Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GyIK - társalgó / minden off törlődik!


Sörös Sanyi

Recommended Posts

Hali.

3.3 Váltókulissza szimering csere" Ennél a résznél, nem jönnek be a képek, lehetne ezt javitani? Nekem valami képfeltötltö a (tar.hu) oldal jelenik meg, de nincsenek képek, aminek ott kéne lenni ;) ;)

Hening cartárs képei, de úgy rémlk már neki sincsenek meg. Igazából ha szétszeded úgyis adja magát, nem egy bonyolult feladat, kép nélkül is menni fog.

Link to comment
Megosztás:

Hening cartárs képei, de úgy rémlk már neki sincsenek meg. Igazából ha szétszeded úgyis adja magát, nem egy bonyolult feladat, kép nélkül is menni fog.

Több mint két éve lett cserélve, semmi baja még, csak azt olvasgattam unalmamban, és megnéztem volna a képeket, és sehol.

;)

Link to comment
Megosztás:

Idő az van bőven. :lol:

Macerás, de nem lehetetlen.

Mikor az év végén Mélykék rendbe tette az Adok-Veszek topikot az sem volt kis meló.

Az biztos, hogy nagy meló lehetett! (ezúton is minden elismerésem neki) :lol:

De szó ami szó, sok idő, sok meló lenne, nem mindíg érnek rá a modik sem. ;) Ők sem főállásban csinálják ezt. ;)

De igazad van, jó lenne ha meglenne. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az biztos, hogy nagy meló lehetett! (ezúton is minden elismerésem neki) :lol:

De szó ami szó, sok idő, sok meló lenne, nem mindíg érnek rá a modik sem. ;) Ők sem főállásban csinálják ezt. ;)

De igazad van, jó lenne ha meglenne. :lol:

Akkor hát tisztelettel megkérjük az egyik Moderátort, hogy helyezze biztonságba a képeket az utókornak a fórum galériájában, köszönjük. :lol: Ha már sokan sokat fáradoztak a leírások elkészítéséban kár lenne veszni hagyni őket.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Középkonzol izzócserét kell csinálnom majd. Milyen az a foglalatos rizsszem izzó? Van valami jól bevált beszerzőhely? A közeli boltban azt mondták, hogy vigyek mintát, mert a foglalatosból sokfajta van. De mintát csak akkor tudok vinni, ha már szétbombáztak a kocsit. Kétszer szétszedni-összerakni nem akarom, de szétszedve hagyni sem.

Link to comment
Megosztás:

Középkonzol izzócserét kell csinálnom majd. Milyen az a foglalatos rizsszem izzó? Van valami jól bevált beszerzőhely? A közeli boltban azt mondták, hogy vigyek mintát, mert a foglalatosból sokfajta van. De mintát csak akkor tudok vinni, ha már szétbombáztak a kocsit. Kétszer szétszedni-összerakni nem akarom, de szétszedve hagyni sem.

Vedd ki a kijelzőből az egyiket, ahhoz könnyű hözzáférni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

az nem müködik :)

DE mivel Te tényleg nem tudod szerkeszteni a hozzászólásokat, így 2 lehetőség van:

megmondod hogy mit csináljak,

vagy elkezded a vége után bemásolni új hozzászólásba a módositott szöveget, és megmondod hogy melyik a hibás, és én törlöm.....

Több nem jut az eszembe :D

Link to comment
Megosztás:

az nem müködik :)

DE mivel Te tényleg nem tudod szerkeszteni a hozzászólásokat, így 2 lehetőség van:

megmondod hogy mit csináljak,

vagy elkezded a vége után bemásolni új hozzászólásba a módositott szöveget, és megmondod hogy melyik a hibás, és én törlöm.....

Több nem jut az eszembe :D

Odatettem utolsó hozzászólásnak a javított idézetet. Azt kellene bemásolni az elsőbe. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.