Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ma az M6-on 100-as táblánál előztem 100-al egy teherautót ami 70-el haladt.

Hátulról villogva rámesett egy Astra G caravan (szaladgálós) munkásautó, aminek hátul az üvegek helyett pléh volt. Na, gondoltam elkotródok előle és nyomtam egy kövéret és visszaálltam a jobb sávba.

Amikor mellém ért még mutogatott is. Erre 110-nél vissza kettő, padlógáz és a a hapsi feje lilult amikor pár másodperc alatt már csak a középső tükrömből láttam. A következő kanyarban már ott se... :D

Más: Kép feltöltése ide kérdésre:

Képet először fel kell tölteni pl a www.kepfeltoltes.hu -ra, utána annak a linkjét be kell illeszteni a szövegmező fölötti ikonok közül a négyzet alakúra, ami a "Kép" címmel fut.

Megtisztelő öröm, hogy segíthettem! :D

Ezek a mai fiatalok. :D Raccsingol az összes :D

Link to comment
Megosztás:

Ma az M6-on 100-as táblánál előztem 100-al egy teherautót ami 70-el haladt.

Hátulról villogva rámesett egy Astra G caravan (szaladgálós) munkásautó, aminek hátul az üvegek helyett pléh volt. Na, gondoltam elkotródok előle és nyomtam egy kövéret és visszaálltam a jobb sávba.

Amikor mellém ért még mutogatott is. Erre 110-nél vissza kettő, padlógáz és a a hapsi feje lilult amikor pár másodperc alatt már csak a középső tükrömből láttam. A következő kanyarban már ott se... :D

Gyorshajtogatunk, Gyorshajtogatunk...:)

Link to comment
Megosztás:

Ma az M6-on 100-as táblánál előztem 100-al egy teherautót ami 70-el haladt.

Hátulról villogva rámesett egy Astra G caravan (szaladgálós) munkásautó, aminek hátul az üvegek helyett pléh volt. Na, gondoltam elkotródok előle és nyomtam egy kövéret és visszaálltam a jobb sávba.

Amikor mellém ért még mutogatott is. Erre 110-nél vissza kettő, padlógáz és a a hapsi feje lilult amikor pár másodperc alatt már csak a középső tükrömből láttam. A következő kanyarban már ott se... :D

Más: Kép feltöltése ide kérdésre:

Képet először fel kell tölteni pl a www.kepfeltoltes.hu -ra, utána annak a linkjét be kell illeszteni a szövegmező fölötti ikonok közül a négyzet alakúra, ami a "Kép" címmel fut.

Megtisztelő öröm, hogy segíthettem! :D

Bárcsak minden idősebb sofőr így vezetne. :) Annyira tudnék neki örülni, hogy nem 60nal tütymögnének 90-es főúton világítás nélkül, kalapban és hasáig érő kormánnyal. :D

U.i: ha én 110nél rakom kettőbe, akkor valami szétmegy az biztos, mivel 90nél éri el a tiltást. :D Egyébként a sz?ros 1.6-tal én is szoktam ilyet művelni. :D Porig ültetett Rizsrakétával, óriási üvegszál lökősökkel, benne ezres motorral, dübörgő house "zenével" nagy kerékkel akar letolni, ekkor szoktam 3-at rakni és parketta. :D

Link to comment
Megosztás:

Bárcsak minden idősebb sofőr így vezetne. :) Annyira tudnék neki örülni, hogy nem 60nal tütymögnének 90-es főúton világítás nélkül, kalapban és hasáig érő kormánnyal. :D

U.i: ha én 110nél rakom kettőbe, akkor valami szétmegy az biztos, mivel 90nél éri el a tiltást. :D Egyébként a sz?ros 1.6-tal én is szoktam ilyet művelni. :D Porig ültetett Rizsrakétával, óriási üvegszál lökősökkel, benne ezres motorral, dübörgő house "zenével" nagy kerékkel akar letolni, ekkor szoktam 3-at rakni és parketta. :D

Hengerfelytömittés gyilkosok....:)

Nem sajnáljátok azt a szegény ótót?

De fogadok azt még senki nem próbálta hogy ötödik sebességből, az egyes mellettibe....:D

Link to comment
Megosztás:

Hengerfelytömittés gyilkosok.... :)

Nem sajnáljátok azt a szegény ótót?

De fogadok azt még senki nem próbálta hogy ötödik sebességből, az egyes mellettibe.... :D

J, í és 1 t.

Sajnálom, de ennyit ki kell bírnia. :)

Egy normális és ép váltó előre mozgásnál nem engedi Rükibe a váltást, illetve 1-esbe se. Legalábbis az enyém addig nem engedi, amíg meg nem állok teljesen. Vagy erőteljes recsegéssel csak. :D

Link to comment
Megosztás:

J, í és 1 t.

Sajnálom, de ennyit ki kell bírnia. :)

Egy normális és ép váltó előre mozgásnál nem engedi Rükibe a váltást, illetve 1-esbe se. Legalábbis az enyém addig nem engedi, amíg meg nem állok teljesen. Vagy erőteljes recsegéssel csak. :D

Amúgy is azért van a tiltás hogy ne tud szétforgatni a motort nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Bárcsak minden idősebb sofőr így vezetne. :) Annyira tudnék neki örülni, hogy nem 60nal tütymögnének 90-es főúton világítás nélkül, kalapban és hasáig érő kormánnyal. :D

U.i: ha én 110nél rakom kettőbe, akkor valami szétmegy az biztos, mivel 90nél éri el a tiltást. :D Egyébként a sz?ros 1.6-tal én is szoktam ilyet művelni. :D Porig ültetett Rizsrakétával, óriási üvegszál lökősökkel, benne ezres motorral, dübörgő house "zenével" nagy kerékkel akar letolni, ekkor szoktam 3-at rakni és parketta. :D

A visszakettő pont azt jelenti, hogy kettővel váltasz vissza. :icon1: 110-nél, ha 5-ösben mentél, akkor 3-ba dobod vissza.

Nem? De. :D

Link to comment
Megosztás:

tudtommal csak az nz-kben van hall jeladó, és ha minden igaz akkor csak az 1.4ben, az 1.6 valami másfajta. de valaki okosabb majd megerősíti

Így van, az 1.6-os induktív jeladós, és nincs a trafó alatt gyújtásmodul, az elosztó házában van.

Link to comment
Megosztás:

Más: Kép feltöltése ide kérdésre:

Képet először fel kell tölteni pl a www.kepfeltoltes.hu -ra, utána annak a linkjét be kell illeszteni a szövegmező fölötti ikonok közül a négyzet alakúra, ami a "Kép" címmel fut.

Megtisztelő öröm, hogy segíthettem! :D

Köszönöm, hogy segíthettél. :D

Azt hittem, van egyszerübb formája is, amit nem vettem észre.

img096_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

img097_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

img098_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, hogy segíthettél. :D

Azt hittem, van egyszerübb formája is, amit nem vettem észre.

Ha a képfeltöltésre feltett képet nem a "Fórumokhoz, Weboldalhoz, Link a képhez" linkkel, hanem a "Direkt link a képhez" alól linkeled be akkor ilyen lesz a képed:

beolvas_s0005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Üdv.Tudnátok nekem segíteni?1.4-es opel astra f-es autóm van.Néha nehezen indul,nincs fordulatszám,leáll,rángat.Csináltam gyertya cserét,benzinszürő cserét,átnéztem a vezetékeket.Egy opelos haverom azt mondta,hogy fötengely jeladó hiba lesz.Ezt hol találom,és kitudnám-e cserélni?

Link to comment
Megosztás:

Üdv.Tudnátok nekem segíteni?1.4-es opel astra f-es autóm van.Néha nehezen indul,nincs fordulatszám,leáll,rángat.Csináltam gyertya cserét,benzinszürő cserét,átnéztem a vezetékeket.Egy opelos haverom azt mondta,hogy fötengely jeladó hiba lesz.Ezt hol találom,és kitudnám-e cserélni?

Ha a motorkódod c14nz akkor sehol, mert nincs benne. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.