Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

párszor szidtam az anyukáját mikor kiakadt énmeg elterültem hátra...

:lol: :lol: :)

Nekem elég volt pár szál drót meg egy értelmes csavarhúzó és ha nem is szépen de a magnó egyben, a keretje meg kicsit összehajolgatva jött ki. :P

Link to comment
Megosztás:

nagyon szenvedtek ezzel a rádióval :)

amit Stefan linkelt kiszedőt, azzal kb 5perc alatt kiszedtem, persze párszor szidtam az anyukáját mikor kiakadt énmeg elterültem hátra...de végül kijött :lol:

Ezért jó a kisautó. Nincs hely hátul elterülni. Persze szar a hátsó ajtón keresztül rádiót kiszedni... :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szintén zenész, az előbb hirtelen felindultságból kirohantam, négy szöget bedug, kesztyűtartó kiszed, onnan megtol, és meg se mozdult a nyomorult. Megvárom amíg hazajön a család, hátha kell a kocsi, és ha nem, kirobbantom a helyéről a középkonzolt!!!! :lol:

NA SIKERÜÜÜLT. kIJÖTT A RÁDIÓ. az a lényege hogy amikor belenyomkodtam a szögeket a lyukba, akkor a szög helye ugy betámasztott a rögzítőpöcök mögötti mémlemezbe. és ugy biztosan nem volt utjában semmi. próbálgasd most én is a kesztyűtartón keresztül próbáltam és bevált

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :)

Nekem elég volt pár szál drót meg egy értelmes csavarhúzó és ha nem is szépen de a magnó egyben, a keretje meg kicsit összehajolgatva jött ki. :P

nekem sajna kellett a keret, szépen egészségesen, mert a dzsári cédéeröccá ment vissza :P

Link to comment
Megosztás:

üdvözlet!

Egy olyan kérdésem lenne hogy nem ég tolató lámpám, és a biztositéknak és izzónak semmi baj és szerintem a tolató lámpa kapcsoloja ment tönkre. Gondolom a váltó környékén van valahol. a kérdésem az lenne hogy pontosan hol van, és hogy tudom elérni, lecsekkolni hogy mi a helyzet.

mert a másik lehetőség hogy madzag szakadt meg valahol :(sajnos mind a kettő nem ég:(

előre is köszi a választ.

Link to comment
Megosztás:

üdvözlet!

Egy olyan kérdésem lenne hogy nem ég tolató lámpám, és a biztositéknak és izzónak semmi baj és szerintem a tolató lámpa kapcsoloja ment tönkre. Gondolom a váltó környékén van valahol. a kérdésem az lenne hogy pontosan hol van, és hogy tudom elérni, lecsekkolni hogy mi a helyzet.

mert a másik lehetőség hogy madzag szakadt meg valahol :(sajnos mind a kettő nem ég:(

előre is köszi a választ.

A váltó elején találod a kapcsolót. Ha lehúzod róla a csatlakozót, és rövidrezárod az érintkezőket, akkor elvileg világítani kell a tolatólámpának.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt de vagy itt vagy a seb.váltó topicba leírtam, hogy mit csináltam vele és megmentett egy kis kiadástól. Lehet csak meg kellett volna petróleummal vagy gázolajjal tisztogatni a váltón belül eső részét -nekem ennyi gondja volt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt de vagy itt vagy a seb.váltó topicba leírtam, hogy mit csináltam vele és megmentett egy kis kiadástól. Lehet csak meg kellett volna petróleummal vagy gázolajjal tisztogatni a váltón belül eső részét -nekem ennyi gondja volt. :lol:

Még nem késett le semmiről, nem hiszem hogy korán reggel elrohant a bótba új kapcsolót venni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.