Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Srácok,

Segítsetek legyetek szívesek! :blush:

Egy pár, hátsó sárfogó gumira lenne szükségem [autó: Opel Astra F, 5 ajtós, ferdehátú, '98-as évjáratú].

Kép:

http://www.opeleseknek.hu/opelshop/image/data/opel_alkatreszek/karosszeria_kivul/sarfogo/Sarfogogumi_hatso_Opel_GM_gyari_AstraF_5_ajtoshoz_90397277_1718638_p.jpg

Több helyen érdeklődtem már, de szinte senki se tudja beszerezni. Esetleg nem tudnátok segíteni, hogy honnan tudnám beszerezni?

Link to comment
Megosztás:

Cegunk jol, olcson es gyorsan dolgozik. On ezekbol kettot valaszthat.

A jó szerelő olyan mint az UFÓ, állítólag létezik, de én még sose láttam élőben csak olyan elmosódott fényképeken. :D

Srácok,

Segítsetek legyetek szívesek! :blush:

Egy pár, hátsó sárfogó gumira lenne szükségem [autó: Opel Astra F, 5 ajtós, ferdehátú, '98-as évjáratú].

Kép:

http://www.opeleseknek.hu/opelshop/image/data/opel_alkatreszek/karosszeria_kivul/sarfogo/Sarfogogumi_hatso_Opel_GM_gyari_AstraF_5_ajtoshoz_90397277_1718638_p.jpg

Több helyen érdeklődtem már, de szinte senki se tudja beszerezni. Esetleg nem tudnátok segíteni, hogy honnan tudnám beszerezni?

A Cromaxnál van, de csak gyári és aranyárban, olyan 5-6 ezer fornt /db.

Link to comment
Megosztás:

A jó szerelő olyan mint az UFÓ, állítólag létezik, de én még sose láttam élőben csak olyan elmosódott fényképeken. :D

A Cromaxnál van, de csak gyári és aranyárban, olyan 5-6 ezer fornt /db.

Köszi szépen. De sajnos ott sincsen. Kérdeztem, de nem is tudják beszerezni. :-( 5 helyen próbáltam már, de sikertelenül. Nagyon gyanús, hogy nem lesz ilyenem. :-@ Még van 1 reményem, amit 13:00-kor hívok vissza munka előtt. Csak mondom rákérdezek itt is, hátha... :-$

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen. De sajnos ott sincsen. Kérdeztem, de nem is tudják beszerezni. :-( 5 helyen próbáltam már, de sikertelenül. Nagyon gyanús, hogy nem lesz ilyenem. :-@ Még van 1 reményem, amit 13:00-kor hívok vissza munka előtt. Csak mondom rákérdezek itt is, hátha... :-$

Itt Győrben tudott volna hozni a Cromaxban a srác, de ennyiért nekem nem kellett.https://cromax.hu/160000000-autofelszerelestartozek/161760000-kulso-felszereles/161760762-sarfogo-gumi/320023-hatso-sarfogo-gumi-klt_-opel-astra-f

Link to comment
Megosztás:

Srácok,

Segítsetek legyetek szívesek! :blush:

Egy pár, hátsó sárfogó gumira lenne szükségem [autó: Opel Astra F, 5 ajtós, ferdehátú, '98-as évjáratú].

Kép:

http://www.opeleseknek.hu/opelshop/image/data/opel_alkatreszek/karosszeria_kivul/sarfogo/Sarfogogumi_hatso_Opel_GM_gyari_AstraF_5_ajtoshoz_90397277_1718638_p.jpg

Több helyen érdeklődtem már, de szinte senki se tudja beszerezni. Esetleg nem tudnátok segíteni, hogy honnan tudnám beszerezni?

Tegnap láttam valahol. Bazáron, vagy hahualkatrészeken talán.
Link to comment
Megosztás:

A Cromaxnál van, de csak gyári és aranyárban, olyan 5-6 ezer fornt /db.

5-6 ezer forintért csak gagyi aranyat kapsz (értsd: réz) a kisebbségi árustól az utcán! :D

Egyébként miért is drága ez az ár ha egy dísztárcsa kb. kétszer ennyibe kerül?

Különben nekem nincs is sárfogó gumim hátul gyárilag.

Én csak elől hiányolom, mert megy a trutyi az ajtóra, de még a helye sincs meg rajta. Hiába Rüsselheimben nem értették "az idők szavát" ! :smartass:

Link to comment
Megosztás:

5-6 ezer forintért csak gagyi aranyat kapsz (értsd: réz) a kisebbségi árustól az utcán! :D

Egyébként miért is drága ez az ár ha egy dísztárcsa kb. kétszer ennyibe kerül?

Különben nekem nincs is sárfogó gumim hátul gyárilag.

Én csak elől hiányolom, mert megy a trutyi az ajtóra, de még a helye sincs meg rajta. Hiába Rüsselheimben nem értették "az idők szavát" ! :smartass:

Hát ugye relativitás van. 3-3-ezer forintért vettem egy pár kerékjárati dobbetétet, hogy ha már kijavítottam a sarkokat akkor ne kerüljön ode megint sár. Ehhez képest sok az a 4X6 ezer forint amivel az első ajtót, a küszöböt és a kocsi fenekét védeném, de úgy látom szükséges, csak nem ennyiért.

Link to comment
Megosztás:

5-6 ezer forintért csak gagyi aranyat kapsz (értsd: réz) a kisebbségi árustól az utcán! :D

Egyébként miért is drága ez az ár ha egy dísztárcsa kb. kétszer ennyibe kerül?

Különben nekem nincs is sárfogó gumim hátul gyárilag.

Én csak elől hiányolom, mert megy a trutyi az ajtóra, de még a helye sincs meg rajta. Hiába Rüsselheimben nem értették "az idők szavát" ! :smartass:

Én meg rohadtul hiányolom a hátsót mikor mész előttem az esőben. :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg rohadtul hiányolom a hátsót mikor mész előttem az esőben. :D

Én is rohadtul hiányolom a sajátomról. :)

Amúgy megvarrtam a dobot, félig leengedtem a függesztőket úgy már hozzáfértem az oldalához is. Plusz a váltókar gumigyűrűje is nagyobbító beavatkozást élt át, kicsit még beremeg de már nem kotyog annyit.

Valahol nézel majd nekem felújítókészletet a kapcsolókarhoz? Büdösül ki vannak szopósodva ott a kramancok...

Link to comment
Megosztás:

A caravannak elég hosszú a feneke nem nagyon veri fel szerintem.

De, mindegyik felveri. Attól mert mögötte 20 centivel a föld fölött még van kaszni, ugyanúgy beterít.

Én is rohadtul hiányolom a sajátomról. :)

Amúgy megvarrtam a dobot, félig leengedtem a függesztőket úgy már hozzáfértem az oldalához is. Plusz a váltókar gumigyűrűje is nagyobbító beavatkozást élt át, kicsit még beremeg de már nem kotyog annyit.

Valahol nézel majd nekem felújítókészletet a kapcsolókarhoz? Büdösül ki vannak szopósodva ott a kramancok...

Cromaxnál tuti van, de majd megkérdem a forrásom hogy ők le tudják e rendelni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.