen fém patentsterűséggel oldottam meg, abba csavarozta, be. Leírni nehéz. :) de a lényeg, én meg nem fúrnám a gyári alvázvédős kasztnit:)

én sem akartam eredetileg, de ahogy látod jól körbetaknyoltam alvázvédővel szóval kb ez fog a legutoljára elrohadni

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Padlólemezt kéne cserélnem (vezetőoldali) és nem kapok se boltban utángyárit, sőt ami bontóban van az is rohad már :(( Nem tudtok vmi linket ahonnan esetleg lehetne rendelni ? vagy már nem is gyártanak?? Marad a lemezhajtogatás? :o

petya

C14nz Astra F 94' 3ajtos

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Padlólemezt kéne cserélnem (vezetőoldali) és nem kapok se boltban utángyárit, sőt ami bontóban van az is rohad már :(( Nem tudtok vmi linket ahonnan esetleg lehetne rendelni ? vagy már nem is gyártanak?? Marad a lemezhajtogatás? :o

petya

C14nz Astra F 94' 3ajtos

Szerintem egy lakatosnak egy padlólemez cseréhez nem kell elem. Simán hajt egyet. Csak ne kazánlemezből , mert az picit nehéz lesz:)

Nem itt szokott elvérezni a dolog:( Sőt, szerintem, csak annyiban kellemetlen, hogy nem szeret az ember Frédi-Béni autóval járni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Padlólemezt kéne cserélnem (vezetőoldali) és nem kapok se boltban utángyárit, sőt ami bontóban van az is rohad már :(( Nem tudtok vmi linket ahonnan esetleg lehetne rendelni ? vagy már nem is gyártanak?? Marad a lemezhajtogatás? :o

petya

C14nz Astra F 94' 3ajtos

Nem találtam én se, bontóban vágtam ki egy relatív rozsdamenteset.

Link to comment
Megosztás:

Ezt most sajna nem nagyon kapizsgálom... :blush: :icon11:

Hogy is lenne ez pontosan? :D

Köszi...

Lehet hülyeséget mondok mert pl astrábol még nem szereltem ki , de a legegyszerübb ha leszeded a dobbetétet, benyulsz, és ott ugyis érzed a füleket, az elejét kipattintod/kinyomod , a többi menni fog... általában nem szokott eltörni :P :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.