Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Kb 3honapja vettem az Astrámat,akkor mondta az elado hogy olyan riaszto+központi zár van benne,ami ha kinyitom a távirányitoval,kinyitom az ajtot,majd visszazárom,akkor visszazárja magát egy kis idő mulva.

Ez eddig OK,mert gondolom igy nem lehet véletlenül sem nyitva hagyni a kocsit. Ez a dolog az elején tetszett is,de most már nem tudni mitől,elég rövid idő alatt zárja be magát...Ezt leirom érthetőbben:-)

Szal 1-es gombbal kikapcs.a riaszto+közp.zár,ajto kinyit,Laca beül,zárak vissza le,ajto bezár,gyujtáskapcsolo elfordit,riaszto üvölt:-(

Kérdésem: Nem lehet valahogy ezt a "lezárási időt" hosszabbra állitani ahogy előtte is volt? Vagy esetleg kikapcsolni? Mire valo a 2-es gomb,mert én csak arra jöttem rá hogy "hangtalanul" nyilik az auto?

Előre is köszi a választ,ha valami nem tiszta kérdezzetek,mert lehet hogy 1kicsit össze-vissza irtam le az egészet...

Jah! második kérdés: Kapcsolási rajza nincs valakinek? Belső világitás gondom van.Pozitivat megkapja ,valahol sztem testszakadásos,de ha beiktatok egy testet,akkor meg világit állandoan,és ha lehet nem bontanám le a kárpitot ha nem muszáj...Köszi még 1x!!!

sziasztok

Link to comment
Megosztás:

Jah! második kérdés: Kapcsolási rajza nincs valakinek? Belső világitás gondom van.Pozitivat megkapja ,valahol sztem testszakadásos,de ha beiktatok egy testet,akkor meg világit állandoan,és ha lehet nem bontanám le a kárpitot ha nem muszáj...Köszi még 1x!!!

sziasztok

Próbáltad a többi ajtót meg a kapcsolót is? (kihúzod a világítás kapcsit, olyan mint a hátsóablakfűtés) mer lehet, hogy csak a te ajtódban lévő kapcsi rossz... de ha nem megy úgy sem akkor nyilván a kábel, akkor viszont valszínű, hogy le kell szedned a kárpitot...

Kérdésem: Nem lehet valahogy ezt a "lezárási időt" hosszabbra állitani ahogy előtte is volt? Vagy esetleg kikapcsolni?

Kikapcsolni talán a riasztón lévő valamelyik DIP kapcsolóval lehetne, -már ha egyáltalán van rajta - de ugye ahhoz is kellene leírás :)

Link to comment
Megosztás:

opel16v!!!

Köszi,most egy kicsit megnyugtattál,de tulajdonképpen miről is van szo?:-)Szivesen konfigurálnám,de nem tudsz valami közelebbit leirni erről a dologrol?

Az a szitu,hogy eddig jo volt,csak miota biztositékot cseréltem ilyen rosszul viselkedik...van még 5leted? Köszi!

csá

Link to comment
Megosztás:

Laca!

Ha Enforcered van, akkor tudom a megoldást. :)

Vannak a fekete színű vezérlő elején átkötő drótok, ezekkel

lehet konfigurálni. Na ott vagy elszakadt, vagy kivetette belőle a

régi gazdi.

Honnan lehet tudni, hogy Enforcerem van? A 3szög hátsó ablakokon van enforceres levonó. Egyébként hol kell keresni a riasztót, én ha igaz, akkor balelől találtam meg a bal lábamnál. (Bár néh két ballábas vagyok :) )

Link to comment
Megosztás:

reggel beülök, inditok, hőmérő 56 C-t ir ki

elég gyorsan ugrált fölfelé, majd a 2. kanyar után ennyit látok : -- -

Hát lehet, hogy megadta magát a jeladó, vagy szétcsúszott a jeladó és a hozzá tartozó vezeték. :roll: Nekem fél éven keresztül 11,5 Celsius fokot írt, majd zsákmányoltam egy új jeladót, azóta minden ok.

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenki. Segitség kellene miért nemforgat az öninditó? gyújtás van a lámpák még csak megsem haványodnak inditáskor. Már vagy 5 alkalommal csinálta ,meg bizeráltuk a biztiket gerjedt aztán hiába basztatuk semmi. Mejik bizti az övé illetve relé? 1.4 se 8 szelep. Ha valaki tudna valami infót hálás lennék.

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenki.  Segitség kellene miért nemforgat az öninditó?  gyújtás van a lámpák még csak megsem haványodnak inditáskor. Már vagy 5 alkalommal csinálta ,meg bizeráltuk a biztiket gerjedt aztán hiába basztatuk semmi.  Mejik bizti az övé illetve relé?  1.4 se 8 szelep. Ha valaki tudna valami infót hálás lennék.

Nincs bizti,úgyhogy azt ne keress!

Te a behúzót vezérled, maga az önindító az állandó pozitívot kap vastag kábelen keresztűl az aksitól, mert több 10A-t ránt rajta..ilyen bizti pedig nincs autóhoz...(max 30A-es)

Ha még nem is kattan, akkor valszínűleg a behúzód meghallt vagy a kábeled szakadt/lecsúszott illetve esetleg a gyújtáskapcsolód xar!

Hiba behatárolása:

1. aknára állni - sebességből ki, kézifékkel rögzit

Vagy/vagy lehet:

2.1 egyik emberke "indítózik" a másik rámér a behúzó tekercsnél a

kábelre...(vékonyabb piros és a test között)

2.2 a behúzó tekercsen lévő két vastag sarut indítózás nélkűl

összekötöd egy vastag csavarhúzóval (csak egy pillanatra) az

önindító motorjának indulnia kell

3.1 nincs feszültéség a 2.1 esetben...vezeték ellenőrzése miért is nem megy oda feszültség indítózáskor...ha van feszültésg, akkor halott a behúzótekercs..

3.2 ha forog, akkor az önindító motorja jó, ha nem forog valószínűleg kefés a motor

4. ha van feszültésg 2.1 alapján kattan a behúzótekercs és forog is 2.2 szerint, akkor belső szerkezeti/mechanikus hiba van!

Röviden talán ennyi a dignosztika! :wink: ha ettől eltérő vmi van írj!

Link to comment
Megosztás:

Hali, szóval arról lenne szó hogy próbálnánk beindítani de meg sem mukkan. A kontroll lámpák világítanak, indításkor nem halványodnak az önindító meg sem mukkan még csak nem is kattan. Piszkáltuk a biztiket mind jó, aztán fogta magát indult. Kérdésem az hogy melyik bizti az övé illetve melyik az indító relé. Ez az öcsém gépe ,és nemsoká szül a neje (lehet hogy most) úgyhogy valami infót légyszi irjatok .KÖSZI. Még valamit az ékszíjat spanoló görgő feszíti, de hogy kell meglazítani . Klimás a vas és úgy nézki hogy az is beszart, zörög valami rohadtul lekéne venni róla az ékszíjat de hogy? Lazitsuk meg a spanoló görgőt? EZT MÁR ELŐBB MEGÍRTAM, BAKTER MOST JÓL BEKAVARODTAM :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Köszi , valószinűle a gyújtás kapcsoló lessz. Van neki külön betétje a mit lehet cserélni?  Az önindító vágja magát most megint jó de vajon meddig a kulcsot is basszt de arra sem reag de azért köszi.

Irány vmi autóvillamosságis, mert lehet, hogy lehet cserélni, de az is lehet, hogy javítható még! (mindenesetre zsebbe nyúlós) illetve lehet, hogy akár bontóban kapsz, de az is lehet xar!

konkrétan ezta típust nem ismerem, de, ha klímás akkor bordásékszíjjal lehet szerelve, amit a feszítő görgő "elforgatásával" lehet fellazítani illetve meghúzni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.