Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pizo

Mi van a verdával hogy áll a projekt?

Hi!!!

Egyenlőre zenetuning van (mac audio erősítő-->800w+hozzá láda+kondi,előre is mac audio erősítő+lesz hozzá még első komponens szett, ezt építgetem most be, szeretném igényesen megcsinálni, besüllyesztés,plexi,hűtés,kárpitozás),optikai tuning is folyamatban morcosítás+küszöbspoiler+hátsó kötény ezek fényezése,de csak ha jó idő lesz akkor lesz feltéve minden,majd megy vissza a nyári futómű is,csak előre nem tudom milyen gátlót rakjak, szemezek az air-ride rendszerrel de ugye amit én láttam az legkevesebb650ezer huf/komplett szett,ezt még hagyom egyenlőre :-), a kárászynál meg tudnák csinálni olajosból kb.200ezer huf-ból,ez mondjuk csak előre,mindenképpen állíthatóra szeretném az elejét,de nem tekerősre, erre a projektre keresek ezúton is szponzorokat :-).Ha minden összeáll akkor ki merek vele menni a Blitzre is, nem utolsó sorban lesz azért még 5000ft is a tagságra:-).Ezek után jöhet a motortuning, GO--> C20LET+chip na ez ami nem idén lesz asszem, a többi leírtat mindenképpen szertném megcsinálni még a jó idő beálltáig.

Link to comment
Megosztás:

Írtam én is Winklernek egy szívhez szóló szép üzenetet, miután tegnap szöges ellentétét írták a zúj Astra tesztben az F modellről :

Tisztelt Winkler Úr !

Megdöbbenve olvastam múlt heti cikküket az Opel Astra GSi tesztről. Elképedtem, hogy

ilyen stílusban és szóhasználattal mernek fogalmazni. Nem a teszt eredményével, hanem

a lenéző, gúnyos modorral van gondom, ahogyan önök publikálták. Szerintem az ilyen durva

és több helyen sértő megfogalmazást ma mindenki kerüli, mert komoly presztizsvesztéssel jár.

A negatív véleménynek is megvan a közlési módja, és nem kellene a túláradó szubjektív

érzéseket "parasztos", "villanyszerelőknek gyártott" stb. lesajnáló szavakkal megjelentetni.

Magam és rengeteg ismerősöm részéről az Önök tesztelési formája ezzel hitelét vesztette,

jól láthatóan nincs köze az objektív tényekhez, csak az ócsárolás és a lejáratás a cél.

Ehhez képest hab a tortán, amit ma olvastam az új Astráról szóló cikkükben ("Ez már kéne"),

melyben szöges ellentétét írják az F Astráról, idézem :

"Radikális kijelentésnek tűnhet, hogy már az előző két Astra is jól nézett ki, pedig ez a helyzet.

Jó volt a gömbölyű, az F, és még annál is jobb a G. ..."

Kész röhej, amit csinálnak, mintha nem tudná a láb, hogy mit ír a kéz...

Tisztelettel,

...

Nekem nem sikerült olyan politikusnak lenni, mint Opel16v kollégának, annál sokkal jobban felhúztak ezek a "szakemberek". 8)

Szerintem nem fogok választ kapni .... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Írtam én is Winklernek egy szívhez szóló szép üzenetet, miután tegnap szöges ellentétét írták a zúj Astra tesztben az F modellről :

Tisztelt Winkler Úr !

Megdöbbenve olvastam múlt heti cikküket az Opel Astra GSi tesztről. Elképedtem, hogy

ilyen stílusban és szóhasználattal mernek fogalmazni. Nem a teszt eredményével, hanem

a lenéző, gúnyos modorral van gondom, ahogyan önök publikálták. Szerintem az ilyen durva

és több helyen sértő megfogalmazást ma mindenki kerüli, mert komoly presztizsvesztéssel jár.

A negatív véleménynek is megvan a közlési módja, és nem kellene a túláradó szubjektív

érzéseket "parasztos", "villanyszerelőknek gyártott" stb. lesajnáló szavakkal megjelentetni.

Magam és rengeteg ismerősöm részéről az Önök tesztelési formája ezzel hitelét vesztette,

jól láthatóan nincs köze az objektív tényekhez, csak az ócsárolás és a lejáratás a cél.

Ehhez képest hab a tortán, amit ma olvastam az új Astráról szóló cikkükben ("Ez már kéne"),

melyben szöges ellentétét írják az F Astráról, idézem :

"Radikális kijelentésnek tűnhet, hogy már az előző két Astra is jól nézett ki, pedig ez a helyzet.

Jó volt a gömbölyű, az F, és még annál is jobb a G. ..."

Kész röhej, amit csinálnak, mintha nem tudná a láb, hogy mit ír a kéz...

Tisztelettel,

...

Nekem nem sikerült olyan politikusnak lenni, mint Opel16v kollégának, annál sokkal jobban felhúztak ezek a "szakemberek". 8)

Szerintem nem fogok választ kapni .... :wink:

Áh én már csak fetrengek ezeken a TV2-s megnyilvánulásokon. Ami fizet az tetszik ami nem fizet meg réga az megy a levesbe.

logo1.gif

Link to comment
Megosztás:

Fényképezés helyett inkább letakaríthattad volna. Most már tudom miért rohad :) :twisted:

Zsolti!

Ha mégegyszer a képpel együtt nyomod a választ, megyek és a kocsidra visszaragasztom a vonohorgot azzal a bazi széles ocsmány barna ragasztószalaggal jó vastagon :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Megosztás:

Laci4!

Ha jól értelmeztem, Te BKV-s melós vagy. Tudod mi a feltétele annak,

hogy valaki metróvezető legyen? Csak úgy érdeklődésből... :)

Jaja! Jól értelmezted, plusz még a metro is stimmel, csak nem vagyok vezetö. De majd megkérdezem..egyébként sztem nem sok minden kell hozzá.. :shock:

Hótakaritás...nem szabad elhanyagolni..nekem szerencsém van. én amit esik és eláll, letakarítom.... de fater sokszor megelöz... leviszi a kutyát, és unalmában letakaritja a havat :roll:

Ja és fényezö...azért dobd már el a cimet, meg hogy mennyi is volt, ha nem indiszkrét...hátha erre van, és akkor lehet meglesném..thx

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.