Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

2 órája, pszilaj írta:

Egy jó garázs nekem sem ártana... de ugye a pénz a legkevesebb... :D

Már tavaly előkészítettem a helyét, konkrétan kivágtam a bodzabokort az udvarban, a tetőanyag egy része, a hullámpala, meg pár gerenda már megvan. De még mindíg nem tudom miből csináljam. Fa oszlopok, plusz közé valami viszonylag olcsó, de állandóan kezelgetni kell, téglából meg költséges, alap kell neki..stb. Még a zárt szelvény vázon is gondolkodom. Legalább 4X6 méteres kell hogy lehessen benne normálisan szerelni. 

Link to comment
Megosztás:

1 perc, wookie írta:

Azt is érdemes figyelembe venni, hogy mondjuk téglából kell neki építési engedély, meg ilyesmi..... 

Valami könnyítettek, utána kéne olvasnom. Arra is gondoltam hogy csinálok 6 beton oszlopot, rá a tetőt, aztán közét meg majd kitöltöm apránként valamivel. De betonnál akkor kavicsot hozatni, cementet...stb. A fa váz előnye hogy csak egy talp kell lebetonozva felállítod az oszlopot és kész. Egész évben ilyen beállókat, fatárolókat..stb csináltunk. Egész évben van túlórázási lehetőségem így még az sem mindegy mennyi időbe kerül a felépítése, hiába olcsóbb ha többet kell dolgozni vele, annyi idő alatt meg tudom keresni a drágább, de gyorsabb szerkezet árát. Csak a ház sincs még kész teljesen azzal kéne foglalkozni először. Szegény autó mostohagyerek.

Link to comment
Megosztás:

14 perce, wookie írta:

Addig vegyél rá valami jófajta ponyvát. Ami impregnált. 

Most sem ázik, mert van beálló, csak alatt car szerelni főleg télen. Meg keskeny, kábé 3 méter egyszerre csak egyik oldalon tudom kinyitni az ajtót, ha körbe kell valamit csinálni odább kell járnom.

2418280-20161215-UUP33O.jpg

Link to comment
Megosztás:

3 órája, zotya975 írta:

Most sem ázik, mert van beálló, csak alatt car szerelni főleg télen. Meg keskeny, kábé 3 méter egyszerre csak egyik oldalon tudom kinyitni az ajtót, ha körbe kell valamit csinálni odább kell járnom.

 

 

 

Árulnak már többfele ilyen bádog garázst. Trapéz lemez, meg zártszelvény. Az alapot kell csak megcsinálnod, kifizeted, kijönnek, összedobják.

Azt mondjuk passzolom hogy lehet e variálni a méretet.

 

Ezt is szigetelni kell, de talán kevésbé időigényes egy ilyen, mintha az egészet Te csinálod.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, aholy írta:

 

 

Árulnak már többfele ilyen bádog garázst. Trapéz lemez, meg zártszelvény. Az alapot kell csak megcsinálnod, kifizeted, kijönnek, összedobják.

Azt mondjuk passzolom hogy lehet e variálni a méretet.

 

Ezt is szigetelni kell, de talán kevésbé időigényes egy ilyen, mintha az egészet Te csinálod.

Nézegettem, de egy átlagosnak is horror áron van. Kábé feléből kijön ha én csinálom. 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, aholy írta:

Az árakrol nincs infóm, csak láttam hírdetve, meg már megépítve párat.

 

Az tuti hogy sokkal nem ér többet mint a beállód.

Sokkal többet nem az autó szempontjából, csak az enyémből, ha zárt és ideiglenesen be tudom fűteni, ha hidegben adódik valami.:)

Link to comment
Megosztás:

18 perce, aholy írta:

A bádogdobozt hiába fűtöd...

Azt hiába, de egy ismerősnél infrapanel volt beszerelve a  garázsba, ami nem a levegőt hanem pölö téged melegít fel. De sokszor már az is jó lenne ha nem fújna át a szél a kocsi alatt amikor ott fekszem. De van valahol egy szenes kályhám is..végülis ha már meglenne akkor megoldanám ezt is. 

Link to comment
Megosztás:

15 órája, zotya975 írta:

Azt hiába, de egy ismerősnél infrapanel volt beszerelve a  garázsba, ami nem a levegőt hanem pölö téged melegít fel. De sokszor már az is jó lenne ha nem fújna át a szél a kocsi alatt amikor ott fekszem. De van valahol egy szenes kályhám is..végülis ha már meglenne akkor megoldanám ezt is. 

Ki ne találd! Gödör?

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 12. 15. at 14:52, wookie írta:

Azt is érdemes figyelembe venni, hogy mondjuk téglából kell neki építési engedély, meg ilyesmi..... 

Mindenhez kell építési engedély! De én megreckéróznék egy fa szerkezetet. Fa oszlopok, mdf lemez borítás, az oszlopok köze szigeteléssel kitöltve. némi fűtés bele.

Én könnyen beszélek, mert kőből [sóskúon sóskúti kőből...  :-))   ] van a garázsom, bár nem szerelek benne.

Módosítva : epk947
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 12. 16. at 14:14, zotya975 írta:

Sokkal többet nem az autó szempontjából, csak az enyémből, ha zárt és ideiglenesen be tudom fűteni, ha hidegben adódik valami.:)

Életemben egyszer szoptam be téli szerelést szabad ég alatt,mivel december közepén került hozzám az előző autóm,és még az utolsó munkanapokon leműszakiztattam.

Annál inkább kivettem kompletten a hátsó hidat ,szilentezés meg fékcsere miatt,mint egy fél napig alatta kelljen feküdni...

Azóta inkább elébe megyek az ilyen dolgoknak,ami nyüszög,nyikorog,morog vagy bármi előjelét mutatja a pusztulatnak ,azt még jó időben próbálom kijavítani,cserélni.

Motrot szerelni nem gáz,de futóművet kiput szerelni mínuszban az 15-ször annyi káromkodással jár ,mint nyáron.

Persze ami elromolhat az el is romlik,de jobb megelőzni a téli szerelést...

Link to comment
Megosztás:

15 perce, epk947 írta:

Mindenhez kell építési engedély! De én megreckéróznék egy fa szerkezetet. Fa oszlopok, mdf lemez borítás, az oszlopok köze szigeteléssel kitöltve. némi fűtés bele.

Én könnyen beszélek, mert kőből [sóskúon sóskúti kőből...  :-))   ] van a garázsom, bár nem szerelek benne.

Sziasztok! 
Pont most vagyok garázs témába benne, mert építeni akarok, és az új rendszerbe nettó 50 légköbméter térfogatig és 3m gerinvcmagasságig a nem életvitelszerűen használt melléképületre (garázs pl) nem kell engedély. De figyelembe kell venni a helyi szabályokat (beépíthetőség stb..)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.