Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kicsit OFF leszek de Sorry :)

ma hozzam került egy Hummer H1

ki is döcögtem vele a felvonulási térre és felszantottam vele a betont

illetve a macskakövet

aztan elkergettem a taxisokat a salakrol ahol már nagyn jol érezte magat a gép !!!!

szoval nagyon JO :) 8)

iszonyat feeling vezetni !!!

de amilyen nagy a kocsi kivülröl olyan kevés hely belül

no mind1 a lényeg jo volt !!

a kocsi egyébként a Hirtv-n lessz lathato a Padlogaz c. műsorban ..

Link to comment
Megosztás:

Ha visszatértél a földre, akkor megkérdezném, hogy a Lexmaul szívósor megvan, te vitted el ?

nem, nem voltam hajlando tovabb licitalni 488euronal

egyébként 5-10 euroval vitték el többért

de ez van lessz masik

amit majd olcsobban meg tudok venni

yahh egyébként jegeltem most a lexmaul ram dolgot

kell vennem egy computert és egy hütöt ...

mert nagyon folyik mar a vizem mostanság:(

és el kell dontenem hogy c20xe marad e és ez felujjit vagy

belebasszek-e egy c20let et

no mind1 ezt már nekem kell megszülnöm

yahh és sos fényeznem kell a motorhaztetöt

ráadásul 4napja nyikorog a kasznim

az elsö doblemez és a homlokfal találkozasanal

szoval meg karosszériás is kell

mert ez a taragacs is kezd ugy néz ki szétthullani mint a kadettem

Opel egy hulladék

kövi autom BMW M3 lessz ez már biztos

bár ez a Hummer sem volt rossz de ezért mégsem kéne :)

Link to comment
Megosztás:

...kell vennem egy computert ...

...ráadásul 4napja nyikorog a kasznim...  

bár ez a Hummer sem volt rossz de ezért mégsem kéne :D

-Honnan derül ki, hogy computert kell venned?

-Nekem is nyikorog, amióta bejött a hideg idő... Először aszittem, kormánymű, szervó, vagy valami, nem. Kaszni...

-Annyi pénzért nekem sem kéne a Hummer... Főleg, hogy állítólag terepversenyen pár éve úgy megverték egy aroval, mint a sz@rt.

Amúgy ma éjjel az andrássy úton indulásból nem fogott meg egy dagadt a6-os :) Közönségnek is tetszett :)

Nem tudom milyen motor volt, de 1.8 dízelnek nagyon ment, egy quattro viszont félek, hogy erősen odab@szott volna...

Na ennyit mára önfényezésből.

Link to comment
Megosztás:

Sonique!

Mióta akarsz Te M3-as bömöst.... :) :) :D

Legközelebb azért szólj, mert megnéztem volna én is azt a Hummert... :wink:

Ahogy megbeszéltük, és az ész érvek is azt diktálják...C20xe 0km... :wink: (A turbóval elképzelhető hogy mindig csak szívni fog az ember, ráadásul sokat melegíteni, meg visszahűteni..., szétkapja a futóművet..., viszont megy mint állat..., és az még nincs is felújítva...)

Mikor szerelsz nekem LCD-t???? :roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nagy kérdésem lenne.

Nekem is F astrám van, nincs meg csak másfél éve, de tavaly télen is ugyanaz a hiba jött elő, mint most idén is.

Nem tudom nektek ismerős -e de nekem ráz a motor, nem érzek benne erőt, olyan mintha erőlködne, gyakran lefullad, mindhta valami nem engedné, hogy menjen. És eléggé traktoros hangzás járul hozzá. Nagyjából ennyi, egyébként semmi bajom nincs vele.

Az a gáz, hogy tavaly ezzel a hibával elvittem szervízbe, ahol azt mondták szervizelni kell, rábólintottam, utána 30 ezerrel vettek le, és visszaadták úgyanúgy, ahogy volt. Utána elvittem egy másik szervízbe, vmit csináltak vele, azóta is ég a motorhibe kijelző táblám.

Nos eléggé tanácstalan vok. Aki tud segítsen légyszi!

Várom a válaszokat ide, vagy emilre: m6789@freemail.hu

Link to comment
Megosztás:

Haho...

sajna karácsony elött drága jo fastránk meglepett azzal h a váltoja kezd nem müködni....amugy a kuplung sem müxik rendesen néha akad egyet...néha nem...csuszáspontja az stimt de valahogy mégsem tok rendesen a sebességek közt ugrálni....kemény a válto meg akad is néha...nehezen veszi be a sebességeket...és nem a hidegtöl!szal ha van 5letetek akkor léccives:kihez kéne vinnem h igy karácsony elött ne huzzanak le sok kedves dollárral? vagy mit csináljak vele? köszöntem szépen :evil:

Link to comment
Megosztás:

Haho...

sajna karácsony elött drága jo fastránk meglepett azzal h a váltoja kezd nem müködni....amugy a kuplung sem müxik rendesen néha akad egyet...néha nem...csuszáspontja az stimt de valahogy mégsem tok rendesen a sebességek közt ugrálni....kemény a válto meg akad is néha...nehezen veszi be a sebességeket...és nem a hidegtöl!szal ha van 5letetek akkor léccives:kihez kéne vinnem h igy karácsony elött ne huzzanak le sok kedves dollárral? vagy mit csináljak vele? köszöntem szépen :evil:

Milyen váltód van?

Mert van egy F20-as (jó)-om.Gsi 16V volt.

40.000 be a tied!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.