Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tán ha a kalkulációnál egyszer bejelölnéd, majd utánna nem

ThanX cartárs :)

Csak már akkor nextelgettem jó microsoftos userhez híven mikor láttam mennyi baromságot kérdez.

Idáig 2x kötöttem szerződést onda netrisk és pl rendszámot egyszersem kért a kalkulációhoz :shock:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen, úgy tudom az a személyre és nem az autóra vonatkozik.

Ja és ha valakinek két éven át nincs a nevén kocsi (mármint nem üzembentartó) akkor A0-ról indul. http://www.auto2.hu/cikk.php?id=174&pg=1

Meg a második autó is A0-ról indul. Én is így jártam: mikor megvettem a Calit, még a nevemen volt a Kadett, ezért az már második autónak számított (pedig másnap már eladtam), úgyhogy kezdhettem A0-ból :)

Link to comment
Megosztás:

Meg a második autó is A0-ról indul. Én is így jártam: mikor megvettem a Calit, még a nevemen volt a Kadett, ezért az már második autónak számított (pedig másnap már eladtam), úgyhogy kezdhettem A0-ból :)

de a kadtt eladás után átviheted a a bónuszt!!!

Link to comment
Megosztás:

Meg a második autó is A0-ról indul. Én is így jártam: mikor megvettem a Calit, még a nevemen volt a Kadett, ezért az már második autónak számított (pedig másnap már eladtam), úgyhogy kezdhettem A0-ból :)

Én is így voltam a wartburggal, de aztán leadtam a rendszámot (ha eladod az is jó), papírral menni a bizt-hoz és átrakatni a bónuszt.

Link to comment
Megosztás:

Idôjárás-lekérés: BPesten is esik a hó 800-zal? Itt Pécsen bepánikolt a város, bár nem marad meg az aszfalton, de esett egész reggel...

Még a nyári gumik vannak az autón, holnap Pestre kell mennem, nemtom mekkora a rizikója... A meteopatáknak már nem hiszek...

Thx az infót elôre is...!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.