Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok! Az astra tanítható ablakemelőmotorja hány vezetékes? Látszik valami elektronika kívülről, vagy el van rejtve a belsejében? (ugye jól tudom, hogy a motor "jegyzi meg" a végállásokat, a kapcsoló csak polaritást forgat)

Nah! Hogy is van ez?

Mit értessz a taníthatón?

Tegnap vettem észre, hogy ha egyszerre nyomom mindkét oldali emelőt, akkor a végén, koppanáskor csipog valami elektronika.

Ezt a vezérlő elektrika csinálja?

Link to comment
Megosztás:

Nah! Hogy is van ez?

Mit értessz a taníthatón?

Tegnap vettem észre, hogy ha egyszerre nyomom mindkét oldali emelőt, akkor a végén, koppanáskor csipog valami elektronika.

Ezt a vezérlő elektrika csinálja?

Csak azt tudom, hogy valahogy "megjegyzi" a végállást, ha tovább nyomva tartod a gombot... Bár sok szaki van itt, nem sokan reagáltak a kérdésemre... ;( A kérdést csak azért tettem fel, mert sikerült gyári Kadett ablakemelőt szereznem, de ez valszeg nem memós (ennek kikövetkeztetése miatt volt a "hány vezetékes" kérdésem). Ha viszont az elektronika kívül van, akkor lehet tudnék szerezni az én motoromra. Kicsit zavar, hogy az üzembeni 3-4A-ről ha eléri a végállást akár 10A-ra is felugrik az áramfelvétele. Na ezt kellene megakadályoznom...

Link to comment
Megosztás:

Csak azt tudom, hogy valahogy "megjegyzi" a végállást, ha tovább nyomva tartod a gombot... Bár sok szaki van itt, nem sokan reagáltak a kérdésemre... ;( A kérdést csak azért tettem fel, mert sikerült gyári Kadett ablakemelőt szereznem, de ez valszeg nem memós (ennek kikövetkeztetése miatt volt a "hány vezetékes" kérdésem). Ha viszont az elektronika kívül van, akkor lehet tudnék szerezni az én motoromra. Kicsit zavar, hogy az üzembeni 3-4A-ről ha eléri a végállást akár 10A-ra is felugrik az áramfelvétele. Na ezt kellene megakadályoznom...

Hi!

Pont abból a 10 A -ből tudja, hogy végálláson van. :D Amikor az elktronika érzekeli, hogy megugrik az áramfelvétel, lekapcsolja a motort.

Úgy emlékszem a gyári Astra ablakemelő motorban benne van az elektronika és, hogy 4 vezetékes. Plusz, minusz, meg a két vezérlő szál, a föl-le.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Pont abból a 10 A -ből tudja, hogy végálláson van. :D Amikor az elktronika érzekeli, hogy megugrik az áramfelvétel, lekapcsolja a motort.

Úgy emlékszem a gyári Astra ablakemelő motorban benne van az elektronika és, hogy 4 vezetékes. Plusz, minusz, meg a két vezérlő szál, a föl-le.

No igen... Ez csak két vezetékes. Vizont azt néztem, hogy maga a motor csavarokkal van rögzítve a mechanikára, amiből azt következtettem ki, hogy cserélhető. Ha csereszabatos az Astra ablakemelőmotorjával (rögzítési pontok tekintetében, mert ahogy néztem az is torx csavarokkal kapaszkodik a mechanikára), akkor lehet nyert ügyem. De ennyi szenvedés helyett inkább veszek egy Astrát, amiben van elektromos ablak, a Kadettot meg eladom így... :D

Link to comment
Megosztás:

Acél :D

Akkor az. :D Ebként ma is kerestem, de nem találtam, pedig 3 helyen is néztem (ba..ax, pra...er, meg egy kötőelem bolt). Az első kettőben csak alu volt, a harmadikban is, ráadásul azt mondta a f@ci, hogy nem éri meg neki belefektetni. Ígyhát vettem 8 db M5X20-as csavart anyával, és majd azzal lesz kijavítva. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.