Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Most asszondom hogy szerintem megyek. Mehetnékem van már :) Meg ha már ott vagyok akkor beugrok majd a játszóteremre egy-két apróságért :lol: :)

Laci? Addigra már össze lesz téve a tied is nem? :D

akkor B LAleeenak is kell szólni, rem sanya átdugja az orrát...

:lol:

Link to comment
Megosztás:

az a 16 fok csak a termosztáton van nem? valójában a lakásban azért pár fokkal több van, vagy nem?

16fokban már vacogni lehet...

meg az is tuti, hogy nem 16fokba alszol egy szál gatyában.

én így is takarózomegy pléddel.

Persze a lakás melegebb, igen ritka az olyan hideg amikor valójában lehül 16-ra és bekapcsol a kazán.

Remélem a lányoknak szánta azt a mondatot :) :)

Hát...izééé, mindenkinek! :D

Link to comment
Megosztás:

Csak nehogy úgy ébredjen szegény, hogy körbefonja a combját :)

Elárulom, körbefonta B) az asszony.. :lol: :D :lol:

Drága Hening! Nagyon boldog névnapot kívánok Neked! :)

Én is! taps.gifpias.gif

Link to comment
Megosztás:

hmm... Lehet hogy nekem is azt kéne megcélozni? B) :) Olyan találkozó érdekelne jobban ahol van kivel találkozni (monnyuk innen) :) ;) Idegen népekkel örülni annyira nincs kedvem :lol:

Én is gondolkozom azon, hogy az egyikre el kéne menni. Csak olyanra mennék ahol Ti (mármint az F-es csapat) is ott vagytok. De egyenlőre kérdéses, h anyagilag összejön-e. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Én tulaj vagyok, anyukám üzembentartó, az ő nevén van a bizti. De így sem gyűlik a bónusz. Az csak akkor gyűlik, ha a neveden van a biztosítás.

Ez hülyeség! Én vagyok a tulaj és apám az üzembentartó. Ő nevén van a biztosítás és szépen lépked a bónusz.

Annyi csak a bibi, hogy hiába van apámank B10-e a saját kocsijára ez neki második autónak számít így ez A0-ról indult (de így is sokkal kedvezőbb mint az én nevemre). És amint van egy teljes biztosított és balesetmentes éved máris lépked a bonusz felfele. Már B4-nél tart.

Ja és csatalkozom: Boldog névnapot a Karcsikank!

Link to comment
Megosztás:

Ez hülyeség! Én vagyok a tulaj és apám az üzembentartó. Ő nevén van a biztosítás és szépen lépked a bónusz.

Annyi csak a bibi, hogy hiába van apámank B10-e a saját kocsijára ez neki második autónak számít így ez A0-ról indult (de így is sokkal kedvezőbb mint az én nevemre). És amint van egy teljes biztosított és balesetmentes éved máris lépked a bonusz felfele. Már B4-nél tart.

Ja és csatalkozom: Boldog névnapot a Karcsikank!

én eddig úgy tudtam, hogy üzembentartónak nem megy a bónus :) ezek szerint tévedtem :)

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom a többiekhez. Boldog névnapot Karcsi!

Más - ha már szóba került az oltás. A "sertésinfluenza" H1N1, zotya.. Én a múlt héten voltam a körzetinél és mondtam, hogy oltsanak be influ ellen, de akkor már ez ellen a rémisztő új influ ellen is egyúttal. Nem tudom mennyire vagytok képben ezért hozzáteszem, hogy Szlovákia "le se szarja" ezt az új, világszerte pánikot okozó virust, még nem is rendelt oltóanyagot. Szóval, a nővérke meg azt mondja, hogy ez a törzs már benne van 3 éve a védőoltásban - mutatta az oltóanyag dobozát és valóban fel volt tüntetve a "madárinfluenzával" együtt. Nem tudom, hogy az most milyen oltóanyag volt, hogy honnan volt nekik, de államilag nem döntöttek még ezekről és ezen meg rajta volt államnyelven vagyis már korábban engedélyezett cucc(sajna nem hoztam el a dobozát, pedig átnéztem volna részletesebben is). Nálunk a biztositó tériti, vagyis nem fizettem érte.

Bocsi, az offért! :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.