Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Akkor jól vetted 1,1-é..

Szekerem 4-éve pont a duplája volt!

Jajjaj most miket kapnák ezé a pénzé !!! :D

Tudom, h jól vettem, a benzinesek voltak annyiért, de ez tényleg soknak tűnik nekem.

a jajajj miket kapnánk ezért a pénzért becsapós, mert mindig igaz, ahogy az évek telnek.. (csak most kicsit igazabb a válság miatt)

Szvsz a női tulaj(ozás) inkább hátrány, mint előny, a fent már ismertetett babusgatós (meg kereket padkáztatós) okokból. Azért női tulaj(ozás)t írtam, mert ez sztem csak szöveg. Feleségem corsáját most adtuk el, a kereskedő nem átallotta ráírni, h garázsban tartott (a csillag szót lehagyta a garázs elől) :rolleyes: Ettől függetlenül olyan állapotban volt, h az csak a kereskedőnek kellett...

Én a helyedben 5 ajtósat keresgetnék, hiába nagyobb ennek a csomagtere, ha szűk a nyílás... (tudom, ez is mindig parázs vita kiindulópontja, de ki kellett mondanom <_< Szal 5 ajtós, ha már nem caravan -_- - bár 2 gyerekkel ugye mi más lehetne nekem...

Az ilyen tisztára nyalt motorterek nekem sem meggyőzőek, rögtön ott bújkál a kisördög:) A Mo-i forgalomba helyezés reális, I-s rendszám 2003 környékén volt...

Link to comment
Megosztás:

hát szerintem meg nagyon azt mondja a hírdetésben, amit mindenki hallani akar, hát ha az én asszonyomat kérdezném hány szelepes az autója...

2004 feburári autó már JBJ, tehát 2003 évvégi I rendszámmal, talán pont határeset.

2004. elején lett Uniós tag Mo., onnantól csillagos zászló van az összes rendszámon és nem magyar lobogós. Egyébként JA-s rendszámot láttam legutóbb, ami még magyar lobogós volt. Hogy hol a határ pontosan azt nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

Tudom, h jól vettem, a benzinesek voltak annyiért, de ez tényleg soknak tűnik nekem.

a jajajj miket kapnánk ezért a pénzért becsapós, mert mindig igaz, ahogy az évek telnek.. (csak most kicsit igazabb a válság miatt)

Szvsz a női tulaj(ozás) inkább hátrány, mint előny, a fent már ismertetett babusgatós (meg kereket padkáztatós) okokból. Azért női tulaj(ozás)t írtam, mert ez sztem csak szöveg. Feleségem corsáját most adtuk el, a kereskedő nem átallotta ráírni, h garázsban tartott (a csillag szót lehagyta a garázs elől) :rolleyes: Ettől függetlenül olyan állapotban volt, h az csak a kereskedőnek kellett...

Én a helyedben 5 ajtósat keresgetnék, hiába nagyobb ennek a csomagtere, ha szűk a nyílás... (tudom, ez is mindig parázs vita kiindulópontja, de ki kellett mondanom <_< Szal 5 ajtós, ha már nem caravan -_- - bár 2 gyerekkel ugye mi más lehetne nekem...

Az ilyen tisztára nyalt motorterek nekem sem meggyőzőek, rögtön ott bújkál a kisördög:) A Mo-i forgalomba helyezés reális, I-s rendszám 2003 környékén volt...

Na ja.. az autó nem arany vagy ingatlan, tehát nem befektetés.. meg a válság is bebaxott az autópiacnak (is)...

Lassan én is cserén gondolkodom (pont eme értékhatárban), mindent néztem.. de aztán gyorsan leszálltam a földre.. úgyhogy mosta a H vagy a Totoja a nyerő..

A női tulaj meg inkább riasztó, mint csalogató.. aki kicsit gondolkodik is..

IIK-es autóm volt 2003 Áprilisi rendszámmal..

Link to comment
Megosztás:

Na ja.. az autó nem arany vagy ingatlan, tehát nem befektetés.. meg a válság is bebaxott az autópiacnak (is)...

Lassan én is cserén gondolkodom (pont eme értékhatárban), mindent néztem.. de aztán gyorsan leszálltam a földre.. úgyhogy mosta a H vagy a Totoja a nyerő..

A női tulaj meg inkább riasztó, mint csalogató.. aki kicsit gondolkodik is..

IIK-es autóm volt 2003 Áprilisi rendszámmal..

Kicsit lehet fiatalít a kocsin az eladó mert pl. nekem a Debrecenben 2003 .OKT.10én átvett C Corsám IXF rendszámú volt.

De még igaz is lehet,mert a rendszámokat az okmányirodák már jó előre megkapják országszerte szétosztva ,fogyás szerint!(tudtommal)

Tehát egy Pesti autón lehet IPX frsz.októberben,bár amennyire tudom ott mindig előrébb járnak a betűkkel a nagyobb forgalom miatt.

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom, az eladók fantáziája még nem lépett túl a "nemdohányzóhölgytulajdonostól"-on. :rolleyes: Felőlem használhatta a Quasimodo is, ha nem gyújtott benne tábortüzet, meg nem rúgta hidegen és betartotta az olajcseréket, stb. Szóval, az ilyenek önmagában vattacukor szövegek, meg a kiemelt egyedi felszereltség is, hiszen az Elegance gyári felszereltségnek a felsoroltak az ismérvei (a váltózárat kivéve).

Ettől függetlenül érdemes lehet megnézni/megnézetni. Mondjuk, én a középkonzol fautánzat-betétjével nem szívesen élnék együtt, de ha egyébként rendben van a gép, az árral kéne játszani még egy kicsit.

Link to comment
Megosztás:

Kicsit lehet fiatalít a kocsin az eladó mert pl. nekem a Debrecenben 2003 .OKT.10én átvett C Corsám IXF rendszámú volt.

De még igaz is lehet,mert a rendszámokat az okmányirodák már jó előre megkapják országszerte szétosztva ,fogyás szerint!(tudtommal)

Tehát egy Pesti autón lehet IPX frsz.októberben,bár amennyire tudom ott mindig előrébb járnak a betűkkel a nagyobb forgalom miatt.

Hát igen, nyugat dunántúlon JWF-et osztottak, amikor Pöstön már KBG-t.

Link to comment
Megosztás:

Igen az valami olyasmi,mint a német nyugdíjastól vagy ügyvédtől szöveg.

Apuéknak magyar,első tulaj, orvos- öregúrtól vettünk autót(nem vicc).Lehet,hogy a papa jó

orvos volt,de parkolni azt nem tudott az tuti.Annyi horzsolást,karcolást,pici horpadást

még autón nem láttam(persze nem biztos,hogy mindet ő csinálta),de motorikusan,műszakilag amúgy rendben

volt a kocsi.

Link to comment
Megosztás:

Akkor jól vetted 1,1-é..

Szekerem 4-éve pont a duplája volt!

Jajjaj most miket kapnák ezé a pénzé !!! :rolleyes:

1.7 TD Caravan, 6 év alatt 100 ekm, 1,1 MFt.

Khmm ..., khmmm ....

Nem akarom azt mondani, hogy ilyen nincs, de ebben a formában erős fenntartással kezelném.

Link to comment
Megosztás:

1.7 TD Caravan, 6 év alatt 100 ekm, 1,1 MFt.

Khmm ..., khmmm ....

Nem akarom azt mondani, hogy ilyen nincs, de ebben a formában erős fenntartással kezelném.

Én is fenntartással kezel(t)em... Lehet, h 200E van benne, nem tudom, szerencsére 2009 áprilisa óta hibamentes, remélem, így is marad. Csak azt mondom, h így hirdette, meg az óra ezt mutatta. Simán lehet, hogy visszatekerték, de eddig úgy tűnik, megérte az árát! Törött volt, az biztos, de azt nem is titkolta... Legalább nem matt a fényszóróburám :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Múlt héten sikerült megvenni a kicsikét!

Fehér 5 ajtós 1,4-es N-Joy felszereltséggel 2007. februári.

72e km van benne, nagyon egyben van különben, Opel Wallis-nál vásárolt/szervizelt.

Köszi mindenkinek a segítséget!

2007. februárjában már nem jöttek ki autók n-joy felszereltséggel. De sok örömet hozzá.

Link to comment
Megosztás:

2007. februárjában már nem jöttek ki autók n-joy felszereltséggel. De sok örömet hozzá.

Utánanéztem, igazad van, mert nincs rajta első ködlámpa. Hirdetésben írtak n-joy-t, ha jól emlékszem, de igazából teljesen mindegy minek nevezzük :rolleyes:

Egyébként láttunk olyan verdákat... Hirdetésben 2007es 1,6-os, képen nem twinportos 1,4-es felirat hátul. Telefonon kérdeztem tőlük, azt mondták valószínűleg felcserélték a képeket. OK, megnéztük. Se 1,6 se 1,4 nem volt már rajta, de látszódott hogy leszedtek róla egy 1,4es feliratot. Szerintetek? <_< A komplett hátsó ajtót cserélték valószínűleg. A bal hátsó ajtó széle összegyűrve kicsit. Voltak még más érdekességek is rajta. Ki sem nyittattuk.

Link to comment
Megosztás:

Utánanéztem, igazad van, mert nincs rajta első ködlámpa. Hirdetésben írtak n-joy-t, ha jól emlékszem, de igazából teljesen mindegy minek nevezzük :rolleyes:

Egyébként láttunk olyan verdákat... Hirdetésben 2007es 1,6-os, képen nem twinportos 1,4-es felirat hátul. Telefonon kérdeztem tőlük, azt mondták valószínűleg felcserélték a képeket. OK, megnéztük. Se 1,6 se 1,4 nem volt már rajta, de látszódott hogy leszedtek róla egy 1,4es feliratot. Szerintetek? <_< A komplett hátsó ajtót cserélték valószínűleg. A bal hátsó ajtó széle összegyűrve kicsit. Voltak még más érdekességek is rajta. Ki sem nyittattuk.

Szerintem az amit Te írtál. Nem is kicsit fenékbe kuffantották, majd komplett jobb hátulját cseréltek, csak azt nem értem, hogy az ajtót mér miért nem cserélték, vagy javították rendesen meg. Vannak ilyen árulkodó jelek. Azért mondjuk egy sérült autót is meg lehet javítani tisztességesen.

Link to comment
Megosztás:

Utánanéztem, igazad van, mert nincs rajta első ködlámpa. Hirdetésben írtak n-joy-t, ha jól emlékszem, de igazából teljesen mindegy minek nevezzük :rolleyes:

Egyébként láttunk olyan verdákat... Hirdetésben 2007es 1,6-os, képen nem twinportos 1,4-es felirat hátul. Telefonon kérdeztem tőlük, azt mondták valószínűleg felcserélték a képeket. OK, megnéztük. Se 1,6 se 1,4 nem volt már rajta, de látszódott hogy leszedtek róla egy 1,4es feliratot. Szerintetek? <_< A komplett hátsó ajtót cserélték valószínűleg. A bal hátsó ajtó széle összegyűrve kicsit. Voltak még más érdekességek is rajta. Ki sem nyittattuk.

én is leszedtem róla minden feliratot, kormány 70e km után (ami tuti, mert 0-val vettem) már középen kopott -_-( akkor nekem nem lesz egyszerű majd eladni

Link to comment
Megosztás:

én is leszedtem róla minden feliratot, kormány 70e km után (ami tuti, mert 0-val vettem) már középen kopott <_<( akkor nekem nem lesz egyszerű majd eladni

Nála nem az volt a lényeg. Hanem, hogy eredetileg 1.4 twinport feliratnak kellett rajta lennie, vagyis ha leszedték is, akkor nem csak az 1.4 nyomának kellett volna látszódnia, hanem a twinportnak is. Annak meg nyoma sem volt.

Sőt a Te esetedben még rendelni is lehetett extraként, hogy ne legyen rajta felirat. 0 Ft-os extra. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nála nem az volt a lényeg. Hanem, hogy eredetileg 1.4 twinport feliratnak kellett rajta lennie, vagyis ha leszedték is, akkor nem csak az 1.4 nyomának kellett volna látszódnia, hanem a twinportnak is. Annak meg nyoma sem volt.

Sőt a Te esetedben még rendelni is lehetett extraként, hogy ne legyen rajta felirat. 0 Ft-os extra. :rolleyes:

Félreértettetek. 1.6os twinportos kocsin volt 1.4es felirat (szóval egy 2005 előtti 1.4es hátsó ajtaját rakták rá). Mikor rákérdeztem telefonon, vették észre ők is szerintem, és ekkor szedték le róla a feliratot. De bénán csinálták, mert mikor megnéztük még látszódtak a ragasztás körvonalai.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy oldallal ezelőtt kérdeztelek titeket egy Opel astra G elegance-ról. Arról sajnos / szerencsére lecsúsztam egy fél nappal.

A legújabb kiszemeltem ez:

Caravan Comfort

Ismeri valaki esetleg ezt az autót? A rendszámtábláján Opel Club.hu felirat van. Németországban helyezték forgalomba, de minimum 2 éve Magyarországon van.

Köszi a válaszokat erre is, na meg az előző kérdésemre is! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy oldallal ezelőtt kérdeztelek titeket egy Opel astra G elegance-ról. Arról sajnos / szerencsére lecsúsztam egy fél nappal.

A legújabb kiszemeltem ez:

Caravan Comfort

Ismeri valaki esetleg ezt az autót? A rendszámtábláján Opel Club.hu felirat van. Németországban helyezték forgalomba, de minimum 2 éve Magyarországon van.

Köszi a válaszokat erre is, na meg az előző kérdésemre is! :D

Így képről megkíméltnek tűnik. A magyar Comfort-okhoz járt az elektromos tükör, meg a kormányról vezérelhető rádió is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy oldallal ezelőtt kérdeztelek titeket egy Opel astra G elegance-ról. Arról sajnos / szerencsére lecsúsztam egy fél nappal.

A legújabb kiszemeltem ez:

Caravan Comfort

Ismeri valaki esetleg ezt az autót? A rendszámtábláján Opel Club.hu felirat van. Németországban helyezték forgalomba, de minimum 2 éve Magyarországon van.

Köszi a válaszokat erre is, na meg az előző kérdésemre is! :D

Megnézettem állapotfelmérésen... "Toronytól hosszúnyulvány cserélve..." Ez elég gáz nem? Bár a szerelő azt mondta, hogy egyébként jó állapotban van, még ha törve is volt... Megnézték a fékeket, motorikusan stb-stb

Link to comment
Megosztás:

Megnézettem állapotfelmérésen... "Toronytól hosszúnyulvány cserélve..." Ez elég gáz nem? Bár a szerelő azt mondta, hogy egyébként jó állapotban van, még ha törve is volt... Megnézték a fékeket, motorikusan stb-stb

Az attól függ, hogy a gyári pontokon fúrták-e le. Bár van aki a törött autótól eleve óckodik, neki úgyis mindegy hogyan lett javítva, nem fogja megvenni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.