Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

spzoli

Neked van valami nyomtávszélesítőd, vagy a felni ET je hozza ennyire ki a kerekeket?

Nekem nem tetszik az enyémen, hogy annyira bent vannak a kerekek.

7,5x16 et38

nincs szélesítőm, nem bízok benne :)

Ültesd meg :)

attól még h a földön húzza a seggét, nem jön ki a felni :rolleyes: :)

Link to comment
Megosztás:

De kétféle dob/pofa méret van: keskeny (fékpofa 29 mm széles) és széles (ezt nem tudom fejből).

Igen kétféle van. Az egyik 56,5 mm magas, a másik 67mm. Ezek külső méretek. Kérdés: ha nekem kisebb van akkor a nagyobb mehet bele gond nélkül? Másik pedig ha nagyobb megy bele a kisebb helyett akkor a kerekek is kintebb lesznek ha jól sejtem. Vagy tévedek?

Link to comment
Megosztás:

(akit érint)

Bödön téliesítés:

képekben:

"a zsák"

a súly

kiegyenlítés

"zsák" bezárva

végeredmény

Tehát abból indulsz ki, hogy a fagyáskor térfogatát növelő trutyi nem az üveget nyomja szét, hanem a zsákot össze? Végülis logikus elgondolás. Nekem még nincs annyi trutyim, hogy gondot okozna, még csak az üveg falán csordogál lefelé. Észrevettétek, hogy a kartergázt hűti is? Legalábbis ilyenkor. Majd én is öntök bele,vmit de most nem akarom, hogy megzavarja az örömömet mennyiségileg. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hátul 229-es dobom van és 19-es munkahenger van. Ha jól emlékszem.

A 229-el nem tudom, mire gondolsz, a névleges belső átmérője 200mm. A munkahenger 19.05-ös lehet. Caravanokon meg talán a nagyobb motorú autókon a szélesebb dob van hátul, nekem pl. a keskenyebbik fajta.

Link to comment
Megosztás:

A 229-el nem tudom, mire gondolsz, a névleges belső átmérője 200mm. A munkahenger 19.05-ös lehet. Caravanokon meg talán a nagyobb motorú autókon a szélesebb dob van hátul, nekem pl. a keskenyebbik fajta.

Annó mikor felfedeztük hátul hogy a jobb hátsó munkahenger okádja a fékolajat, akkor írtunk fel olyan adatokat hogy 19 és 229. Nem emlékszem már pontosan, hogy mit mért ezzel, de a számokat megjegyeztem. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kérdés: ha nekem kisebb van akkor a nagyobb mehet bele gond nélkül? Másik pedig ha nagyobb megy bele a kisebb helyett akkor a kerekek is kintebb lesznek ha jól sejtem. Vagy tévedek?

Alkatrész vásárlás előtt amikor megbizonyosodtam, hogy a keskeny dob/pofa kombó van a kocsimon én is kapásból arra gondoltam, hogy jó lenne akkor már szélesebb rendszert venni. Csakhát jobban belegondolva lehet, hogy a szélesebb fékezőfelületű dob kifelé szélesebb, azaz ugyanarra a kerékagyra feltehető, de akkor a szélesebb pofát a munkahenger nem középen nyomná, hanem kicsit annál beljebb. Szerintem emiatt nem csereszabatos a két rendszer. De majd tőlem okosabbak kijavítanak.

Link to comment
Megosztás:

Hát az nagyom idegesítő, amikor valaki követ a fél városon keresztül reflektorral, a lámpánál is áll mögöttem fapofával, látszik rajta, hogy nem direkt csinálja, csak foggalma sincs róla, hogy fél éve bekapcsolta, azóta úgy megy. B) Sokszor sziveseb kiugranék kocsiból, szólni neki, te öreg nem tudod, mi az a kék lámpics a műszerfalon?! A másik véglet meg amikor jön szembe este lámpa nélkül. Az ember jóindulatú, figyelmeztet, nehogy baj legyen. Villogatsz, semmi reakció, néz értetlenül, duda, a lámpát föl-le kapcsolgatom hátha leesik neki, de nem, semmi. ;) :lol:

Ismerős szitu...

Amikor követ valaki így, én van hogy felkapcsolom a hátsó "köd" lámpám.. hátha leesik neki.. de 90%-ban nem.. :S

A másik amikor az index marad úgy neki... amikor meg nem indexel, azt már nem is említem...

Tegnap meg majdnem megfogtam én is egy fácánt a 710esen.. vagy 71es tudja fene.. füredről nemsokkal a M7elött..

Ha nem fékezek egy pillanatra, meg rántom el egy minimálisan jobbra, akkor szerintem pont a képembe jön.. le is kaptam a fejem is jobbra.. :D 110nél csak egy szempillanat volt.. a mögöttem épp előzni készülö remélem látta, és nem azt hitte sz..atom :blush:

(még jó, hogy nem volt közelebb..)

Link to comment
Megosztás:

Hát az nagyom idegesítő, amikor valaki követ a fél városon keresztül reflektorral, a lámpánál is áll mögöttem fapofával, látszik rajta, hogy nem direkt csinálja, csak foggalma sincs róla, hogy fél éve bekapcsolta, azóta úgy megy. B) Sokszor sziveseb kiugranék kocsiból, szólni neki, te öreg nem tudod, mi az a kék lámpics a műszerfalon?! A másik véglet meg amikor jön szembe este lámpa nélkül. Az ember jóindulatú, figyelmeztet, nehogy baj legyen. Villogatsz, semmi reakció, néz értetlenül, duda, a lámpát föl-le kapcsolgatom hátha leesik neki, de nem, semmi. ;) :blush:

Én már próbálkoztam azzal, hogy a jobb oldali tükrömet ilyenkor menet közben úgy állítsam, hogy pont a hátulról reflektorozó képébe nyomja vissza. Párszor sikerült is, de macerás. Kellene egy fix tükröt betenni a hátsó ablakba, ami a tompított vonal fölé esik, és ha valaki nyomatja rád az "energiát", az biztosan visszaverje a pofájába! :D Oszt majcsak észreveszi magát!!!

Link to comment
Megosztás:

Én már próbálkoztam azzal, hogy a jobb oldali tükrömet ilyenkor menet közben úgy állítsam, hogy pont a hátulról reflektorozó képébe nyomja vissza. Párszor sikerült is, de macerás. Kellene egy fix tükröt betenni a hátsó ablakba, ami a tompított vonal fölé esik, és ha valaki nyomatja rád az "energiát", az biztosan visszaverje a pofájába! ;) Oszt majcsak észreveszi magát!!!

Na mondjuk ez nekem elég necces lenne elektromos állítású tükör nélkül. :blush: Ezért raktam előre elektromos ablakot, ha egyedül megyek könnyebb huzatot csinálni. Most meg attól kaptam egyik nap idegbajt, hogy láttam a kijelzőn hogy -2 fok van (most éppen jól mér) induláskor csináltam egy fékpróbát, az elsők simán blokkoltak. Na gondoltam magamban akkor követési távolság a duplája, le is maradtam, erre minden barom a seggembe autózik hogy mé nem mész má?! Van a házunktól 100 méterre egy vasúti átjáró, rendszeresen rossz. Mivel én tudom ezárt lassítok, ha nem jön semmi akkor gó! Persze a mögöttem jövö megint 1 méterre, ha padlóznák mert jön a vonat simán alátolna. B)

Link to comment
Megosztás:

szóval akkorbefelé bemennek a kábelek? az jó, bár még egyáltalán nem tudom melyik kábel hol ér véget a mocin, de gyanítom, hogy akkor nem egy nagy csatiba futnak, hanem külön külön

köszi

végigköveted a tűzfaltól a motortérbe levő kábeleket és ami rajta van a korbácson azt széthúzod a többit meg ugyhagyod. mapszenzor,injektor,trafó,testek,lambdaszonda...a többi most nem jut eszembe B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.