Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem az omegában hátra kellett raknom (mert elől van gyári) a rekordban előre került, és ,faterom tranzitja folyamatban van. A tükröt meg fater tranzitján csináltam fűthetőre, törött teherautó tükör fűtésével 8)

Hol lehet ilyen törött teherautó tükörhöz jutni (ez lehet, h LOL) és mennyi pénzmagot kell elszórni hozzá?

Üdv.: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Hol lehet ilyen törött teherautó tükörhöz jutni (ez lehet, h LOL) és mennyi pénzmagot kell elszórni hozzá?

Üdv.: ujjzol

Nekem anno a wartburgomba apósom szerzett (sofőr volt) a buszáról törött fűthető tükröt. Keresztapám meg villanyszerelő, ő pedig szépen átalakította méretben és voltban a kocsi méreteihez.

Extrás volt a gép nagyon :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

az olyan h bekapcsolod és ha kell ha nem vagy 5-10 percig fűt ha jól tévedek :wink:

Thx, akkor primitív. Ennél jobbat csinálok majd, tervezek egy időzített módot, ilyen lejegelő féleséget, ez nagyobb krafton menne időzítve x percet, meg egy állandó üzeműt, ami kisebb kakaóval fűtene.

Asszem vmi olyan lesz, hogy 1 gombnyomásra indul a kis fűtés, mégegyre a nagyobb, duplára meg kikapcsol, vagy vmi hasonló, még megálmodom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Thx, akkor primitív. Ennél jobbat csinálok majd, tervezek egy időzített módot, ilyen lejegelő féleséget, ez nagyobb krafton menne időzítve x percet, meg egy állandó üzeműt, ami kisebb kakaóval fűtene.

Asszem vmi olyan lesz, hogy 1 gombnyomásra indul a kis fűtés, mégegyre a nagyobb, duplára meg kikapcsol, vagy vmi hasonló, még megálmodom. :lol:

És egy másik gombnyomásra meg kigyullad az egész kóceráj! :lol: :lol: :lol:

Bocs leslie! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Ülésfűtés: tescos fűthető üléshuzat, szétvág, ülésről kárpitot lebont alá beszerkeszti a fűtőszálakat, nagyon kevés ragasztóval rögzíti a szivacsra, vigyázva, hogy a fűtőszálakra ne menjen ragasztó, mert különben elszakad. Igaz kicsit lassabban melegszik fel, mint a gyári, de működik. Nme egy autóba raktam már be.

Huú Kori, te ilyeneket is tudsz!

Ez ügyben még beszélgetnünk kell! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Skacok, help!

az a helyzet, h a központizár vezérlő kis szir-szar (olyan mint egy nagy relé) kinn van, és be szeretném tenni a helyére.

csakhogy nem találom a helyét.

már kerestem a biztosító tábla környékén, a bal-jobb küszöbborítást is felszedtem. Egy kék-fehér vezetéket találtam, ami elmegy abal-jobb ajtóhoz, majd baloldalon folytatódik hátrafelé.

Csak ennek a fosnak a helyét nem találom, pedig ha meglenne, kész lenne a központizár.

Vmi ötlet, h merre induljak el?

thx

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy problémám: a külső hőmérséklet eltér a ténylegestől. Eddig -30 alá is ment, sokszor kiakadt. Kicseréltem a jeladót (gyári új). Most már jobb a helyzet, de még mindig nem a valós értéket mutatja. Mi lehet a gond?

Ákos

Link to comment
Megosztás:

Lehet kapni fűtőszál javító anyagot... Loctite pl. csinál asszem... pici tubusban van mint pl. egy fehér hibajavító festék, csak annál sokkal drágább... olyan 3-4 asszem...

Ha van egy régi pollenszűrőd akkor azt nedvesítsd meg és rakd be ideiglenesen... lesz ott olyan pára, hogy öröm lesz nézni... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.