Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem tegnapelőtt utánfutó volt feltéve. Amikor másodjára se jött össze a Fiestának az előzés, utána lemaradt. Bár kicsit folyt a tavalyról megmaradt cefre a hordóból, lehet az volt a baja :D

De kéne valamit tenni a vectrára is, azzal versenyezzenek :D

Módosítva : Bundee
Link to comment
Megosztás:

Nekem van egy fényezetlen gsi maszkom, unixos

Odaadom ingyen, már úgysem alakítom át az enyémre

Kösz, de pillanatnyi fellángolás volt, (sok ilyen van az asszony tudna mesélni...XD)és Dawidnak igaza van, csak ugy magába hülyén nézne ki. :icon1:

Nem, nem szeretem a traktorokat :D

Akkor már inkább ráírom hogy 1.6 :D

Nem szeretem őket, de van előnyük is, amikor a céges 1.7 turbóval jártam az enyémmel rendszeresen lefulladtam induláskor... :D

Link to comment
Megosztás:

És hol a tiéd?

Szokás szerint a gyárnál a céges parkolóban. <_< Ritkán jutok el talira vagy dolgozok vagy hulla fáradt vagyok. Faterékat szoktam meglepni a garázsnál, pont a gyár mögött vannak, ha megyek éjjelre oda szoktam ugrani pár percre, de mostanában még ez sem jön össze.

üdv!

A vectra első elektromos ablakemelőjét be lehet faragni astrába?

Szerintem ha nagyobb az ajtó akkor nagyobb az üveg is és hosszabbak a karok.

Link to comment
Megosztás:

Első féktárcsa, fékbetét, hátsó fékpofa, munkahenger, kézifék kötélzet csere meg'vót.

A féktárcsám 130 ezret bírt ki, a fékpofákat most cseréltettem először és nem valószínű, hogy előttem valaha is cserélték. Akkor pedig már túl van a 300 ezren. :icon1:

Módosítva : epk947
Link to comment
Megosztás:

Legjobb fék a gáz :D

Első féktárcsa, fékbetét, hátsó fékpofa, munkahenger, kézifék kötélzet csere meg'vót.

A féktárcsám 130 ezret bírt ki, a fékpofákat most cseréltettem először és nem valószínű, hogy előttem valaha is cserélték. Akkor pedig már túl van a 300 ezren. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Első féktárcsa, fékbetét, hátsó fékpofa, munkahenger, kézifék kötélzet csere meg'vót.

A féktárcsám 130 ezret bírt ki, a fékpofákat most cseréltettem először és nem valószínű, hogy előttem valaha is cserélték. Akkor pedig már túl van a 300 ezren. :icon1:

Azon gondolkodom, hogy szinte minden műszakikor cserélnem kell a kézifék köteletet. Féloldaladan fog , az utánállitót nem tekerhettem, mert az üzemi fék jó volt. Na arra gondoltam hogy levágom a közösítésnél a szegecseket, menetet vágok a rudakra és kapnak önzáró anyát így lehet külön állítai őket. Azért minden műszakikor egy 6-7 ezres kézifékkötél hát a faxom. Ugye az egyik oldal eleve hosszabb, ha egyformán nyúlik , az egyik eleve jobban fog.

Link to comment
Megosztás:

Azon gondolkodom, hogy szinte minden műszakikor cserélnem kell a kézifék köteletet. Féloldaladan fog , az utánállitót nem tekerhettem, mert az üzemi fék jó volt. Na arra gondoltam hogy levágom a közösítésnél a szegecseket, menetet vágok a rudakra és kapnak önzáró anyát így lehet külön állítai őket. Azért minden műszakikor egy 6-7 ezres kézifékkötél hát a faxom. Ugye az egyik oldal eleve hosszabb, ha egyformán nyúlik , az egyik eleve jobban fog.

és ha kicseréled a kötelet attól megjavul? egyébként nem értem, ha megnyúlna, akkor is lehet állítani rajta a közepén nem?

nem inkább nem efforma a 2 oldali féked vhogy?

Link to comment
Megosztás:

és ha kicseréled a kötelet attól megjavul? egyébként nem értem, ha megnyúlna, akkor is lehet állítani rajta a közepén nem?

nem inkább nem efforma a 2 oldali féked vhogy?

Igen, a cserekor egyforma lett a két oldal fékerőssége. Az állitó csavarral egyformán tekered a két oldalt. De mivel ha jól emlékszem 5-6 centivel hosszabb az egyik oldal mint a másik ha egyformán nyúlnak a hosszabb még hosszabb lesz. De lehet hülyeség, az viszont tény hogy a 3. kézifékkötél van benne és mindíg ugyanaz az oldal erősebb miközben az üzemi fék egyforma.

Link to comment
Megosztás:

Igen, a cserekor egyforma lett a két oldal fékerőssége. Az állitó csavarral egyformán tekered a két oldalt. De mivel ha jól emlékszem 5-6 centivel hosszabb az egyik oldal mint a másik ha egyformán nyúlnak a hosszabb még hosszabb lesz. De lehet hülyeség, az viszont tény hogy a 3. kézifékkötél van benne és mindíg ugyanaz az oldal erősebb miközben az üzemi fék egyforma.

sztem ez nem igazán jó logika

nem gondoltál, hogy a dobokban azokat a bizbaszokat felújítod/cseréled?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.