Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

ajtó aljában van pár lyuk, de az kell is, ott távozik a lecsapódott pára víz formájában :lol:

tudom joda.... irtam is, távozik ott más is mosás után is pl, páramentes halmazálapotban a víz egyből :huh:

de akkro ebbe miért volt ez a gumi?? kiengedni kiengedi ugyan lassana vizet, de tuti később ér ki belőle, és egy kicsi meg is ragad a gumi és az ajto között....

ha tiédbe sinc silyen nem rakom vissza tavaszal se, mert akkor gondolom nem annyira számottetvő az a hatása, hogy nem engedi ott be a felcsapódott vizet...

Link to comment
Megosztás:

tudom joda.... irtam is, távozik ott más is mosás után is pl, páramentes halmazálapotban a víz egyből :huh:

de akkro ebbe miért volt ez a gumi?? kiengedni kiengedi ugyan lassana vizet, de tuti később ér ki belőle, és egy kicsi meg is ragad a gumi és az ajto között....

ha tiédbe sinc silyen nem rakom vissza tavaszal se, mert akkor gondolom nem annyira számottetvő az a hatása, hogy nem engedi ott be a felcsapódott vizet...

Én sem láttam még ilyet, az enyémen sincs. Az előző Astrámon sem volt. Nem valami maszek megoldás?

Link to comment
Megosztás:

hátul tudom hogy olyan fémszorítós, de elől hova lesz szorítva???

a műanyga doblemez takarja a sárvődő peremét.

vagy az alá kellene tenni? nem fogja akkor nagyon eltartani a műanyag doblmezt??

Hátul csavaros...

Asszem 4 csavar tartja, ott nincs fémszorító.

Link to comment
Megosztás:

az első sárvédő dimilapokat mihez kell rögzíteni???

mert azt se ártana vennem előre, mert nicns és tegnap mostam le az autot és már össze is lett baszva..:S

A műanyag sárvédőben van 2 db lyuk és a sárvédő műanyag betét "élében" is van :huh: :lol:

De 1db lemez és a csavar is (alul) megfogjaa. Nekem is így van már 1 ideje, mivel 1db-ot elhagytam

Link to comment
Megosztás:

Ha idézel vkitől képes idézetet, a modik nem szeretik, ha képpel idézünk.

Köszi!

Köcce, hogy xólsz, te 1gyébként hogy hivatkoznál rá? Meert sajna a hozzászólás számát neem láttam :huh:

(Félre ne érts neem kötözködni akarok, csak tanácsot kérek, mert még túl nagy tapasztalatom dicse. )

Link to comment
Megosztás:

ezeket a sárvédőlapokat mindegyik astrára fel lehet építeni???láttam aképeket, de nem nem nagyon emlékeztet az én első kerékjáratomra, a műanyag doblemez...

az egyedi lökösöket Lacostol is meglehet kérdezni, szokott is forumozni, privibe talán visszair... mert ő is benne van ebben az iparágban, miskolci...

de az ár neki is igy mozog.

Link to comment
Megosztás:

szepi te szlovákiába nem tudsz hozzájutni olcsobban ilyen tuning kiegészítőkhöz??

pl nekem meg sok más kollégának utánajárhatnál, hogy arrafelé nem lehet e hozzájutni astra F be való hátsó sárvádő műanyag dobbetéthez, illetve kipufogórendszer daabjai milyen árakba mennek.

egyik ismerősömnek igaz skodája van favorit kombi de kakiért pisiért vesz hozzá mindnet szlovákiábol, és ő mondta hogy nem csak skodákhoz vannak cuccok.

Novyy!

Megnéztem a sárvádőt:500-700SKK között mozog!

A középdob olyan 1500-2400SKK között!

De ez csak egy bolt ára!

Műgyantát egyenlőre nem találtam!

Link to comment
Megosztás:

Köcce, hogy xólsz, te 1gyébként hogy hivatkoznál rá? Meert sajna a hozzászólás számát neem láttam :huh:

(Félre ne érts neem kötözködni akarok, csak tanácsot kérek, mert még túl nagy tapasztalatom dicse. )

Amikor válaszolsz egy hsz-ra a zárojelen belül van 2 db "img" rész egy elől, egy hátul, azt kitörlöd és "url"-t írsz a helyére.

Link to comment
Megosztás:

azt nem értem, hogy nekem nem igy néz ki....

vagy nem emlékszem rá jol, de nyáron ugyis megy vissza a hátsó is, most csak csavarral, és venni kell előre is, árba mennyibe mozognak??

egy pár első ?

3EFt körül van az egy pár!

Akkor rakok még képeket:

Kellékek a rögzítéshez:

img1231vo7.th.jpg

img1230zq6.th.jpg

Alul van egy bolha,amit ki kell venni és a kerékjáratban van egy müanyag csavar,azt letekerni,aztán bontható is így ki:

img1234ti8.th.jpg

img1237xa0.th.jpg

Aztán meg kell keresni a gyári gyengítéseket és kivágni:

img1235pp2.th.jpg

img1238gd6.th.jpg

Készen:

img1232jt2.th.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.