Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Mi a külömbség?

Elvileg semmi, csak annyi, hogy azok újabbak (2004-től vannak asszem), kicsit más az alapfelszereltségük és azokat már elvileg lengyelben gyártják Classic felirattal a hátuljukon. Csak azért kérdeztem Amusing-ot, mert azoknál szokott fényezetlen tükör lenni...

Link to comment
Megosztás:

A fényezetlen tükröt meg no króm kilincs, ezeket ősszel hozták be. De Classic II. áprilistól kapható kb, akkor még alapból benne voltak ezek. Nekem is.

Mindig variálnak valamit, sakkoznak az árakkal....

Jaja, az elején még azoknak is default volt... Amusingnak meg ahogy nézem most, tényleg őszi az autója... Teljesen úgy emlékeztem, hogy neki még egyáltalán nem is Classic II.

Link to comment
Megosztás:

Jaja, az elején még azoknak is default volt... Amusingnak meg ahogy nézem most, tényleg őszi az autója... Teljesen úgy emlékeztem, hogy neki még egyáltalán nem is Classic II.

Én meg beszéltem olyan kereskedővel, aki alapból "szépség" tapasszal :D rendeli a Classic II-ket is, mert hogy belefér a 8 rugó és jobban veszik és nem kell heteket várni külön ezért. Nekem jó a fényezetlen, "sz*r" lengyel Astra Classic is :D :P :D

Link to comment
Megosztás:

Azt ígérted, veszel fényezett tükörborítást! :wink: De ha túl drága, van öntapadós, piros tapéta az Ápiszban. :twisted:

Tegnap taliztam Uhuhu-val és rájöttem, hogy nem veszek tükörborítást. Valahol láttam a neten M3-as (elektromos) tükröket 33k körül. Szerintem, majd azt fogom inkább lefújatni :twisted:

Meg különben is, ha vennék, akkor nem tudnátok mi miatt fi*ázni az ótóm :D :wink:

Link to comment
Megosztás:

Uhhh..bammeg! Má tejjesen becartam, hogy te is megharagszol itten! :D

..már mostmá muszáj kisbetükkel is kiírni, hogy vegyék a lapot! :wink: ...lehet, hogy bennem van a hiba?? Nem hinném!

Ne aggódj én veszem a lapot!

De, ha mégegyszer..... :D :P :D

:wink: :wink: :wink:

Ja, ja kisbetűkkel meg lábujjhegyen :wink:

Jó kis társaság ez, csak félek le leszek szúrva a sok offért :?

Link to comment
Megosztás:

Hogy naptár szerint pontosan meddig nem tudom, de at F -eset nálunk 98 -ig, aztán a lengyeleknél addíg míg ki nem jött a H Astra....és gondolom a G Astrát most a dddig fogják a lengyelek gyártani amíg ki nem jön a következő Astra típus...persze ez akkor igaz a ha a piaci eladások kedveznek a G Astra gyártásának...ha a gyárnak jobb hogy nem állít konkurenst házon belül akkor leállítja a G -t, és csak a H -t árulja, esetleg valamivel olcsóbban! :roll:

...meg ugye a GM központben dönthetnek úgy is, hogy a Lacetti elég ua. kategóriában, és ua. árban....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.