Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Voltam ma lemosatni az autót, meg ha már ott voltam, beugrottam egy futóműállításra is. Kiderült, hogy a kormányom egy pár foggal el van rakva, kb. egy negyed fordulat különbség van a jobb és a bal véghelyzet között. Megkeresték a középállást és ahhoz beállították a futóművet, de a kormány így most elég érdekesen áll :huh: A kérdésem az lenne, hogy hányas dugókulcs kell a kormány levételéhez? Jól tudom, hogy 24-es?

Egyébként a srác, aki a beállítást csinálta egy Kadett GSi-vel nyomul, és ismer GSi Devils-es embereket.

Link to comment
Megosztás:

ASTRA 1.4 GL van. Még csak most kezdem tanulgatni és nagyon megköszönném ha képpel ilusztrált szerelési tanácsokat kapnék tőletek.

Persze ha van ilyen.

Vagy esetleg linkeket ahol erről bővebett megtudok.

A motorháztetőre hol lehet szigetelő szövetet szerezni?

Bocsesz a tudatlanságomért. :huh:

DE MAJD BELETANULOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

ASTRA 1.4 GL van. Még csak most kezdem tanulgatni és nagyon megköszönném ha képpel ilusztrált szerelési tanácsokat kapnék tőletek.

Persze ha van ilyen.

Vagy esetleg linkeket ahol erről bővebett megtudok.

A motorháztetőre hol lehet szigetelő szövetet szerezni?

Bocsesz a tudatlanságomért. :huh:

DE MAJD BELETANULOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

1,4-esre minek az? Nem olyan "zajos", mint egy dizil. Egyébként bontóban biztosan kapsz, nemtúl jó állapotút. Boltban sztem csak rendelésre, horror áron.

Link to comment
Megosztás:

ASTRA 1.4 GL van. Még csak most kezdem tanulgatni és nagyon megköszönném ha képpel ilusztrált szerelési tanácsokat kapnék tőletek.

Persze ha van ilyen.

Vagy esetleg linkeket ahol erről bővebett megtudok.

A motorháztetőre hol lehet szigetelő szövetet szerezni?

Bocsesz a tudatlanságomért. :huh:

DE MAJD BELETANULOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Az 1.4-esre hivatalosan az EPC szerint nem jár szigetelés, ettől függetlenül én is tennék bele, ha egyszer a kezembe kerülne 1.

Sztem is bontóban célszerű keresni, valami újabb benzines autóról.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.