Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És ha direkt van? :huh:

Én meg nem értek egyet a nagyfokú érzékenységgel ebben a témában. :lol:

Szeretem én is, ha olvasható egy hozzászólás, de azért jó ez a netes szabaccság (!), hogy

lehet kicsit cifrázni. :) Meg aztán pl én nem szoktam igazán mindig figyelni a mondat elején

levő nagybetűre, mert rohadt messze van az a shift billentyű :)

A direkt alkalmazás megítélése erősen szubjektív. Én is szoktam használni (pl: IM-nél), de vannak olyan helyek ahová nem valók. Én ilyennek tartom ezt a fórumot, főleg a technikai részét, kivéve ha mondjuk a hangsúlyozás megértését segíti, vagy ha csak úgy jön ki jól egy poén.

Bizonyos esetekben viszont a direkt alkalmazás is erőltetettnek hat és rontja az olvashatóságot és a megérthetőséget. Ez több szempontból is rossz lehet, ezért én semmiképpen nem támogatom.

Link to comment
Megosztás:

látom megy a téma, és ugyérzem (jogosan) rólam is szó volt bőven :lol:

ugyhogy mégeccer leirom, hogy bocsi, de sajnos rossz helyesíró vagyok, és én is szeretek ugy irni ahogy gabi mondta.

nagybetűk is kimaradnak gyakran, és 2Xi olvasás után is maradnak sajnos elírások...

annyit tudok csak ígérni, hogy ezekután is méginkább odafigyelek, és megprobálom helyesen irni amit kell.

én kedvencem, a sajátom: olaly :huh:

Link to comment
Megosztás:

látom megy a téma, és ugyérzem (jogosan) rólam is szó volt bőven :)

ugyhogy mégeccer leirom, hogy bocsi, de sajnos rossz helyesíró vagyok, és én is szeretek ugy irni ahogy gabi mondta.

nagybetűk is kimaradnak gyakran, és 2Xi olvasás után is maradnak sajnos elírások...

annyit tudok csak ígérni, hogy ezekután is méginkább odafigyelek, és megprobálom helyesen irni amit kell.

én kedvencem, a sajátom: olaly :huh:

Notessék! Asszem a lavinát én indítottam el de má (nem) bánom!

Eccóval: Nembaj azha valaki melléjecsap a gomboknak, aztat lássuk mi értők! :lol:

Abajazha valaki direkte és megrögzötten rosszúúúl ír. Ésnemazér bajaz ha így ír, mer mi értők aztat nehezen tolerájjuk hanemazér rossz mer rosszpédát mutogat másoknak akik nemolyan értők mint mivagyunk! Ércsükmá? :)

Link to comment
Megosztás:

most sírok :)

a szemem előtt (tvben) zuztak be vagy 10 astrát...

és volt közte olyan mint az enyém is ezüstszürke :S

meg mondjuk az milyen hogy a mociteret targoncával nyitották ki?? :) :D ;)

Szerintm örülj, hogy nem a Tiedet láttad, és használd még sokáig. (Tényleg, ha kinézel megvan még? :huh: )

Az optimista nem azt mondja hogy: "Már ismét nem áll fel !!!", hanem: "Jaj de szépen lóg !!!" :lol:

Egyébként én sem szeretek ilyeneket látni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.