Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

tudom nem idevág de nektek nem szarakodik a fórum?

Szépen megnyitom végígolvasom az új hozzászólásokat majd amikor már majdnem minden téma elöl eltűnik az új hozzászólást jelölő kis sárga négyzet. Egyszer csak megint mindenhol megjelennek a kis sárga annak ellenére hogy azóta semmi új hozzászólás.

Grrr. :rolleyes:

Sárga? Nálam piros kis levelecske van a hozzászólások előtt :blink: Amiben nincs új hsz., az halovány piros, amiben van, az sötétebb piros. De amúgy igen, nekem is szokott ilyet játszani, hogy régebbi, olvasott topikokat is megjelöl mintha lenne új hsz. Szóval már én is észrevettem ezt, azt hittem a hiba az én készülékemben van ;) De ezekszerint nem egyedi a probléma.

Link to comment
Megosztás:

Sárga? Nálam piros kis levelecske van a hozzászólások előtt :blink: Amiben nincs új hsz., az halovány piros, amiben van, az sötétebb piros. De amúgy igen, nekem is szokott ilyet játszani, hogy régebbi, olvasott topikokat is megjelöl mintha lenne új hsz. Szóval már én is észrevettem ezt, azt hittem a hiba az én készülékemben van ;) De ezekszerint nem egyedi a probléma.

Nekem eddig jól működött csak most egy-két napja csinálja. Próbáltam több böngészővel is de úgy tűnik nem a böngésző miatt csinálja :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy hívják az Astra futóművének azon alkatrészét, ami a trapéz gömbfejtől viszább van, és a menetes részével lefelé áll?? (Valamilyen stabilizátor lehet, gumis ágyban nyugszik)

Még egy kérdésem van, szerintem ez többeket is érdekelhet: Mit lehet tenni, lehet-e állítani a két első ajtó zárszerkezetén, hogy ugyanolyan szépen kattanjon-csukódjon, mint a nagyon keveset használt két hátsó ajtó??

Amúgy nálatok is ilyen szar borongós idő van??

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy hívják az Astra futóművének azon alkatrészét, ami a trapéz gömbfejtől viszább van, és a menetes részével lefelé áll?? (Valamilyen stabilizátor lehet, gumis ágyban nyugszik)

Még egy kérdésem van, szerintem ez többeket is érdekelhet: Mit lehet tenni, lehet-e állítani a két első ajtó zárszerkezetén, hogy ugyanolyan szépen kattanjon-csukódjon, mint a nagyon keveset használt két hátsó ajtó??

Amúgy nálatok is ilyen szar borongós idő van??

Elvileg lehet állítani a záron is (a hogyant majd elmondja aki már csinált ilyet) de érdemes megnézni a zsanérokat. Ha azok lógnak akkor ott egy csapszeg csere csodákra képes.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy hívják az Astra futóművének azon alkatrészét, ami a trapéz gömbfejtől viszább van, és a menetes részével lefelé áll?? (Valamilyen stabilizátor lehet, gumis ágyban nyugszik)

Stabrúd bekötő csukló. Az el szokott törni, párban érdemes cserélni... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Stabrúd bekötő csukló. Az el szokott törni, párban érdemes cserélni... :rolleyes:

Asszem tőled nem lehet olyat kérdezni, amit nem tudsz. Kösz.

A kolega kérdése jogos a csapszegre vonatkozóan, merthogy nálunk akkora k.....ák az alkatrészboltosok, hogy elhajtanak ilyen semmi kis dolgokkal.

Link to comment
Megosztás:

pl. és BP.-n vettem Apolló utca a Pólustól nem messze, jó kis opel bolt.

Tel. 06 20 25 11 513, 06 1 415 0844

Postai után vételel is foglalkoznak az kb. 8-1000Ft

Sőt van bontójuk is ;)

És mi ennek a hivatalos neve :rolleyes:

Vagy bemegyek és mondom hogy ajtó zsanérhoz csapszeget szeretnék vásárolni :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy hívják az Astra futóművének azon alkatrészét, ami a trapéz gömbfejtől viszább van, és a menetes részével lefelé áll?? (Valamilyen stabilizátor lehet, gumis ágyban nyugszik)

Ahogyan már mondták, stabilrúd gömbfej a neve. Nekem is eltört az egyik, iszonyat nagy szopás a csere, készülj fel rá :rolleyes: :blink: Legalábbis az enyém horror módon jött le (a törött), a felrakásról nem is beszélve. Leszedni csak flexel tudtuk, felrakni... na arra nem is merek visszagondolni ;) Borzalmas... ha valamit, akkor ezt NAGYON elcseszték a tervezéskor a németek... :D Állítólag ha bevan kenve-zsírozva a stabilrúd, akkor kézzel fellehet rá tolni az újat... hát nekünk egy felnyomó szerkezetet kellett készítenünk hozzá, annyira nem akart felcuppanni az új. Pedig minden stimmelt (méret, típus). Úgyhogy én csak a töröttet cseréltem, a másik oldalon teljesen jó állapotban volt/van, pedig kettőt vettem, gondolván hogy mindkettőt cseréljük, de úgydöntöttem, hogy nem szopok kb 3 órát a másikkal is ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.