Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok

A minap vettem egy 1997-es F Astra 1.6 caravánt

És ehez keresnék gépkönyvet esetleg valaki ebben tud segíteni , hogy honnan lehet letölteni vagy beszerezni ?

Előre is köszi

Alex

Ezt itt nem szabad szerintem.

Amúgy én vettem vaterán egy angol haynes könyvet, mérföldekkel jobb mint a csináldmagad vagy mi. Nekem mindkettő megvan amúgy.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Kölcsönadjam? :)

Amúgy tessék:

http://racing-bazar.hu/egyeb/leiras-szoftver/opel_astra_f_haynes_szerelesi_szakkonyv

Guglizz a "haynes f astra" vagy "haynes astra mk3" -ra

Köszönöm a kedvességed és a linket is ha nem találok magyar nyelvűt akkor tán ez is megteszi.

most majd a kocsim alá csapom az utakat és megnézem a bontókba hátha valamelyik kocsiba benne hagyták.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy nem tudtok e valakit akinek volna eladó F Astra jobbos visszapillantó tükre (nem elektromos) és amennyiben lehet az általam birtokolt régi törzsköny szerint "tompa zöld" színű astra-hoz?

Illetve tudtok-e valakit akinek volna eladó napellenző tartó kis műanyag amibe bele kell pattintani? Az adok-veszeket már böngésztem.

Másik, hogy mielőtt anno vettem az autót 1 évig állt a szabad ég alatt, és hát a műszarfal eléggé kopottas-fakó lett. Kérdésem az lenne, hogy ezt lehet-e valahogy orvosolni valamilyen csodaszerrel, vagy pedig ki kellene cserélni?

Előre is köszönöm!

Peti

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy nem tudtok e valakit akinek volna eladó F Astra jobbos visszapillantó tükre (nem elektromos) és amennyiben lehet az általam birtokolt régi törzsköny szerint "tompa zöld" színű astra-hoz?

Illetve tudtok-e valakit akinek volna eladó napellenző tartó kis műanyag amibe bele kell pattintani? Az adok-veszeket már böngésztem.

Másik, hogy mielőtt anno vettem az autót 1 évig állt a szabad ég alatt, és hát a műszarfal eléggé kopottas-fakó lett. Kérdésem az lenne, hogy ezt lehet-e valahogy orvosolni valamilyen csodaszerrel, vagy pedig ki kellene cserélni?

Előre is köszönöm!

Peti

Üdv! A visszapillantó patentet jobb lenne ha újat vennél, tudom hogy elég drága de a bontottat már ugyanúgy megette a nap, mint a régit az is hamar eltörik. A műszarfalon szerintem csak a csere segítt, ápoló nem tudom mennyit dob rajta meg lehet azt is próbálni.

Link to comment
Megosztás:

Üdv! A visszapillantó patentet jobb lenne ha újat vennél, tudom hogy elég drága de a bontottat már ugyanúgy megette a nap, mint a régit az is hamar eltörik. A műszarfalon szerintem csak a csere segítt, ápoló nem tudom mennyit dob rajta meg lehet azt is próbálni.

Nagyon szépen köszönöm :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv! A visszapillantó patentet jobb lenne ha újat vennél, tudom hogy elég drága de a bontottat már ugyanúgy megette a nap, mint a régit az is hamar eltörik. A műszarfalon szerintem csak a csere segítt, ápoló nem tudom mennyit dob rajta meg lehet azt is próbálni.

Üdv!

Csak még annyi, hogy visszapillantópatent alatt a napellenző patentet érted? Vagy én értettem félre valamit?

Link to comment
Megosztás:

Üdv! A visszapillantó patentet jobb lenne ha újat vennél, tudom hogy elég drága de a bontottat már ugyanúgy megette a nap, mint a régit az is hamar eltörik. A műszarfalon szerintem csak a csere segítt, ápoló nem tudom mennyit dob rajta meg lehet azt is próbálni.

Nem értem ezt a napellenző mizériát. Nekem még mindig a 25 éves gyáriak vannak.

Link to comment
Megosztás:

Nem értem ezt a napellenző mizériát. Nekem még mindig a 25 éves gyáriak vannak.

Nekem is a gyáriak vannak még valszeg, nálam nem is nagyon fog eltörni, mert eddig kb 2x hajtottam le 7 év alatt. A Zafirában már cserélnem kellett... Valszeg anyuci autó is volt valamiko, mert a belső tükör is inkább sminktükörként üzemelt. A billentő mechanikája teljesenn off volt, de ha azt akartam tekergetni akkor is meg kellett fogni a tükröt mert nem tartotta meg magát. Minden macskaköves útca végén újra kellett állítani a tükröt :D Gyakorlatilag olyan szinten el volt kopva a a gömb a tükörben, hogy amire lecseréltem, is lötyögött rajta... Régi, megkeményedett műanyag. Ha használva is van, baja is lesz. Az enyém akkor se fog eltörni, ha már porcelánmerevre pusztult, mert eddig csak tetőkárpit cserénél nyúltam hozzá, van akinél már akkor elpattan, ha egy picit is öregedett.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.