Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Arra gyanakodtam én is..csak nem voltam biztos benne..

És azt hogyan tudom lebontani? :huh:

rég csináltam már, de:

- a kormányt ha elfordítasz látsz jobb és bal oldalt egy egy csavarfedő műanyagot, az kipattintod, két csavar ki.

- aztán alulról is van egy csavar, ennek nincs fedle.

- leszeded az alsó és a felső burkolatot

Utána már látod a kapcsolókat, azt csak ki kell pattintani. Hogy azon mit szemrevételezel azt nem tudom, mert sokat nem fogsz látni, hacsak azt szét nem kapod.

Hogy a kormányt le kell-e venni, nem esküszöm meg rá, asszem nem, de nem vagyok benne biztos.

Link to comment
Megosztás:

rég csináltam már, de:

- a kormányt ha elfordítasz látsz jobb és bal oldalt egy egy csavarfedő műanyagot, az kipattintod, két csavar ki.

- aztán alulról is van egy csavar, ennek nincs fedle.

- leszeded az alsó és a felső burkolatot

Utána már látod a kapcsolókat, azt csak ki kell pattintani. Hogy azon mit szemrevételezel azt nem tudom, mert sokat nem fogsz látni, hacsak azt szét nem kapod.

Hogy a kormányt le kell-e venni, nem esküszöm meg rá, asszem nem, de nem vagyok benne biztos.

Köszi speter!

Ez így nem tűnik olyam bonyolultnak, feltéve, ha a kormány marad.. :huh:

Ha már ki tudnám mérni valahogy az is jó volna..

Link to comment
Megosztás:

Hááát, tuggyátok deciliterre pontosan úgysem érdekes... Telitank és utána megint teli. Mindig 1 kattanást várok, szerintem úgyis elég pontos...

Én meg el szoktam vele szórakozni annyit hogy mindig teljesen tele tankoljam, annyira hogy már látsszon a benzin a töltőnyílás pereménél és egy gyűszűnyi se férjen bele több. Eltart egy pár percig, de ilyenkor már tényleg nem játszik hogy mikor volt az első kattanás, és hogy olyankor vajon hány liter mehetett bele.

Link to comment
Megosztás:

Hello!A segítségeteket szeretném kérni!Az a gyanúm,hogy a jobb első villanyom füle eltörött,mert kamion mögött haladva látom,hogy ugrál a lámpatest,és a kezemmel is tudom mozgatni,míg a másik fix.Na most akkor mi a teendő?Új gyári,új utángyártott,tuning,vagy javítás(mert hallottam róla,hogy lehet javítani valahogy)?Várom a véleményeket.Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Hello!A segítségeteket szeretném kérni!Az a gyanúm,hogy a jobb első villanyom füle eltörött,mert kamion mögött haladva látom,hogy ugrál a lámpatest,és a kezemmel is tudom mozgatni,míg a másik fix.Na most akkor mi a teendő?Új gyári,új utángyártott,tuning,vagy javítás(mert hallottam róla,hogy lehet javítani valahogy)?Várom a véleményeket.Köszi!

Nekem is ez a gondom. Én m ár szemrevételeztem és teljes mértékben javítható. Gány mószer a pillanatragasztó, bár ez nem tudom meddig fog tartani.

Én üvegszövet + műgyanta párosítással fogom megjavítani..

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Ha esetleg nem jó helyre írok, akkor sorry!! :huh:

kb 1 hónapja vásároltam egy:

2004-es Opel Astra Caravan-t, 1,6-os

6év "franciáskodás" után váltottam erre a típusra.

Eddig minden OK, volt.

Ma leálltam egy üzlet előtt.

Olyan 5 percet lehettem bent, kimentem, és nem indult az autó.

Olyan mintha le lenne merülve az aksi.

Próbáltuk bebikázni, de meg sem mozdul a motor.

Ráadom a gyújtást, egy kattanás, és minden elalszik a műszerfalon. :lol:

Remélem nem tettem rossz lóra....

Valakinek valami ötlete???

Üdvözlettel: Yaki1981

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Ha esetleg nem jó helyre írok, akkor sorry!! :huh:

kb 1 hónapja vásároltam egy:

2004-es Opel Astra Caravan-t, 1,6-os

6év "franciáskodás" után váltottam erre a típusra.

Eddig minden OK, volt.

Ma leálltam egy üzlet előtt.

Olyan 5 percet lehettem bent, kimentem, és nem indult az autó.

Olyan mintha le lenne merülve az aksi.

Próbáltuk bebikázni, de meg sem mozdul a motor.

Ráadom a gyújtást, egy kattanás, és minden elalszik a műszerfalon. :lol:

Remélem nem tettem rossz lóra....

Valakinek valami ötlete???

Üdvözlettel: Yaki1981

Bárhová írsz az jó hely, de csak egy helyre írj, mert a moderátorok lecsavarják a tököd :lol:

Amúgy üdv a fórumon!

Majd a szakik mondnak valamit!

Link to comment
Megosztás:

Hello!A segítségeteket szeretném kérni!Az a gyanúm,hogy a jobb első villanyom füle eltörött,mert kamion mögött haladva látom,hogy ugrál a lámpatest,és a kezemmel is tudom mozgatni,míg a másik fix.Na most akkor mi a teendő?Új gyári,új utángyártott,tuning,vagy javítás(mert hallottam róla,hogy lehet javítani valahogy)?Várom a véleményeket.Köszi!

Szerintem műanyagossal hegesztesd meg, valszeg alsó fül törött. Szerintem ha megragasztatod, akkor is jobban jársz, mint egy utángyártott újjal. (Nem csak anyagilag mondom)

Link to comment
Megosztás:

Ráadom a gyújtást, egy kattanás, és minden elalszik a műszerfalon. :huh:

nekem volt ilyen régen az F-en

ott az volt a gond hogy az egyik kedves előző tulaj gányolva rakatta be a szélvédőt, és beázott (erősen) a műszerfal alatt bal oldalon lévő relészekrény

egyszercsak zárlatos lett az egyik, és sehogy sem indult

én ott nézelődnék, hátha..

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Ha esetleg nem jó helyre írok, akkor sorry!! :huh:

kb 1 hónapja vásároltam egy:

2004-es Opel Astra Caravan-t, 1,6-os

6év "franciáskodás" után váltottam erre a típusra.

Eddig minden OK, volt.

Ma leálltam egy üzlet előtt.

Olyan 5 percet lehettem bent, kimentem, és nem indult az autó.

Olyan mintha le lenne merülve az aksi.

Próbáltuk bebikázni, de meg sem mozdul a motor.

Ráadom a gyújtást, egy kattanás, és minden elalszik a műszerfalon. :lol:

Remélem nem tettem rossz lóra....

Valakinek valami ötlete???

Üdvözlettel: Yaki1981

Szia!

Ha az akksi halt meg, akkor tudok egy jó tesztet. Legalábbis nálam (szintén vétel után) ez egy hibajelenség volt. Gyújtás nélkül rádió bekapcs és hangerőszabályzó felteker. Ha magasabb hangerőnél elkezd dadogni (úgy mintha nem kapna rádió jelet), akkor az tuti akkumlátor.

Továbbá az előttem szólóhoz csatlakozva a biztosítékokkal kezdenék el még játszani.

Még a immo hibára gondolok, de olyankor tudomásom szerint a műszerfal nem sötétül el.

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi

üdv megint :huh:

tudja valaki honnan tudnék szerezni egy darab olyan fém izét amivel a légszűrő tartó dobozt lehet összefogatni?

4 db kell hozzá, de egy elveszett...

értető mit akarok?

Link to comment
Megosztás:

üdv megint :huh:

tudja valaki honnan tudnék szerezni egy darab olyan fém izét amivel a légszűrő tartó dobozt lehet összefogatni?

4 db kell hozzá, de egy elveszett...

értető mit akarok?

én értem, arra a kis hajlított fém "kapocsra" gondolsz, de szerintem vagy csinálni kell házilag vagy bontó

Link to comment
Megosztás:

üdv megint :huh:

tudja valaki honnan tudnék szerezni egy darab olyan fém izét amivel a légszűrő tartó dobozt lehet összefogatni?

4 db kell hozzá, de egy elveszett...

értető mit akarok?

Nagy pofont? :lol:

érthető... szerintem menj el egy bontóba és kérj egyet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
én értem, arra a kis hajlított fém "kapocsra" gondolsz, de szerintem vagy csinálni kell házilag vagy bontó

Nagy pofont? :lol:

érthető... szerintem menj el egy bontóba és kérj egyet :huh:

köszi srácok

gondoltam hogy nem annyira túlkínálatos cucc ez

nem gáz, fogja azért a 3 is, de biztos ami biztos

légszűrő cserét nem tervezek, még nem fekete csak poros :lol:

de majd ha kell akkor szerzek bele, azért kössz!

Link to comment
Megosztás:

köszi srácok

gondoltam hogy nem annyira túlkínálatos cucc ez

nem gáz, fogja azért a 3 is, de biztos ami biztos

légszűrő cserét nem tervezek, még nem fekete csak poros :huh:

de majd ha kell akkor szerzek bele, azért kössz!

Én kicserélném azt is, az már tényleg nem tétel a többi közt amit tervezel

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
Én kicserélném azt is, az már tényleg nem tétel a többi közt amit tervezel

új kocsit veszek lassan :huh:

néztem ezeket a sport légszűrőket, állítólag "mélyebb" hangja lesz

no de azok cső alakúak, nekem meg téglalap kell :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
hagyd a p..be a sport légszűrőt... vegyél rendeset ~1800 Ft ért

:huh:

(vajon jobban fog menni szerviz után a gép vagy semmi köze hozzá?

oké nem panaszkodom, no meg 130nál úgy se SZABAD gyorsabban menni, de 160-165 lejtőn lefele a csúcs, ami szerintem kicsit lehetne több, 1.7 dti)

Link to comment
Megosztás:

:huh:

(vajon jobban fog menni szerviz után a gép vagy semmi köze hozzá?

oké nem panaszkodom, no meg 130nál úgy se SZABAD gyorsabban menni, de 160-165 lejtőn lefele a csúcs, ami szerintem kicsit lehetne több, 1.7 dti)

nem fog jobban menni.

Nem ez a kérdés, hanem, hogy fog-e menni ha nem cseréled a cuccokat és beáll a motorod.

Link to comment
Megosztás:

:lol:

(vajon jobban fog menni szerviz után a gép vagy semmi köze hozzá?

oké nem panaszkodom, no meg 130nál úgy se SZABAD gyorsabban menni, de 160-165 lejtőn lefele a csúcs, ami szerintem kicsit lehetne több, 1.7 dti)

hm. Nekem 1.4 benzines (x14xe) 160-at lejtő nélkül produkálta. :huh: Hozzáteszem nem én vezettem és nem MO-n. Oda se figyeltem a km órára, csak furcsa volt, hogy mintha gyorsabban suhannának el a fák mellettünk. Amikor megláttam, hogy mennyivel megyünk, rendre utasítottam a sofőrt. :lol: Az volt a legfurcsább, hogy 130 és 160 között zajban semmilyen különbséget nem vettem észre.

Link to comment
Megosztás:

hm. Nekem 1.4 benzines (x14xe) 160-at lejtő nélkül produkálta. :lol: Hozzáteszem nem én vezettem és nem MO-n. Oda se figyeltem a km órára, csak furcsa volt, hogy mintha gyorsabban suhannának el a fák mellettünk. Amikor megláttam, hogy mennyivel megyünk, rendre utasítottam a sofőrt. :lol: Az volt a legfurcsább, hogy 130 és 160 között zajban semmilyen különbséget nem vettem észre.

ja, 140-től 180 ig már ugyanúgy nem hallok semmit (a rádióból) :D :huh:

hajrá hangszigeteletlen lengyel kaszni!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nálam is beütött a krach! Nem, szerencsére ez még nem adagolóhalál, remélem az nem is lesz. Ám: folyamatosan csökken a fagyállószint a kiegyenlítôbôl. Vízpumpa-vezérléscsere most volt meg, szaki mondta, h a vízpumpa nyomta kifelé a lét, tuti azért csökkent a szint. De nem: tovább csökkent. Megtapogattam a gumiszônyeg alatt mind2 ülésnél a szivacsot és egy adta víz az egész. Látszik is a gumiszônyeg alsó fele nedves. Tudom, hogy volt róla szó és úgyis szerelôhöz viszem, de azért mire számíthatok szerintetek összegben? Ez azért jobb, mintha olajjal keveredne a víz és azért fogyna, ugye? Vagy ez is drága menet lesz?

ámberek, erre senki?!....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.