Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

igen igen énis erre tippeltem esetleg annyi segítséget még hogy ac relé hol is található ebbe meik is az?a motortérben lévő fekete dobozban?

Nekem (X20XEV) az anyósülés lábterében az A oszlop alján van felfogatva. Lefényképezzem? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

szervo olajszintnek meddig kell lennie?(3 részre van tagolva a mérője, nekem az alsó részen van), meg milyen fajta szervo olajat kell bele tölteni?

Automata váltóolaj kell bele. ATF olaj.(piros)

A felső jelzés a meleg olajszint, az alatta levő jelig töltsd fel.

Utána forgasd a kormányt jobbra-balra koppig és nézd meg a szintet, ha kell tölts még hozzá. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hello hát nekem elvileg nemottvan legalábbis megnéztem ott csak vezetékek vannak meg a motorvezérlő unix szerint ez a ac relém http://www.unixauto.hu/TL_IMAGES/%5C00132%5C00132843.unk ez pediga motortérben találtam a fekete dobozban de most megint semmi baja nemértem

Tudod, nekem X20XEV :rolleyes: ezért van ott. Ne tudd meg, hogy mennyit szívtam még az elején, mert a "Hogyan csináld"-ban nincs benne ez a motor grrr...

Hát akkor megjavította önmagát? <_< Helyes helyes -_-

Link to comment
Megosztás:

:Dhát nemtudom mindjárt kiderül:P letekerek vele 60 km hamar és ha nem áll meg akkor jó amugy volt ithon egy relém:Pbeletettem próba képpen igazából van ac pumpám is hozzá de addig nempiszkáltam mert megnéztem rendesen megy ha jár a motor egyfolytában márcsak egy nagy gondom van amire senki nem jön rá hogy ha terhelem a motort mi csörög benne de csak ha sebességbe van a hüresen pörgetem semmi de ha emelkedőnek kisebb fordulaton jobban nyomom neki csörög de gyorsul :D de asse mindig vanaki azt mondja gyűrű de van aki kuplungot mond hát nemtudjuk eddig egyik szerelő se tudott mondani rá semmi nemtalálkoztál iennel hogy mi lehet ez? amugy az erejéből nemvesztett még mindig megy rendesen csak zavar hogy néha csörög:P vagy a kopogás érzékelő nem a legjobb vagy nemtom

Tudod, nekem X20XEV :rolleyes: ezért van ott. Ne tudd meg, hogy mennyit szívtam még az elején, mert a "Hogyan csináld"-ban nincs benne ez a motor grrr...

Hát akkor megjavította önmagát? <_< Helyes helyes -_-

Link to comment
Megosztás:

Hali,

múlthéten láttam, hogy láthatóan csöpög az olaj az autóból, megnézettem, szervópumpából ömlött, rosszabbul is járhattam volna. Ma kicseréltettem egy bontott darabra, viszont lenne egy hülye kérdésem, ha megnézem a szintet gondolom álló motorral akkor hol kéne lennie, mert nekem mind2 vonalka fölött áll, valaki világositson fel légyszi, ennek hogy kéne kinéznie :rolleyes: Köszi a hülye kérdésemre a választ.

Link to comment
Megosztás:

:Dhát nemtudom mindjárt kiderül:P letekerek vele 60 km hamar és ha nem áll meg akkor jó amugy volt ithon egy relém:Pbeletettem próba képpen igazából van ac pumpám is hozzá de addig nempiszkáltam mert megnéztem rendesen megy ha jár a motor egyfolytában márcsak egy nagy gondom van amire senki nem jön rá hogy ha terhelem a motort mi csörög benne de csak ha sebességbe van a hüresen pörgetem semmi de ha emelkedőnek kisebb fordulaton jobban nyomom neki csörög de gyorsul :rolleyes: de asse mindig vanaki azt mondja gyűrű de van aki kuplungot mond hát nemtudjuk eddig egyik szerelő se tudott mondani rá semmi nemtalálkoztál iennel hogy mi lehet ez? amugy az erejéből nemvesztett még mindig megy rendesen csak zavar hogy néha csörög:P vagy a kopogás érzékelő nem a legjobb vagy nemtom

Nekem is csörög 4-5e fordulaton, de mi lehet :S

Link to comment
Megosztás:

Hello <_< próbáltam agip os kutnál mol nál shel nél -_- sőt shell vpover el is:P

nemvettem észre se teljesítmény változást se a hanjában ugyan ugy györgött:Pde van hogy nem pályán 215 nél semmit se csörgött tényleg c20 xe be milyen órának kéne lennie 8000 ig skálázott fordulatszám mérő és 240 ig km óra? mert nekem az van benne bele próbáltunk egy 7 ig mérőt is:Pde az meg kitért 7 ezer főlé sőt a muanyagig kiért a mutató

Gondolom terhelés alatt csörög, igaz? Akkor szar benzin :rolleyes:
Link to comment
Megosztás:

Hello hát max fél éve de nagyon ritkán használom az autót direkt ehhez kértem

NGK S az égésnyom jónak néz ki nincs elégve tiszta jónak néz ki az égés

Gyertyát mikor cseréltetek utoljára? Jó a hőértéke? Ha kiszeded, hogy néz ki rajta az égésnyom?
Link to comment
Megosztás:

Hello hát én lehet megpróbálom az új kopogás érzékelőt mert volt hogy panaszkodott rá de megtakarítottam a csatikat és jólett aztán lehet csak lekéne venni de ahogy elnézem nem egy egyszerü mutatvány

Csak egyszer kell megcsinálni <_<

Viszont ha csati takarítás után megjavult, akkor erősen sanszos, hogy ez volt a baja :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.