Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem ezek a króm dolgok nem jönnek be,giccses teszkó tuning!

A tükörtémában pedig:

Szerintem a 94 előtti tükör a legjobb,másrészt abból látni a legjobban.Főleg ha fűthető és elektromosan állítható! B)

Én meg azokat cseréltem le, olyan holtteres volt a síktükör h nem tudtam megszokni (az előző autó amit hajtottam egy totojahiace volt, annak meg akkora tükrei voltak mint az astra oldalablaka ;) ) úgyhogy hozzászokni nem tudtam, cseréltem egy pár gömbölyűre, ezekkel jóba vagyok és szerintem is jobban megy az autó külsejéhez. Igaz se nem villanyos, se nem fűthető, de ha bármilyen mostani autó leviszi, ő jár szarabbul : D Jah és nem elhanyagolható a szitiben: LÁTOK belőle :blush:

Link to comment
Megosztás:

Én meg azokat cseréltem le, olyan holtteres volt a síktükör h nem tudtam megszokni (az előző autó amit hajtottam egy totojahiace volt, annak meg akkora tükrei voltak mint az astra oldalablaka B) ) úgyhogy hozzászokni nem tudtam, cseréltem egy pár gömbölyűre, ezekkel jóba vagyok és szerintem is jobban megy az autó külsejéhez. Igaz se nem villanyos, se nem fűthető, de ha bármilyen mostani autó leviszi, ő jár szarabbul : D Jah és nem elhanyagolható a szitiben: LÁTOK belőle ;)

Én olyan 94 előtti tüköről beszélek,amiben csak a balos sík,a jobbos nem.

Link to comment
Megosztás:

Jártam egyszer régebben egy faluba, messze volt a várostól, a csávó piros zsigával járt a helyi Discóba, rá se szartak a lányok. Fogta magát, kifurkálta a kipufogót, szép hörgős hangja lett neki, meg rakott egy nagy TURBO matricát a hátsó ablakba. És legközelebb keresztbe csúszva állt be a dizsi elé. Lestek ám a bigék, aztaaa! Nevetséges, de vmilyen szinten most is működik a dolog.

Ez ilyen "árpi története" feeling B)

http://www.opel16v.hu/arpi_tortenete.doc

;)

Link to comment
Megosztás:

Ez ilyen "árpi története" feeling :D

http://www.opel16v.hu/arpi_tortenete.doc

:lol:

A felénél kifolyt a szemem a könnyel együtt! B) ;) :blush:

Valahogy a Szőke kólára emlékeztet...

Na erre mondok egy jó sztorit:

Ez vagy 11-12 éve nyáron történt. Egyik este döglünk haverral az egyik csehóban csajokra vadászva -kissé már sörgőzösen, erre a süket kitalálja, hogy lépjünk már át a másik faluba (este 10 körül) egy haverjához mert galambot bizniszelne vele. Na mondom jó, bepattanunk a warnyúba és toszíts. Az az autóm nagyjából úgy nézett ki mint Futó cartárs Omija, hófehér lesötétítve. De az enyém fólia híján fekete kabátselyemmel. Ugyebár tuning kellett, hát egy cimbi bátyjánál beszereztem. Varrodája volt, nem volt nehéz, a kimaradt darabokból szépen össze is fércelte méretre az összes ablakhoz. Csini volt a verda kombi léttére, mint egy halottaskocsi. Na most gond nélkül is átjutottunk a haverjához de nem volt otthon. Mindegy, menjünk haza na de ha már erre járunk akkor menjünk kerülővel, 3 faluval arrébb tudok pár estére beszervezhető macskát -há' mér' ne?! Megyünk a következő faluban erre előttünk egy zsernyák. Sacc 40-nel gurul erre a warnyúnak elkezd nem tetszeni a dolog, 4-ben rángat -vissza 3 de nagy a fordulat, spórolni kell a benyával mert kevés van. Kereszteződésben lenyomom a fakabátot de az semmi csak szépen követ. Kiérünk a falu végére erre c3 fel és villog mint állat. haver kérdi, te nem kéne megállni? Alighogy kimondja a járőr beelőz és úgy keresztbe vágja a kocsit az úton, mintha valami amerikai akciófilmben lenne. kiszállok, adom a papírokat közben a koma méreget minket kocsistól. Erre megkérdezi: Honnan hova? Elsorolom a sztorit. Erre: "mit szállítanak?" a hülye haver (volt vagy 130 kiló, kissé túlnőtt hajjal, kicsit brazilos-sittes kinézettel) kiszól: "hullát!" Na ezt nem kellett volna, a csomiteret menten kinyittatta velem. Szokásosan le volt buktatva az ülés, semmi cucc. Erre: "pótkereket, emelőt, elakadásjelzőt, eü csomagot mutassa!" Mutatom, semmi gond. Erre jött "na és hol az izzókészlet?" Na igen, a Zotyáéhoz hasonlóan eléggé "szerelős kocsi" volt de a szerszám és alkatrész java a hátsó ülés alatt hevert. vezetékek, villáskulcsok, kalapács, spájszervas, kapcsolók, stb de ott volt az izzókészlet, 2 is. Mondom neki elől van, hátulja le, kinyitom a hátsó ajtót, elhúzom a függönyt, felhajtom az ülést és elkezdek a sötétben a lom közt kaparászni. mivel nem láttam hol van a mögöttem erősen forgalmit olvasó zsaruhoz fordulva szólok "kölcsön kérhetném a lámpáját?" de mire kimondtam már ki is kaptam a kezéből -az meg csak lesett mint a milka boci, hogy fejés van soron. Előkapom menten az egyiket, síkra letörve az egész teteje izzóstól. Mondom "van ott még valahol egy másik is", benéz, menten rosszul lett. "Na menjenek innen az i***** b++++ f####ára mielőtt bajba kerülnek. Közben haver röhög rajtam holt részegen. Bezzeg őt meg se kérdezte, hogy ki a franc. Alighogy elindulunk bekapcsolom a cb-t, a mocsok leadta, hogy 2 nagyon hülye merre megy, szivassanak már meg alaposan. Ugyebár kellett az extra, hát szerváltam egy cb-t is a kocsiba és szépen elrejtettem az ülés alatt. Kihallgattam ahogy adja le a drótot a többinek szóval innentől óvatosak vagyunk. Na abban a bizonyos faluban sikerült 2 csajt befogni, nem is kellett fűzni őket -pár szó után ugrottak befele hátra, hát vigyük valami nyugis helyre őket. Alighogy elindulunk pár száz méterre mögöttünk feltűnik a következő járőr villogva. Na mondom nem, még egyszer nem játsszátok el. Iszkiri, padló ami a csövön kifér és irány a kukoricás a határban -ott csak le tudom tán rázni őket. Le bizony, a legnagyobb pocsolyába mentem bele, a warnyú átsiklik rajta a favorit meg sehova. Na ezt megúsztuk... Elég volt ennyi izgalom az estére, jöhet a kellemesebbik fajta. Következő héten nem bele botlottam az akkor este ügyeletben lévő zsarukba? Ne tudjátok meg mit össze szivattak...

Link to comment
Megosztás:

hát valahogy elbírtam képzeli mikor a rendőr bevilágít a kocsiba azt egy szál fába ott ül a gyerek nem kicsit összehányva B)

Az ember azt gondolná, ezek olyan kirívó esetek, de ha szétnézel egy kicsit eldugott településen, biztos hogy látsz egy-két hasonló sufnitunungot. Én nem is olyan régen láttam a KITT-féle futófényt egy kocsi orrán. ;)

Link to comment
Megosztás:

az nm sufnituning... ha vki megcsinálja normálisan B)

nekem is tetszik egyszer majdnem le is nyúltam egyet suliba, de a jó szívem nem hagyot.. vagy a lelkiismeretem? ;) :blush:

am sufnituning van jah... meg szakadt zsiga :D

Hát ha érdekel van egy sárga-kukásautó villogom, csak 220-as. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nakérem...

Vajon ha leszedem kompletten az első lökhárítóm, rendszámot behajítom szélvédő mögé, vagy odakábelkötegelőzöm a vázhoz, s úgy járok vele pár napig, akkor megbüntet-e az első utamba kerülő rendőr?

Világításom, rendszámom végülis lesz, ergo szerintem kimagyarázható...

Link to comment
Megosztás:

Parkolóban összetörték és kész, tettes nem lett meg. Jó sztori! :lol:

Az asszony telibe kapta a kaput a hátuljával, így jár már 2 hónapja és semmi beszövegelés nem volt a zsaruktól. :D

Link to comment
Megosztás:

Nakérem...

Vajon ha leszedem kompletten az első lökhárítóm, rendszámot behajítom szélvédő mögé, vagy odakábelkötegelőzöm a vázhoz, s úgy járok vele pár napig, akkor megbüntet-e az első utamba kerülő rendőr?

Világításom, rendszámom végülis lesz, ergo szerintem kimagyarázható...

Szerintem nem, ki lehet magyarázni, hogy megtoltak, és a műanyagosnál van a lökös. De akkor már ha lehet a vázhoz. Csak el ne hagyd.

Látom megelőztek. :D

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Parkolóban összetörték és kész, tettes nem lett meg. Jó sztori! :lol:

Az asszony telibe kapta a kaput a hátuljával, így jár már 2 hónapja és semmi beszövegelés nem volt a zsaruktól. :D

Amúgy törött, azért akarom levenni, hogy meghegesszem :lol:

Max. bedobom mindig a csomagtartóba, oszt' mutogatom ha okoskodik: "Nézzed mááá meg!"

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.