Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Van valakinek ötlete? Lehet, hogy mégsem kattan másodszor, vagy esetleg az ajtóban zörög valami?

Nekem le van pattanva a csomagtér ajtó zárjának a nyelvéről a műanyag, nekem az zörgött, tekertem 2 réteg szigetelő szalagot a pöcökre amibe beakad, azóta csend van :)

Link to comment
Megosztás:

gumidugó, a véghatároló hogy áll benne? Azon állíts szerintem!

Nekem le van pattanva a csomagtér ajtó zárjának a nyelvéről a műanyag, nekem az zörgött, tekertem 2 réteg szigetelő szalagot a pöcökre amibe beakad, azóta csend van :)

Így emlékezetből nem tudom, hogy hol van ez az ütköző. Majd keresem!

Ugyanígy a zárban nem emlékszem, hogy műanyag alkatrész lenne.

De majd tekerek én is próbaképpen a pöcökre szigszit.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Nem találtam neki jobb topikot, így itt kérdezném meg, hogy a régi légzsák nélküli kétküllős kormánykereket, hogyan lehet levenni? Erről van szó: 1814195_4_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Odáig eljutottam, hogy a közepéről kipattintom a közepén lévő burkolatot, de itt megakadok. Semmi csavart, vagy kipattintható részt nem látok alatta. :)

(A képet a használtautó.hu-ról vettem, az enyém nem ilyen tiszta.:))

Link to comment
Megosztás:

Hajdanában egyébként utánanéztam, és akkor azt az adatot találtam, hogy a Miami Blue-t a facelift megjelenése után megszüntették, és helyette az alapszínek között megjelent az Atlantis Kék, a kétrétegűeknél pedig a Kerámia Kék fantázianevű fényezés.

A világos belső pedig sztem szintén a facelifttel tűnt el, legalábbis fiatalabb autókban nem láttam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.