Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én meg már azt hittem, hogy csavarlazítóval. :D

Azért kérdezem, mert a "sima" festéket nem dobja le a műanyag?

Dehogynem. Megfelelő kezeléssel nem fogja ledobni, de sztem egyszerűbb venni b veki kilincset ami színrefújt és azt felrakni.

Tudtommal működik ez a módszer.

Link to comment
Megosztás:

Szép lett nagyon. Milyen felnik ezek? Gondolom, nem gyári opel.

A kilincsek milyen festékkel lettek lefújva?

Alessio F1

Motip Z283 OPEL javítófesték spray 150ml + 2 komponensű lakk. Előtte műanyag alapozó + szórókitt.

http://www.harsmetall.hu/doc/motip.pdf Itt a 13. oldalon vannak ezek, de itt a 75. oldalon elméletileg lehet kapni, nem olcsó.

Nem tudom forgalmazzák-e még, de pár éve volt egy akció akkor 275.-Ft volt darabja, de már elfogyott, keveset vettem. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Ha kéred, neked adom. Holnap szedjük le :lol: :D

:w00t: Ha ilyen egyszerű lenne. :wacko:

Akkor már kellenének hozzá a fékcsövek a bekötéshez az elejétől, a rugó, és hegeszthetnék a hídra is amibe beakad. :confused:

Szerintem nem bontok fékcsövet csak egy helyen, ahol be kell kötni a munkahengerbe. :)

Link to comment
Megosztás:

Miért?

Mert a nagyfékkel fölkerült egy 22-es Kadett GSI főfékhenger is, amiben viszont benne van a patron, így meg kettő van egymás mögött, és nem enged annyit hátra, mint lehetne. A terhelésfüggő állító, az ültetést amúgy is nehezen tudta feldolgozni, úgyhogy ő megy.

Link to comment
Megosztás:

Mert a nagyfékkel fölkerült egy 22-es Kadett GSI főfékhenger is, amiben viszont benne van a patron, így meg kettő van egymás mögött, és nem enged annyit hátra, mint lehetne. A terhelésfüggő állító, az ültetést amúgy is nehezen tudta feldolgozni, úgyhogy ő megy.

Nekem is nemrég lett komplett a fékszettem. Elől 256, hátul 260, abs, 22-es főfékhenger. Hátul én benne hagytam a sima, gyári patronokat, ami a dobfékhez volt. Ez gond lehet, érdemes valamit csinálni vele? Mondjuk beszerelni egy ilyen terhelés függő szabályzót? Vagy szerezni kellene másféle patronokat? Nem tervezek semmiféle ültetést, egyebet... :D

Köszönöm a választ!

Link to comment
Megosztás:

Nekem is nemrég lett komplett a fékszettem. Elől 256, hátul 260, abs, 22-es főfékhenger. Hátul én benne hagytam a sima, gyári patronokat, ami a dobfékhez volt. Ez gond lehet, érdemes valamit csinálni vele? Mondjuk beszerelni egy ilyen terhelés függő szabályzót? Vagy szerezni kellene másféle patronokat? Nem tervezek semmiféle ültetést, egyebet... :D

Köszönöm a választ!

Nekem gyári ültető szettem van a kocsi alatt, és azzal nincsen gond. Kombi, és van a hídra rögzített terhelés függő szabályozó...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségetekre volna szükség, égen földön keresek caravan hátsó díszléceket budapesten. tud valaki eladókat?

És a télen megmakkant a csomagtartó teleszpókom is abból kellene jó állapotú, ha van és jó áron akkor a havernak is vinnék.

előre is kösz. budapest XI ker előnyben...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségetekre volna szükség, égen földön keresek caravan hátsó díszléceket budapesten. tud valaki eladókat?

És a télen megmakkant a csomagtartó teleszpókom is abból kellene jó állapotú, ha van és jó áron akkor a havernak is vinnék.

előre is kösz. budapest XI ker előnyben...

Ami a csomiajton van? Nekem van.
Link to comment
Megosztás:

Alessio F1

Motip Z283 OPEL javítófesték spray 150ml + 2 komponensű lakk. Előtte műanyag alapozó + szórókitt.

http://www.harsmetall.hu/doc/motip.pdf Itt a 13. oldalon vannak ezek, de itt a 75. oldalon elméletileg lehet kapni, nem olcsó.

Nem tudom forgalmazzák-e még, de pár éve volt egy akció akkor 275.-Ft volt darabja, de már elfogyott, keveset vettem. :icon1:

Köszönöm. MIndenképp megnézem, úgyis kellene máshol is javítani a fényezést.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségetekre volna szükség, égen földön keresek caravan hátsó díszléceket budapesten. tud valaki eladókat?

És a télen megmakkant a csomagtartó teleszpókom is abból kellene jó állapotú, ha van és jó áron akkor a havernak is vinnék.

előre is kösz. budapest XI ker előnyben...

Díszléc:http://www.alkatresz.eu/shop/arlista.php?sid=g5vqfsdtan8nfe8m2nosmrf7n7&gkgyar=OPE&gkkod=OPEAst___F&ugyfelid=-1&fertek=utal&tkisz=

Telszkóp:http://www.alkatresz.eu/shop/arlista.php?sid=g5vqfsdtan8nfe8m2nosmrf7n7&gkgyar=OPE&gkkod=OPEAst___F&ugyfelid=-1&fertek=utal&tkisz=

Én is rendeltem már innen. 2 nap alatt meg is küldték.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.