Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hening

Recommended Posts

Nem rossz ár, és a lökös fényezésért se vészes a 18ezer. Nekem szerencsére vannak fényezős ismerőseim, ugy h joformán anyagárban meg vannak a saját cuccok, viszont amiket viszünk munkákat, pl egy hátsó sárvédő fényezés az 15-20ba áll meg. És még az is jól megállja a helyét, olcsónak számít, és hozzá teszem szépen fényez, nem csak "leköpi"... Sok helyen drága is, és sz*r is.

Ezzel azóta én is sajnos tisztában vagyok.. :) Csak tudod az ember a kis pénzéből minnél jobban akar kijönni! :lol: Mondjuk tudom hogy van olyan dolog amin nem lehet spórolni.. :D Ha már 10-ből ki tudja hozni ismerősöm már akkor jól jártam! :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó ár!

Nagyon is!

Hívtam a Mesteredet, de még találkozni nem tudtunk mivel én délután 5-ig vagyok melóban. Elős körben kiderült, hogy pont ellentétes a bioritmusunk :D

Azt mondta felhív, ha ráér és átnézzük...

LASSAN de biztosan újul a verda!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Van valakinek tapasztalata a tévében is reklámozott karc eltüntető 'tollal'? Egy-két hibát talán érdemes lenne azzal javítani, nem pedig fényeztetni.

Remélem tudjátok miről beszélek B)

Azt hiszem Carstylingon volt szó róla még régen, hogy egy nagy baromság az egész. Személyes tapasztalatom nincs, de ők nem ajánlották senkinek sem!

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek tapasztalata a tévében is reklámozott karc eltüntető 'tollal'? Egy-két hibát talán érdemes lenne azzal javítani, nem pedig fényeztetni.

Remélem tudjátok miről beszélek B)

Konkrétan azzal nincs, bár nem tudom menyiért vesztegetik ezt a tollat... Nem reklám de láttam egy ilyen vagy ehhez hasonló karceltávolító szettet az ALDI-ban azt hiszem kb. 2800 Ft.- ért. Még nem próbáltam ki de azt írják jó metálra és nem metál fényezésre is, "komplett" szett többfajta mélységű és milyenségű karc-hibára, csodák persze nincsenek próbálkozni lehet, aztán majd kiderül mire elég.

Kicsit off de részben idevág: pesten a carstyling tuning són volt egy elég reprezentatív próba valami lakkápoló és polírozószerrel az ürge pedig mint a tv-ben fel is gyújtotta a motorháztetőt demonstrálva hogy mennyit bír... Persze kiváncsi lettem volna hogy "hozott" autóra is bepróbálta volna-e ezt a műveletsort.. :D

Link to comment
Megosztás:

De gondolom nem a Tieden... :D

Mikor is láttad a Zaldiban azt a tollat? Annyit még megér. Hátha nem csak kifestőzni jó B)

Hát jaah nem az enyémre gondoltam.. Múlt pénteken még volt! Amúgy ez konkrétan nem toll, hanem egy ún. karceltávolító- javító szett a lényeg kb. ugyanaz. Két fajta paszta-polírozó tubus van benne plusz polírozó rongy és "csiszoló" papír azt hiszem. A dobozon német származásra utaló cím szerepel és amúgy valóban onnan is jött a cucc. Hasonlót használtam régebben pl. a műszerfal műanyag plexi karcos felületére és azon segített. De ahogy írtam ezt a fajtát kasznira is hozza a leírás. De pl. karcos műanyagra (pl. plexi lap a fogkrém is kipróbálható)

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek tapasztalata a tévében is reklámozott karc eltüntető 'tollal'? Egy-két hibát talán érdemes lenne azzal javítani, nem pedig fényeztetni.

Remélem tudjátok miről beszélek B)

Haver pont egy hete próbálta ki a fordján, semmit nem ért, ugyan úgy megmaradt a karc. Lehet opelon ér valamit:D:D:D

Link to comment
Megosztás:

Hát ötleteknek nincs híján a banda :D

Egyébként azóta is töröm a fejem, hogy mi történt és kezdek megvilágosodni.

Az egyébként sem túl tágas garázsomba egy hete bekerült egy régi keverőtárcsás mosógépnek a motorja, az áljával együtt. Persze, hogy az ajtóval egyvonalban...

Erre biztosan mondott valami érdekeset Murphy is B)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Sziasztok, a kérdésem az lenne hogy kompatibilisek-e az A1-es Vectra első ablaktörlő karjai az A2-esével, tehát cserélhető szerelhető-e A1-es A2-re minden további beavatkozás nélkül. Sajnos ezeknél a régebbi A1-eseknél én nem tudom de valahogy nem igazán találták el ezeket a karokat. Be vannak ugye süllyesztve a motorháztatő alá mögé.. és például hogy nem lehet kiakasztani őket egy egyszerű lapátcseréhez mert beleütköznek a motorháztetőbe... Ezért necces ha netán valami kutas rohan oda és reflexszerűen akarná hajtani fel a karokat mosáshoz brr... Gyárilag mi lehetett ennek az oka hogy az A1-eseknél így oldották meg? Sok autón néztem már a karokat de mind logikusan és a cseréhez javításhoz teljesen egyszerűen hozzáférhetően oldották meg...

Link to comment
Megosztás:

Át akarom kábelezni autóhifihez a kocsit, és a csipogók maradnak gyári helyen. Ahhoz, hogy oda tudjam húzni a kábelt, le kell szednem az egész műszerfalat? Ha igen, van valakinek leírása? Calibrateamen láttam régen, de már nem találnám meg :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, ki lehet cserélni!

Az enyémen is ki lett, így legalább nem kétemberes az ablaktörlő lapátok cseréje.

(Az eredeti ötlet m.sanyesztől van!)

Ha érdekel lenne is nekem egy pár eladó, mivel jelenleg bontogatunk egy 94-es C20NE vectrát, amiből nekem csak a klíma kell, a többi cumó, meg eladásra megy!

Sziasztok, a kérdésem az lenne hogy kompatibilisek-e az A1-es Vectra első ablaktörlő karjai az A2-esével, tehát cserélhető szerelhető-e A1-es A2-re minden további beavatkozás nélkül. Sajnos ezeknél a régebbi A1-eseknél én nem tudom de valahogy nem igazán találták el ezeket a karokat. Be vannak ugye süllyesztve a motorháztatő alá mögé.. és például hogy nem lehet kiakasztani őket egy egyszerű lapátcseréhez mert beleütköznek a motorháztetőbe... Ezért necces ha netán valami kutas rohan oda és reflexszerűen akarná hajtani fel a karokat mosáshoz brr... Gyárilag mi lehetett ennek az oka hogy az A1-eseknél így oldották meg? Sok autón néztem már a karokat de mind logikusan és a cseréhez javításhoz teljesen egyszerűen hozzáférhetően oldották meg...
Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok !

Eljött az ideje a kasznizásnak a kocsimon. Megvettem hozzá mindent. 2 küszöb, 2 sárvédő ív...

Kérdésem, hogy mennyire bonyolúl a küszöb ill főként a sárvédő ív cseréje?

Kadettomon cseréltem 2 köszöböt, ill a régire rá lett hegesztve egy 1.5 ös lemezből hajtogatott frankó küszöb, és azóta minden rendben.

Itt is azon gondolkodom hoyg rá hegesszem e vagy vágjam ki és úgy rakjam fel? Gépész vagyok és szoktam hegesztgetni, de sajnálok 40-100.000 ft ot kidobni kasztnizásra...

A 2 küszöböm hátsó része teljesen oda ill a jobbos sárvédő ív. azt már cserélték és látszik hogy hol, mert ott kezdte szépen 1 vonalba ledobni a dolgokat...

Főként az a bajom, amivel ijesztgetnek hogyha levágom a küszöböt akkor megrogyhat a kocsi... De ha csak 1 oldalt csinálom 1xe ?

Ill ha a küszöb megy is, a sárvédő javításnál hogy oldjam megy hogy frankón passzoljon ?

Tudom a legjobb tanács hogy bízzam szakemberre, de mivel Novemberben jöna gyerkőc ill a kocsi műszaki is így nem szivesen dobok ki pénzt az ablakon...

Köszi !

Levi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Eljött az ideje a kasznizásnak a kocsimon. Megvettem hozzá mindent. 2 küszöb, 2 sárvédő ív...

Kérdésem, hogy mennyire bonyolúl a küszöb ill főként a sárvédő ív cseréje?

Kadettomon cseréltem 2 köszöböt, ill a régire rá lett hegesztve egy 1.5 ös lemezből hajtogatott frankó küszöb, és azóta minden rendben.

Itt is azon gondolkodom hoyg rá hegesszem e vagy vágjam ki és úgy rakjam fel? Gépész vagyok és szoktam hegesztgetni, de sajnálok 40-100.000 ft ot kidobni kasztnizásra...

A 2 küszöböm hátsó része teljesen oda ill a jobbos sárvédő ív. azt már cserélték és látszik hogy hol, mert ott kezdte szépen 1 vonalba ledobni a dolgokat...

Főként az a bajom, amivel ijesztgetnek hogyha levágom a küszöböt akkor megrogyhat a kocsi... De ha csak 1 oldalt csinálom 1xe ?

Ill ha a küszöb megy is, a sárvédő javításnál hogy oldjam megy hogy frankón passzoljon ?

Tudom a legjobb tanács hogy bízzam szakemberre, de mivel Novemberben jöna gyerkőc ill a kocsi műszaki is így nem szivesen dobok ki pénzt az ablakon...

Köszi !

Levi

Öcsibácsi a mestere ezen dolgoknak, de az szerintem hülyeség, hogy megrogyhat a kocsi, nekem sem rogyott meg amikor Cimbim csinálta:)

A gyerkőchöz pedig gratula, így előre is! :D

Link to comment
Megosztás:

Öcsibácsi a mestere ezen dolgoknak, de az szerintem hülyeség, hogy megrogyhat a kocsi, nekem sem rogyott meg amikor Cimbim csinálta:)

A gyerkőchöz pedig gratula, így előre is! :D

Közbe megnéztem az első pár hozzászólást és szembe jöttek azok az oldalak amiket a napokba már nézegettem.

Ha csak garázsom van. felbakolhatom a kocsit, vagy legalább a küszöbb cseréig hagyjam kerekeken.

Ill látszik hogy a régi elemekhez pontheggesztéssel rögzítik. Ez jó mert a kadettnál is így csináltuk. De azt hittel él az élben kell... No mind1.. Még nézelődök ill ide is visszanézek amikor csak tudok..

Link to comment
Megosztás:

Üdv Clipi!

Általában, ha nincs annyira szétrohadva a küszöb, akkor marad belőle még annyi, hogy megfelelően merevítse a masinát, amíg az új felkerül.

De én már csináltan olyan masinát is, amiben kb. 30 cm-es repedés volt a a taposóban befelé, az se rogyott meg.

Alátehetsz 1 fát, ami elég széles, hosszú és vastag, hogy kellő támaszt adjon, de nem hiszen, hogy szükség lesz rá.

A passzításhoz, meg kell 1 kalapács, ha nem enged a szelíd erőszaknak. Persze csak finoman. :icon4:

Grat az utódhoz. :D

Link to comment
Megosztás:

........

Grat az utódhoz. :D

Köszönöm szépen az infókat és a gratulációt is !

Augusztusban fogok nekiállni. Ha megakadok szólok :-)))

2 köszöb, 2 sárvédőív, kormánymű csere. Ez van vissza műszaki előtt...

Aztán ki tudja mi jön még elő... Az üléseim is kezdenek tönkremenni. 1x már voltak felújítva ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.