Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj, kenőanyag, hidraulika olaj, zsírok


uhuhu

Recommended Posts

T mantec

"....Ezt azt jelenti, hogy lehet, hogy igen, lehet, hogy nem.

Senki nem vizsgálta...."

Ez így van, senki nem vizsgálta, pont azért nem lehet explicite kijelenteni, hogy "....Ezért benzines GM (Opel) motorba nem való...."

T kisp

Én nem bíztattam senkit, csak a saját tapasztalataimat írtam le :-)

A csere periódust nem én választottam, hanem az Opel gépkönyv (és szervíz) szerint javasolt 30.000 km-es periódust tartottam be. Valószínűleg ez is közrejátszott, ezért tértem át a 15.000 km-es periódusra, de ettől függetlenül azért az érdekes, hogy a gyátó által ajánlott periódust betartva, a gyártó olaját használva, szakszervízbe hordva tönkremegy a motor...

Örökzöld téma a gyári GM olaj pro/kontra vélemények. Itt többen feleslegesnek tartják a drágább olaj használatát, aztán jön egy ilyen sztori. Én tavaly ilyennel itattam meg a verdát, valószínű idén is ezt veszem majd :

http://www.olajwebshop.hu/termek-Mobil%20Super%203000%20XE%205W-30%20(PDTDI)/2419/

Link to comment
Megosztás:

Örökzöld téma a gyári GM olaj pro/kontra vélemények. Itt többen feleslegesnek tartják a drágább olaj használatát, aztán jön egy ilyen sztori. Én tavaly ilyennel itattam meg a verdát, valószínű idén is ezt veszem majd :

http://www.olajwebshop.hu/termek-Mobil%20Super%203000%20XE%205W-30%20(PDTDI)/2419/

Mar csak az a kerdes, mi lenne, ha valaki arrol irna, hogy valamelyik extra olajat hasznalva akadt problemaja...

Azert eleg sok Opel megtett eleg sok kilometert gyari olajjal ahhoz, hogy egy eset alapjan ne lehessen kovetkezteteseket levonni.

Ismerek olyat, akit jardan gazoltak el, igy azota nem setalok jardan :)

Link to comment
Megosztás:

Fellapoztam az autóm (Z16XEP) szervízkönyvét és elolvastam mit ír az olajkövetelményről. Először is az ECOszervíz definíciók:

ECOszervíz 1: Olajcsere periódusa 1 év vagy 30.000 km

ECOszervíz 2: Olajcsere periódusa 2 év vagy 30.000 km

ECOszervíz-Flex: üzemeltetési körülményektől függően rugalmas

Az én autómat ECOszervíz 1 szerint szervízelte az Opel. Erre vonatkozóan a következőket írja:

"Legalább ACEA-A3/B3 minőségű, SAE 0W-30, 5W-30, 10W-30 vagy 30-nál nagyobb viszkozitású motorolaj használható. Benzin motorokhoz GM-LL-A-025 minőségű és 5W-30 viszkozitású, dízelmotorokhoz GM-LL-B-025 minőségű és 5W-40 viszkozitású motorolaj is használható."

Az átvizsgálási terv résznél:

"Motorolaj olajminőség: ACEA-A3/B3 vagy GM-LL-A-025 (benzines) vagy GM-LL-B-025 (dízel)"

Tehát ez alapján ACEA-A3/B3 minőségű olaj is használható a gyártó szerint, az általam használt Mobil 3000 X1 5W-40 ezt teljesíti Dexos2 minősítés nélkül is.

Az ECOszervíz 2 és ECOFlex esetekben már csak a GM-LL-A-025 és GM-LL-B-025 minőségeket követeli, azonban itt is engedményeket tesz, idézem:

"Ha utántöltéshez nem áll rendelkezésre GM-LL-A-025 vagy GM-LL-B-025 minőségű motorolaj, két motorolaj csere között egy alkalommal 1 liter ACEA-A3/B3, ACEA-A3/B4, ACEA-A3/B5 (benzines motorok) vagy ACEA-A3/B4 (dízel motorok) minőségű, SAE 0W-30, 0W-40, 5W-30 vagy 5W-40 viszkozitású motorolaj is használható."

Összegezve, jóval tágabb a használható olajok köre mint Dexos2 (GM-LL-A-025 / GM-LL-B-025).

Plusz egy érdekesség: Az ún. "1.9 átvizsgálási terv"-nél Vectra-C és Signum Z 19 DT, Z 19 DTH motorknál az egyetlen felsorolt motorolaj minőség: ACEA A3/B3/B4

Link to comment
Megosztás:

T pjotr!

A kezelési kézikönyv a gyártó gyártáskori álláspontját képviseli.

Az aktuális álláspont az opel.hu-n megtekinthető.

Az éppen Opel Southeast Europe Kft-nek nevezett szervezetnek sosem volt a kézikönyv aktualizálás a legerősebb oldala.

Ne keverd az Európai és a Nemzetközi átvizsgálási tervben foglaltakat!

Link to comment
Megosztás:

T pjotr!

A kezelési kézikönyv a gyártó gyártáskori álláspontját képviseli.

Az aktuális álláspont az opel.hu-n megtekinthető.

Az éppen Opel Southeast Europe Kft-nek nevezett szervezetnek sosem volt a kézikönyv aktualizálás a legerősebb oldala.

Ne keverd az Európai és a Nemzetközi átvizsgálási tervben foglaltakat!

T mantec!

Így van, a kézikönyv a gyártó gyártáskori álláspontját képviseli, viszont a motor sem változott azóta az autómban, tehát ha a motor gyártásakor ACEA-A3/B3 minőségű használható volt, akkor ezt most is használhatom és nem feltétlenül kell Dexos2-esnek lennie.

Mi a különbség a Nemzetközi és Európai között? Az európai az nem nemzetközi?

Kíváncsi vagyok, hogy másnál az újabb kiadású Opel-ek esetében milyen olajtípusokat enged meg a szervízkönyv? Csak Dexos2 vagy egyéb olajminőség is?

Link to comment
Megosztás:

T pjotr!

"... használható volt ..."

Olvasd el pontosabban. Ez így ebben a formában (khm) tévedés.

"... motor sem változott ..."

A kenőolajipar és a gépjárműipar fejlődött.

"... különbség ..."

Lásd: felhasználói kézikönyv.

T mantec!

"... motor sem változott ..."

"... használható volt ..."

Ezt az én autómra értettem, nem pedig általánosságban, azaz ha a vásárlás napján beleönthettem azt a minőséget, akkor ma is, egyszerű paraszti logika alapján.

"... különbség

Lásd: felhasználói kézikönyv..."

Ezt nem tudom értelmezni..

Link to comment
Megosztás:

T pjotr!

"... paraszti logika ..."
Ezen kívül léteznek fejlesztő mérnökök is, akik a te autód legyártása után sem vonultak ki az iparágakból, hanem tovább fejlesztették a gépjárműveket, kenőanyagokat.
Ennek a munkának az eredményei már elérhetők a boltokban.
E termékek figyelmen kívül hagyása (khm) több mint botorság.

"... Mi a különbség a Nemzetközi és Európai között? ..."
Idézet a korábban hivatkozott műből:
"Átvizsgálási terv
Az európai átvizsgálási terv a következõ országokra érvényes: Andorra, Ausztria, Belgium, Ciprus, Cseh Köztársaság, Dánia, Egyesült Királyság, Észtország, Finnország, Franciaország, Görögország, Grönland, Hollandia, Izland, Írország, Lengyelország, Lettország, Litvánia, Luxemburg, Magyarország, Málta, Németország, Norvégia, Olaszország, Portugália, Spanyolország, Svájc, Svédország, Szlovákia, Szlovénia.
Az összes többi országra a nemzetközi átvizsgálási terv érvényes."

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Mi a helyzet ezzel az "élettartam" olajjal?

Nagy vitákat olvastam fórumokon, hogy ez létezik-e :D

Váltóban tényleg nem érdemes ezt cserélni?

Szia!

Hét évesen vettem az 1.8-as H astramat a vétel utáni nagy szerviz során megkertem a szerelőmet cseréljünk váltóolajat is. Szerinte nem volt szükséges hisz élettartam garancia egyebek. Azt mondta csak pénz kidobas. Miután megcsinaltam csak annyit mondott hogy szinte kocsonyas volt az olaj. Nyilván minden autó más üzemi körülmények között tölti idejét én azt gondolom hogy egy olajcsere gondot nem okozhat maximum nem hoz javulast viszont ha megfelelő olaj kerül vissza akkor gondot nem okozhat.

Egyébként az olajkartell tömítés a drága de jóval olcsóbb mint egy akár bontott váltó.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Hét évesen vettem az 1.8-as H astramat a vétel utáni nagy szerviz során megkertem a szerelőmet cseréljünk váltóolajat is. Szerinte nem volt szükséges hisz élettartam garancia egyebek. Azt mondta csak pénz kidobas. Miután megcsinaltam csak annyit mondott hogy szinte kocsonyas volt az olaj. Nyilván minden autó más üzemi körülmények között tölti idejét én azt gondolom hogy egy olajcsere gondot nem okozhat maximum nem hoz javulast viszont ha megfelelő olaj kerül vissza akkor gondot nem okozhat.

Egyébként az olajkartell tömítés a drága de jóval olcsóbb mint egy akár bontott váltó.

Szia, ha publikus, mennyibe kerül egy váltóolaj csere cakumpakk ?

Link to comment
Megosztás:

T mantec! Most hivtam opel alkatrészboltot, ahol azt mondták, nem elég a motorkódot tudni az olajszűrőhöz, mert a z13dth-t teljesen esetleges módon kétfajta olajszűrővel szerelték. Ez igaz így? Ha igaz, akkor amit írtál szűrőket az mindkét típusnál megfelel? Kerestem a szűrőt is, hogy megnézzem, de még a szűrőt sem találtam, annyi motor van a kocsiban :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.