Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Énis beszól6tok...?

Nekem sincs elektronyos eblakemelésem, de pályázok rá, de nekem még csak ködlámpám sincs. De arra is pályázok... :lol:

Apropopo ködpilács... Hova szokás beszerelni a kapcsolót, ha a hátsó ködlámpa kapcsolója melett van az inmo biluxoló érzékelője. Ide nyomom a slusszkulcs melett fityegő (gondolom) mágneskulcsot indítás előtt? Nah ez f@sza kis körmondat lett! :lol: A kérdőjel a mondat első feléhez értendő. :roll:

Üdv.: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

az immot pakold át máshova és akkor mehet a gyári helyre a ködlámpa

én az ex-astraclassic kombinkból indultam ki

azon is gyári vót a ködlámpa (várni is kellett vagy 3 hetet rá, mert rendelni kellett a ködlámpás autót) és ott a lökös levétele után szépen áltt a ködlámpa helyin :wink:

Link to comment
Megosztás:

Kinek mi a véleménye az akkumulátor regeneráló "adalékról"?Azért kérdem, mert a sógorom vett egy OFF verdát, ami már 1 hónapja állt a ker.ben.Mikor ki akarta próbálni, nem bírták életre kelteni.Így is megvette, itthon akksi ki, aztán feltette töltőre.Egész éjszaka nyomta neki a Liliput, de reggel, mikor beraktam, semmi sem történt.Astrával mellé, bika, aztán indult.Viszonylag könnyen.Járattam vagy egy órát, aztán még mentem is vele, de a következő indításnál, éppen az utolsó utáni pillanatban kapta el a lendületet.Szal sztem azaz akksi sz@r. De ő meg azt állítja, hogy nem ioncserélt vízzel, hanem ilyen csodaszerrel kell feltölteni, és akkor f@sza lesz.Ez sztem varázslás.Főleg, hogy az akksi szvsz zárlatos.Mert ennyi töltés, járatás után azért több nagyobb teljesítményt kellett volna leadnia.

Link to comment
Megosztás:

Kinek mi a véleménye az akkumulátor regeneráló "adalékról"?Azért kérdem, mert a sógorom vett egy OFF verdát, ami már 1 hónapja állt a ker.ben.Mikor ki akarta próbálni, nem bírták életre kelteni.Így is megvette, itthon akksi ki, aztán feltette töltőre.Egész éjszaka nyomta neki a Liliput, de reggel, mikor beraktam, semmi sem történt.Astrával mellé, bika, aztán indult.Viszonylag könnyen.Járattam vagy egy órát, aztán még mentem is vele, de a következő indításnál, éppen az utolsó utáni pillanatban kapta el a lendületet.Szal sztem azaz akksi sz@r. De ő meg azt állítja, hogy nem ioncserélt vízzel, hanem ilyen csodaszerrel kell feltölteni, és akkor f@sza lesz.Ez sztem varázslás.Főleg, hogy az akksi szvsz zárlatos.Mert ennyi töltés, járatás után azért több nagyobb teljesítményt kellett volna leadnia.

Szerintem nincs az a csodalötty, ami megjavítaná, ha egy éjszakás töltés után sem lett jó!! Sajnos kuka! Meg kellene méricskélni, lehet hogy cellazárlatos!

Link to comment
Megosztás:

Mibe fájhat az ülésfűtés a pici kis autóm pici kis hokedlijébe?Lehet ilyet külön bontóból xezni? :smt017

Vegyél TESCO gazdaságost. Tedd be a huzat alá, és tegyél neki be egy kapcsolót valahová, és kösd rá valami bikásabb vezetékre. Én a kadettomba így csináltam meg annó.

Link to comment
Megosztás:

Vegyél TESCO gazdaságost. Tedd be a huzat alá, és tegyél neki be egy kapcsolót valahová, és kösd rá valami bikásabb vezetékre. Én a kadettomba így csináltam meg annó.
Kicsit komolyabbra gondoltam. :lol:

Nekem is volt ilyen agrár megoldásom anno! :lol: (És ezt ne vedd sértésnek)

Olcsó viszont ocsmány megoldás xintem. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Ülésfűtés: tescos fűthető üléshuzat, szétvág, ülésről kárpitot lebont alá beszerkeszti a fűtőszálakat, nagyon kevés ragasztóval rögzíti a szivacsra, vigyázva, hogy a fűtőszálakra ne menjen ragasztó, mert különben elszakad. Igaz kicsit lassabban melegszik fel, mint a gyári, de működik. Nme egy autóba raktam már be.

Tükörfűtés: Szerzel fűtött tükörlapot, kiszeded belőle a fűtőszálat és a te tükrödre ráragasztod. Ha nem akarod ennyire szétbarmolni a tiédet, akkor egy 10 wattos égőt rakj a tükörbe és ahogy világít, az is lemelegíti.

Sok sikert :!:

Link to comment
Megosztás:

az immot pakold át máshova és akkor mehet a gyári helyre a ködlámpa

én az ex-astraclassic kombinkból indultam ki

azon is gyári vót a ködlámpa (várni is kellett vagy 3 hetet rá, mert rendelni kellett a ködlámpás autót) és ott a lökös levétele után szépen áltt a ködlámpa helyin :wink:

Köszi a reakciót!

Eképp fogok cselekedni, ha Ljutok odáig. Arról tudsz v.mit, h a gyárilag nem ködlámpás ótó lökösébe mimód szokás beleaplikálni a lámpásokat, esetleg lököscsere needed, vagy vágjam ki szépen miután beszereztem a gyári ködfényszórókat? Netán a lökös alatt lenne ezeknek ott fain felfogatási helyük...? (a bekábelezésről nem is beszélve, '92 decemberi a vas). Vagy leginkább szedjem szét, oszt maj' meglátom...? :smt032

Egyébb kérdésem jelenleg nincs... :lol:

Köszi: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.