Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

mi bajod volt a krokodilos témával az hogy kellet egy kölcsön :)

egyébként sima krokodil alá sem fér a kocsimnak mivel lapos kerék +50mm ültetés elöl pont annyi hogy normal emelövel nem is probalkozhatok

Nem a kölcsönkérés volt a lényeg, hanem a szivatás, amit a többiek csináltak az elírás miatt. :wink: :)

Link to comment
Megosztás:

Ha küldsz mail címet elküldöm neked a CAR300-ason lévő lábkiosztás képét! :idea:

ez engem is érdekelne... illetve asszem már volt téma, de erre a csodamasinára nem lehet vhogy aplikálni vmi külsö jelforrást?(Mp3discman) nincs vonalbemenete vagy vmilye? :shock:

Link to comment
Megosztás:

Na végre nekem is megjött egy újabb probléma, amivel hirtelen nem tudtam mit kezdeni tegnap este :evil:

Elindultam otthonról a bc szerint 210kmre elég nyállal, majd mire kiértem volt bnőmhöz már égett a töltésjelző lámpácska... egy óra múlva mentem tovább, s mire odaértem Agressor kollegához már 500kmre elég benzinem volt a bc szerint és a lámpácska csaknem akart elaludni :idea:

A 2 dolog összefügg gondolom, tippek?

-először gondoltam generátor nem tölt, de azért nem mutat a bc 300kmrel több benzint-

Link to comment
Megosztás:

Na végre nekem is megjött egy újabb probléma, amivel hirtelen nem tudtam mit kezdeni tegnap este :evil:

Elindultam otthonról a bc szerint 210kmre elég nyállal, majd mire kiértem volt bnőmhöz már égett a töltésjelző lámpácska... egy óra múlva mentem tovább, s mire odaértem Agressor kollegához már 500kmre elég benzinem volt a bc szerint és a lámpácska csaknem akart elaludni :idea:

A 2 dolog összefügg gondolom, tippek?

-először gondoltam generátor nem tölt, de azért nem mutat a bc 300kmrel több benzint-

vegyél uj kocsit!

Link to comment
Megosztás:

Elindultam otthonról a bc szerint 210kmre elég nyállal, majd mire kiértem volt bnőmhöz már égett a töltésjelző lámpácska... egy óra múlva mentem tovább, s mire odaértem Agressor kollegához már 500kmre elég benzinem volt a bc szerint és a lámpácska csaknem akart elaludni :idea:

A 2 dolog összefügg gondolom, tippek?

-először gondoltam generátor nem tölt, de azért nem mutat a bc 300kmrel több benzint-

kezd el rettegni az araboktól mert konkurencia vagy nekik :twisted: :twisted: :twisted:

a kocsid termeli az üzemanyagot :)

Link to comment
Megosztás:

Na végre nekem is megjött egy újabb probléma, amivel hirtelen nem tudtam mit kezdeni tegnap este :evil:

Elindultam otthonról a bc szerint 210kmre elég nyállal, majd mire kiértem volt bnőmhöz már égett a töltésjelző lámpácska... egy óra múlva mentem tovább, s mire odaértem Agressor kollegához már 500kmre elég benzinem volt a bc szerint és a lámpácska csaknem akart elaludni :idea:

A 2 dolog összefügg gondolom, tippek?

-először gondoltam generátor nem tölt, de azért nem mutat a bc 300kmrel több benzint-

Ha nincs töltésed, nincs megfelelő fesz szint aminél a mérő egység jól tud mérni és számolni.

Ellenőrizd valós e a dolog..fesz mérővel ellenőrizd az aksin a feszt, aztán indítás után járó motornál szintén mérj rá, ha még inkább csökkent nem pedig 13.8 V környékén van, akkor tényleg töltési gondod van és irány a szerelőhöz, mert utánna már elindulni sem fogsz tudni vele! Esetleg előtte töltsd fel az akkumulátort teljesen, mielőtt bárhová elindulnál vele, persze ellenőrzés után! :?

Link to comment
Megosztás:

1.kérdés:lehet az AC pumpa probléma ha néha nem indul be a kocsi csak lökésre?(feleslegesen nem akarok venni AC-t)

2.kérdés:mi a nemiszervemtöl van az hogy ha felhangositom a magnot a kocsiba akkor ugrál mint a cd lenne!a rádionál is!?

1.ezt fejtsd ki részletesebben...nem indul a moci csak, ha betoljátok? :?

2. az összes hangszóron ezt hallani vagy csak egyeseknél, mert nem mind1? ha mindnél, akkor a végfok nem kap elég feszültséget..ez lehet egy egyszerű zárlat vagy egy kontaktos érintkező következménye vagy egy megrepedt forrasztás, de igazából ez nem CD ugrásra jellemző hangot hallat, hanem szaggat a hang, mert nincs elég craft, hogy kiszolgálja az erősítőt egy bizonyos szint felett :roll:

Link to comment
Megosztás:

1.ezt fejtsd ki részletesebben...nem indul a moci csak, ha betoljátok? :?

2. az összes hangszóron ezt hallani vagy csak egyeseknél, mert nem mind1? ha mindnél, akkor a végfok nem kap elég feszültséget..ez lehet egy egyszerű zárlat vagy egy kontaktos érintkező következménye vagy egy megrepedt forrasztás, de igazából ez nem CD ugrásra jellemző hangot hallat, hanem szaggat a hang, mert nincs elég craft, hogy kiszolgálja az erősítőt egy bizonyos szint felett :roll:

1.ma például indult rendesen.de pénteken nem indult.csak forgatta és semmi....ha meg löktünk rajta akkor indult!és ha leállitottam,és ujrainditottam akkor indult.szoval ma nem csinálta,de volt hogy otthagyott a melohelyemen.és az kiba..tt dühitö!

2.az összes hangszoron ez van!de azt figyeltem meg ha a hátsot leveszem akkor elöl már nem csinálja ezt!csak ha a hátsot is ráadom. :?: :shock:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.