Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

4 órája, klacka987 írta:

Szia!

Köszönöm szépen!

Azt hiszem a második lehetőséget választom. Az egyszerűbb lesz, meg csak 2 vezetéket kell forrasztani és szigetelni, nem pedig 11-et. Ez végett biztonságosabbnak is találom a dolgot! Holnapi program is megvan akkor a szabira :-) :blush: 

Köszönöm szépen mégegyszer! :)

Annyi kérdésem azért még lenne, hogy a TID csatitól a 2 szál vezetéket hol tudom kivezetni az utastérből?

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Gabber írta:

Gergő, sajnos nem jó. Szétválasztottam a csatlakozókat, rádugtam de se kép se hang, meg se nyekken. 

A 10 -es csatiba 4 db barna vezeték megy bele, az fityeg külön.

Üdv!

Add rá a gyújtást és kapcsold be a rádiót.Ennek így mennie kell,még ha a vezetékeket nem is cserélted fel.(gyújtáskapcsolt és állandó12V)

Ha a régi működött ez pedig meg sem nyekken,akkor hulladékot vettél.

Esetleg kiégett bizti,rossz gyújtáskapcsoló betét,szakadt vezetékelés.

A kocsi iso csatijában meg kell lenni egy állandó12 voltnak,egy másiknak meg gyújtáskapcsoló állásától függően.Ezekre mérj rá,vagy lámpázd ki.Ha ezek megvannak,akkor a rádió egy putra,ha nincsenek meg ezek a villanyok,akkor a fentebb leírtak valamelyike...

Link to comment
Megosztás:

35 perce, Gabber írta:

Halljátok. Bevallom férfiasan, balf*sz vagyok de nagyon. 
Nem a hangerőszabályozó gombjával kapcsol be.. el van dugva. 

NEM JÓ HELYEN AKARTAM BEKAPCSOLNI :D 
 

Semmi gond ezzel,szereztél egy tapasztalatot...  :-)

Mi Magyarok először szopunk három kört,ha valamit beüzemelünk,ha ez nem vezet eredményre,akkor elolvassuk a használati útmutatót...(én is ebbe az állatfajtába tartozom)

Amikor megvettem az autót akkor a középkonzolban kicseréltem a kiégett izzókat,majd ezután 3,5 órát kúrtam el méregetéssel,mert azt hittem,hogy az is a világítással megy.Már ott tartottam ,hogy kiborítom a műszerfalat,amikor hirtelen felindulásból ráadtam a gyújtást és jééé világított. :-)

Link to comment
Megosztás:

11 órája, klacka987 írta:

Annyi kérdésem azért még lenne, hogy a TID csatitól a 2 szál vezetéket hol tudom kivezetni az utastérből?

Mindegyik oldalon a műszerfal mögött fent. Gyárilag a vezetőoldalon megy ki, de szerintem mivel ott a biztosíték tábla van az anyósoldalon meg csak a kesztyűtartó én az utóbbira szavaznék, még ha a motortérben messzebbre is kell húzni. Ha kiveszed az ablakmosó tartályt egyből meglátod.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

15 órája, Szabadij írta:

Semmi gond ezzel,szereztél egy tapasztalatot...  :-)

Mi Magyarok először szopunk három kört,ha valamit beüzemelünk,ha ez nem vezet eredményre,akkor elolvassuk a használati útmutatót...(én is ebbe az állatfajtába tartozom)

Amikor megvettem az autót akkor a középkonzolban kicseréltem a kiégett izzókat,majd ezután 3,5 órát kúrtam el méregetéssel,mert azt hittem,hogy az is a világítással megy.Már ott tartottam ,hogy kiborítom a műszerfalat,amikor hirtelen felindulásból ráadtam a gyújtást és jééé világított. :-)

:DDD Igen ezek tipikusan Hungarikum dolgok.

Már csak egy kérdés: 

Nem kap áramot, nincs memóriája az egységnek. Szerintem fel kell cserélni valahol két kis kábelkét. Ti tudjátok melyikeket?

Köszi!

Módosítva : Gabber
Link to comment
Megosztás:

2 órája, Gabber írta:

:DDD Igen ezek tipikusan Hungarikum dolgok.

Már csak egy kérdés: 

Nem kap áramot, nincs memóriája az egységnek. Szerintem fel kell cserélni valahol két kis kábelkét. Ti tudjátok melyikeket?

Köszi!

Üdv!

A linken látható képen a pirosat és a sárgát kell felcserélned.

Ha van iso adapterkábel a rádióhoz,akkor ott a legegyszerűbb,ha nincs,akkor vagy veszel egy hosszabbító adaptert és abban darabolsz,vagy az autó csatijában oldod meg.

autoradio-iso-csatlakozo-labkiosztas5.jp

 

Link to comment
Megosztás:

23 órája, zotya975 írta:

Mindegyik oldalon a műszerfal mögött fent. Gyárilag a vezetőoldalon megy ki, de szerintem mivel ott a biztosíték tábla van az anyósoldalon meg csak a kesztyűtartó én az utóbbira szavaznék, még ha a motortérben messzebbre is kell húzni. Ha kiveszed az ablakmosó tartályt egyből meglátod.

Köszi szépen! :)

Más: nappai menetfényt szeretnék bekötni. Meg van a lámpa is meg a vezérlőegység is. A vezérlőegységnek honnan tudok gyújtás utáni vezetéket elhúzni a motortérbe?

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 03. 20. at 11:46, Rico junior írta:

Sajnos nem világít így se a lámpa!!! :(

 

Na most értem ide...szóval: a rajz alapján is és kipróbálva is világítani kellene a töltésjelző lámpának ha a kék-fehér vékonyabbik ( a vastag ugye a piros) kábelt lebontod a generátorról és gyujtáson lestesteled. Ha nem világít, akkor meg kell nézni hogy a műszeregységnél az izzó foglalatában megjelenik-e a 12Volt gyujtáson. Valószinűleg igen, hiszen a többi műszer és a megvilágításuk működik. Ekkor már csak az marad hogy az izzó és a generátor szemes sarú között nincs-e szakadás. Remélem hogy van ( mert ugye más nem maradt) ekkor egyszerűbb ezt a szálat újra húzni mint a szakadás helyét keresgélni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Szélvédőt cseréltünk tegnap, szép és jó. Csak a légzsák visszajelző nem óhajt világítani azóta. Mit keressek? Akkut levettem egy órára, de nem gyógyult meg attól sem. Izzó jó, mert előtte jó volt. A kardánboxnál nem matattunk... :confused:

 

 

Update: Tárgytalan, meggyógyult magától. :-)

Módosítva : pasla09
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kellene 1 kis segítség, bár nem biztos, hogy elektromos probléma.

Adott egy '92-es F Astra (C14NZ), és hétfő óta érdekes dolgot produkál. Jöttem haza Ausztriából, és már magyar oldalon, Győr után egy falu közepén rántott párat majd leállt, Elindulni nem volt hajlandó, Szerencsémre rendesek voltak az ott lakók, és egyből hívtak szerelőt. Rövid vizsgálás után megállapította, hogy a gyújtáselosztó rotor égett meg, ami valójában is korom fekete volt. Szerzett egyet, kicserélte és pöccre indult. Haza is tudtam vele jönni Pécsre minden gond nélkül, leszámítva, hogy 1-szer pár percre kivillant a check lámpa, amit itthon kivillogtattam, és 44-re hivatkozik. De tegnap mikor mentem melózni, menet közben kb fél távnál teljesen ad-hoc megint rángatott párat és leállt. Sokadik nekifutásra sikerült életet lehelni bele, de csak full gázzal, utána "normális" módon beértem a melóba. Éjjel kolegámmal ránéztünk, pöccre indult, majd pár perc járatás után alapjáraton megint elment aludni. Megint nem indult. Vártunk kb 5 percet, pöccre indult, 20 perc járatás után különböző fordulat tartományokba való járatás alatt egyszer se  állt le, és reggel is gond nélkül hazajutottam vele melóból.

Valakinek valami vélemény,  vagy ötlet, hogy merre is induljak a hiba keresésbe?

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

12 perce, klacka987 írta:

Sziasztok!

Kellene 1 kis segítség, bár nem biztos, hogy elektromos probléma.

Adott egy '92-es F Astra (C14NZ), és hétfő óta érdekes dolgot produkál. Jöttem haza Ausztriából, és már magyar oldalon, Győr után egy falu közepén rántott párat majd leállt, Elindulni nem volt hajlandó, Szerencsémre rendesek voltak az ott lakók, és egyből hívtak szerelőt. Rövid vizsgálás után megállapította, hogy a gyújtáselosztó rotor égett meg, ami valójában is korom fekete volt. Szerzett egyet, kicserélte és pöccre indult. Haza is tudtam vele jönni Pécsre minden gond nélkül, leszámítva, hogy 1-szer pár percre kivillant a check lámpa, amit itthon kivillogtattam, és 44-re hivatkozik. De tegnap mikor mentem melózni, menet közben kb fél távnál teljesen ad-hoc megint rángatott párat és leállt. Sokadik nekifutásra sikerült életet lehelni bele, de csak full gázzal, utána "normális" módon beértem a melóba. Éjjel kolegámmal ránéztünk, pöccre indult, majd pár perc járatás után alapjáraton megint elment aludni. Megint nem indult. Vártunk kb 5 percet, pöccre indult, 20 perc járatás után különböző fordulat tartományokba való járatás alatt egyszer se  állt le, és reggel is gond nélkül hazajutottam vele melóból.

Valakinek valami vélemény,  vagy ötlet, hogy merre is induljak a hiba keresésbe?

Előre is köszönöm!

Gyújtásmodul esetleg?
Legalábbis eddig ilyen tüneteknél ezt írták a tapasztaltabb emberek. :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

2 órája, klacka987 írta:

Sziasztok!

Kellene 1 kis segítség, bár nem biztos, hogy elektromos probléma.

Adott egy '92-es F Astra (C14NZ), és hétfő óta érdekes dolgot produkál. Jöttem haza Ausztriából, és már magyar oldalon, Győr után egy falu közepén rántott párat majd leállt, Elindulni nem volt hajlandó, Szerencsémre rendesek voltak az ott lakók, és egyből hívtak szerelőt. Rövid vizsgálás után megállapította, hogy a gyújtáselosztó rotor égett meg, ami valójában is korom fekete volt. Szerzett egyet, kicserélte és pöccre indult. Haza is tudtam vele jönni Pécsre minden gond nélkül, leszámítva, hogy 1-szer pár percre kivillant a check lámpa, amit itthon kivillogtattam, és 44-re hivatkozik. De tegnap mikor mentem melózni, menet közben kb fél távnál teljesen ad-hoc megint rángatott párat és leállt. Sokadik nekifutásra sikerült életet lehelni bele, de csak full gázzal, utána "normális" módon beértem a melóba. Éjjel kolegámmal ránéztünk, pöccre indult, majd pár perc járatás után alapjáraton megint elment aludni. Megint nem indult. Vártunk kb 5 percet, pöccre indult, 20 perc járatás után különböző fordulat tartományokba való járatás alatt egyszer se  állt le, és reggel is gond nélkül hazajutottam vele melóból.

Valakinek valami vélemény,  vagy ötlet, hogy merre is induljak a hiba keresésbe?

Előre is köszönöm!

Üdv!

A 44-es hibakód alapján üzemanyag ellátási problémára tippelnék. Amikor leáll, nem próbáltad levenni a tanksapkát? Ha ilyenkor szisszen egy nagyot, akkor vákuum van a tankban, a tankszellőztetést kell átnézni, egyébként lehet AC-pumpa hiba, vagy a reléje.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

6 órája, pszilaj írta:

Gyújtásmodul esetleg?
Legalábbis eddig ilyen tüneteknél ezt írták a tapasztaltabb emberek. :)

A következő az lesz, holnap gyertya és elosztófedél csere lesz a műsor. 

3 órája, FPepe írta:

Üdv!

A 44-es hibakód alapján üzemanyag ellátási problémára tippelnék. Amikor leáll, nem próbáltad levenni a tanksapkát? Ha ilyenkor szisszen egy nagyot, akkor vákuum van a tankban, a tankszellőztetést kell átnézni, egyébként lehet AC-pumpa hiba, vagy a reléje.

A tanksapka leszedést próbáltam, de nem hallok szisszenést mikor leszedem. Ha ráadom a gyújtást, akkor hallom közvetlen a tank fölött hogy dolgozik az AC pumpa, és azt is hallom, hogy a relé behúz.

Lehet, semmi köze hozzá, és "normális" jelenség,de azt a hiba jelentkezése előtt párszor észrevettem, hogy ha áll az autó, de jár a motor akkor kivillant a check lámpa, és az után is mindig a 44-es hibakódot hozta ki.

Link to comment
Megosztás:

29 perce, klacka987 írta:

A következő az lesz, holnap gyertya és elosztófedél csere lesz a műsor. 

A tanksapka leszedést próbáltam, de nem hallok szisszenést mikor leszedem. Ha ráadom a gyújtást, akkor hallom közvetlen a tank fölött hogy dolgozik az AC pumpa, és azt is hallom, hogy a relé behúz.

Lehet, semmi köze hozzá, és "normális" jelenség,de azt a hiba jelentkezése előtt párszor észrevettem, hogy ha áll az autó, de jár a motor akkor kivillant a check lámpa, és az után is mindig a 44-es hibakódot hozta ki.

Attól hogy működik a pumpa még lehet kevés vagy kis nyomású a szállított üzemanyag mennyiség, például kopott pumpa miatt. 44 hibakód: keverék túl szegény. A szállított mennyiséget lehet mérni otthon megbontás után ( 2 liter/perc) de a nyomást csak szerelő tudja mérni nyomásmérővel. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 03. 30. at 18:47, zotya975 írta:

Attól hogy működik a pumpa még lehet kevés vagy kis nyomású a szállított üzemanyag mennyiség, például kopott pumpa miatt. 44 hibakód: keverék túl szegény. A szállított mennyiséget lehet mérni otthon megbontás után ( 2 liter/perc) de a nyomást csak szerelő tudja mérni nyomásmérővel. 

Tehát akkor az AC pumpától kezdve keressem a hibát?

22 órája, daykiller írta:

Nekem detto ez volt, mikor elszabadultak a széndarabkák a szellőztető rendszerből.

És a tank szellőztetést is nézzem át?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.