Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

szerintetek ha elkaptam 1 hatalmas katyut, nem ilyen mindennapi hanem akkorat hogy azthittem 2 torik a karoszeria es miutan atneztem a gumikat es felniket es tapasztaltam hogy megusztak akor tuti h a tobbi alkatresz is a kerekek tajekan jol vannak vagy lehetnek dolgok amik elgorbultek stb? Latszolak nem huz felre a kormany es nem vettem eszre semmi valtosat az auto menet tulajdonsagain.

Link to comment
Megosztás:

szerintetek ha elkaptam 1 hatalmas katyut, nem ilyen mindennapi hanem akkorat hogy azthittem 2 torik a karoszeria es miutan atneztem a gumikat es felniket es tapasztaltam hogy megusztak akor tuti h a tobbi alkatresz is a kerekek tajekan jol vannak vagy lehetnek dolgok amik elgorbultek stb? Latszolak nem huz felre a kormany es nem vettem eszre semmi valtosat az auto menet tulajdonsagain.

Nyúlj a kerékívbe és nézd meg a rugó ahogyan a tányérban fekszik nem-e tört el az első menete. Igaz az enyém dízel létére jóval nehezebb de attól még a tieden is előjöhet ami szemmel alig észrevehető -picit lejjebb áll az az oldala ha jól megfigyeled, 3 év alatt kétszer cseréltem -kisajnálták belőle az anyagot. Ha nem történt vele semmi akkor annak csak örülhetsz!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
ízlések és pofonok...pont ezért lett ennyi féle gyártva :lol:

Ahogy írod. :D

Nekem is csak azért van 5 ajtósom, mert egyből kellett az autó (és mekkora szerencsém volt :lol: ), de nekem is jobban bejön a sedan. A caravan meg a nagy csomagtér miatt lenne jó. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

...sokan mondják rá,hogy nem szép,de nekem mégis nagyon tetszik az F Sedan....A Kadett mellé pont tökéletes lesz :lol:

Kijazasokan? :lol: :lol:

Jól néz ki a sedan, csak pakolni ne kelljen bele.

Akkor lenne jó, ha úgy nyílna a hátsó ajtó mint az új Vectrán, együtt az ablakkal.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.