Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

Egy-két friss életkép:

http://kep.psharing.com/400496.jpg

http://kep.psharing.com/400497.jpg

Ha ezért ki akarna herélni, akkor töröljétek plízzz:

http://kep.psharing.com/400495.jpg :D

Ja meg van egy durrógó, izzó kipuf videó amire keltünk hajnali 4-kor, de gondolom ez nem ujdonság. Rájárt szegényre a rúd, mert először a féltengely adta meg magát, aztán meg a difi. A gumik megmenekültek. :D

Semmi baj. Majd rád gyújtok legközelebb... :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Káááááááár. Voltunk lenn szombaton...

Szombaton negyed kettőkor már a reptéren vártam a gépemre... Sajnálom...

Tomi, a "repianyag" megvár szeptemberig?... Esküvő után kicsit "nyugisabb" lesz az életem, de legalábbis nem kell rohangálni intézkedni miegymás...

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm hogy ott lehettem , ismét iszonyatosan jól éreztem magam , és remélem más is az esti órákban!

Köszönöm a MOTE vezetésnek a szervezést és a Manta Klubnak hogy létre jöhetett egy ilyen találkozó....

Köszönet a srácoknak , lányoknak akik hálás közönség voltak a bulin...

Egy mondattal köszönet mindenkinek... :D

Jajj és nagyon jó volt megdajkálni a a kis manta manócskát is, IMÁDNI való kiskölyök! :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Én jól éreztem magam a találkozón, jó volt régi arcokkal újra találkozni és megismerni újakat :D Köszönöm mindenkinek ki szervezett,rendezett segített vagy csak közreműködött :wacko:

Kabrió aranyos volt, gond nélkül megjártuk vele az utat :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Mi is köszönjük a szervezőknek, közreműködőknek, hogy ismét odatették magukat. Nagyon jól éreztük magunkat az időjárás ellenére is. Legalább nem melegedtek meg a piák.

igen ennek is volt előnye látod ! a vodkás narancs nem élte túl ennek ellenére ! :D

nem volt annyira trééé az idő,,, csak volt aki kevesebbet ivott ! :wacko: ezért ittunk picikét,, többet olykor :wacko:

Link to comment
Megosztás:

igen ennek is volt előnye látod ! a vodkás narancs nem élte túl ennek ellenére ! :wacko:

nem volt annyira trééé az idő,,, csak volt aki kevesebbet ivott ! :wacko: ezért ittunk picikét,, többet olykor :wacko:

Azért a sátrat pikk-pakk öszecsomagoltuk Bundás hathatós közreműködésével, nem!? :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap mi is szerencsésen hazaértünk. csak egyszer álltunk meg táplálkozni a babával :wacko: , amúgy végigaludta az utat, akárcsak az esti bulikat a kempigben. elképesztő alvókája van. A tali a bulik nélkül is nagyon jó volt. sok gyönyörű mantát és egyebet láttunk. Örültem a sok ismerősnek és az új embereknek is akikkel összehozott minket a tali. Azért kicsit tényleg más volt mint egy Blitz. Ennnnnyi mantát életemben nem láttam!!!! :D csináltam én is képeket. amint a baba és a net engedi, közzé is teszem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! nagyon jól éreztük magunkat, az esőt észre sem vettük.... :D ... Lehettünk volna kicsit többen is. de a Szombat tényleg vitte a Pálmát...

A Veterán Opelesek is szép számban megjelentek. Remélem Már Holnap feltudom nyomni a képeket!! Sziasztok.

Link to comment
Megosztás:

...

A Veterán Opelesek is szép számban megjelentek. Remélem Már Holnap feltudom nyomni a képeket!! Sziasztok.

Hajjajj... Azok a vasak... :D

Képeket meg várjuk :wacko:

Tényleg, az a kép megvan valahol, amikor a kis RC Kadett C-t egy igazi C-nek a gépháztetején lefényképeztetek még a pályanapon?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.