Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

arra még dobni kell egy kis aprót :excl:

Z12XE is láncos, és akkor marad zseton.

a motorháztetőre gondolsz??

Szerintem nincs azzal baj.

De miért van rajta új rendszám??

Kettéhajlott, amikor megtört, és így cserélni kellett. Na jó, nem állok be, a mindehasználtautótöröttezők sorba. Pláne úgy, hogy élőben nem is láttam.

Link to comment
Megosztás:

Mert kintről behozott autó. A magyar piacon szerintem fehér holló kategória a digit klíma + napfénytető.

Csak azon csodálkozom, hogy nincs benne oldallégzsák.

Ez nem magyarázat, ugyanis nem mostanában került a csomiajtóra a H matrica. Elég kopottas. A rendszám viszont elég friss. Ettől független lehet, hogy valamikor külföldi volt. Fogalmiból kiderül.

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...caravan-4316831

erröl mi a véleményetek?

jobban hajlok 1.4 es felé a fogyasztás miatt mert főleg városba használnám

Nem tűnik rossznak.

De meg kell nézni. Én most vettem 2 hete!

Hallgattam Uhuhu-ra és a többiek tanácsára, 1,4 benyást vettem.

Szóval a tapasztalatom az, nagyon fontos az eredet, a normálisan vezetett szervizkönyv!

A km az relatív.

Link to comment
Megosztás:

Általában így is van, de én úgy jártam márkaszervíznél, hogy nem vettek észre egy repedt leömlőt (úgy tudom ez gyakori z16-18xe-nél)+repedt olajszűrőházat, pedig biztosan alánéztek, mert látták az olajfolyást. A fékeket is jónak nyilvánították a műszeres mérésen pedig mint kiderült nem voltak azok :excl:

Szval az se mindegy melyik márkaszervízbe viszed.

a repedt leömlőt csak hideg motornál hallani, ha már melegen is akkor vége a világnak... ( gondolom csak hidegen zakatolt, mert azt te is meghalottad volna ha melegen is szar) ezt mi se vettük volna észre...

a féknél meg a fékhatást nézték, a vastagságát nem. a fékhatás mérés parasztvakitás, semmi értelme. ( mondjuk ha felemleték suttyó dolog volt nem megnézni a vastagságot )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.