Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Le lehet zárni vékony fémlemezzel (alá).

Illetve az AGR-es topicban van egy kapcsrajz, ami állítólag "pótolja", de még nem próbálta senki.

és ha csak egyszerűen lehúzom a vezetéket az AGR-ről , akkor azon kívül ,hogy világítani fogy a sárga lámpám , más gondom nem lesz ?

Link to comment
Megosztás:

érezhető csak annyi, hogy kicsit dinamikusabb lesz alsó fordulaton.

előnye meg annyi, ha megszorul a szelep, nem maradsz ott az autóval az út szélén B)

kiszedettem a katalizátort , elég büdös a kip. gázom azóta , ez normális ? ( CO érték így 0.5-0.8 )

Link to comment
Megosztás:

Sztem jól gondolod B)

A kijelző csak akkor ehet ennyit, ha világít a háttérvilágítása. Azt megvártad, amíg kikapcsol?

Igen,megvártam hogy kikapcsol a kijelző.Valaki felvetette,hogy akkusaru visszatételénél gyújtás nélkül is világít ez a kijelző.Én ezt eddig nem vettem észre,csak azóta észleltem amióta szivat ezzel a nagy fogyival...Felmerült valami más is itt:amikor a mérések közben a magnó mögötti vezetékekkel babráltunk a kijelző még nem volt kikötve így láthattam meg véletlenül amint a kijelző a vezetékek mozgatásakor néha fel-fel villan/persze gyújtás nélkül/Na erre varjál bokrot...Értem én hogy érintkezési gubi de ettől nem fogyaszthat ész nélkül álló helyzetben is.....?Akarommondani ÉRTEM ÉN HOGY NON-STOP,,DE MEDDIG VAN NYITVA?!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

A szivargyujtó melyik biztositéktól kapja az áramot? Szeretném állandóra kötni, tel. töltés, kistévé stb. esetére. Nem egészséges ezeket álló helyben gyujtáson használni. B)

A 20-as biztiről megy. A gyári központzár is erről megy. De erről kap áramot sok más is. B)

Link to comment
Megosztás:

Csáó

azlenne a kérdésem hogy f astrában a kijelzőn nemjön be a hőmérő kijelzője az óra (működik rajta) ezt hogyan lehetne megcsinálni és hol található az érzékelője?

(azt olvastam hogy a bal oldalt a lámpa alatt de ott nincs semmi vagy én nemtaláltam?) B)

elméletileg a lökhárító alján van (van is hozzá luk) a balos lámpa alatt valahol....ha nincs ott semmi akkor nincs benne az érzékelő

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.